Skoči na vsebino

Kdo je iz Posavja, Dolenjske?


Priporočene objave

quote:

Vprašanje glede uganke: je zeleno ali žensko?

lp, john doe

EEEEEE, malo nejasno tole vprasanje, ampak... zeleno... recimo, da ja... zensko... recimo, da ja...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

... A to pomeni da se mi naslednjic splaca ko bom sel tam mimo ustaviti v pizzeriji? ...

NE, NE in še enkrat NE ... bolj kot v pizzeriji se ti splača ustaviti pri Viragici ... dela TAKO DOBRE gibanjitze ... žal sicer bolj poredko, ampak ... morda bi pa pomagalo, če jo en dan prej pokličeš in se najaviš ...

BTW: Viragica & John Doe ... nekaj mi ni jasno ... ko se vama zazdi, sta doma na Dolenjskem, spet ob drugi priložnosti pa skoraj v Ljubljani ... a sta potem Dolenjska in Ljubljana raztegljiva glede na okoliščine?

lp Easyrider

Tako:

1. cyc: Ustavi se v pizzeriji... potem, ko bos po dobri pizzi zejen se pa lahko oglasis na kak SOK.

2. easy: A ti mislis, da imamo pri nas doma pekarno?

3. easy: Saj sva rekla, da na meji.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NE, NE in še enkrat NE ... bolj kot v pizzeriji se ti splača ustaviti pri Viragici ... dela TAKO DOBRE gibanjitze ... žal sicer bolj poredko, ampak ... morda bi pa pomagalo, če jo en dan prej pokličeš in se najaviš ...

Oh Easy, saj ves ... vse lepo po vrsti in od zacetka, sistematicno

Pa ne bi zdaj o hrani, ker sem s kosila prisel - prakticno se vedno lacen ... shit.

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tako:

1. cyc: Ustavi se v pizzeriji... potem, ko bos po dobri pizzi zejen se pa lahko oglasis na kak SOK.

Jaja, tako sem si zamislil, ja ...

quote:

2. easy: A ti mislis, da imamo pri nas doma pekarno?

Jah eno podjetje imate, pa saj lahko spremenite namembnost ...

quote:

3. easy: Saj sva rekla, da na meji.

Vejsde! Glede na moje izkusnje ... 25min iz Ljubljane oz. 55min od doma (=cez celo mesto) z biciklom. Torej blizu

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Dolenjci bi se lahko kdaj organizirali pa šli na eno vožnjo po lepi naši (dolenjski seveda).. mimi javi se če se boš kaj tu okoli ali po beli krajini vozil!

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem manjku(služba ipd.),zato pa vidim da ste se že kar razgledal po naših koncih.Mimixtz,jaz sem iz Sevnice in me ne morš falit na cesti prot Krmelju,al pa čez Senovo proti Kozjemu,al pa Bizeljskemu,če je normalen,lep dan,tko da bi se lohka kej srečal,pa kej spil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Vprašanje glede uganke: je zeleno ali žensko?

lp, john doe

EEEEEE, malo nejasno tole vprasanje, ampak... zeleno... recimo, da ja... zensko... recimo, da ja...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Bom poenostavil: če si iz kraja Š, sledi pizzerija, ki ima za ime ženski zaimek; če si iz kraja Š-S, sledi pizzerija, ki ima za ime tisto, kar spada na sredino pizze.

Iz kje si?

lp, john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, Billy, te emajliram dan preden se grem vozit. Ti to bol med vikendom al tut med tednom? Ja, vsec cesta proti Kozjem, jst tut tam vcasih. Kje v Sevnici si? NHM?

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa še tole BILLY: po cesti proti Krmelju se pa itaq v službo vozim in mi je že kr mal bljak, tko da tam z motorjem bol mal, no edin zdej se bom počas začel še v službo z motorjem vozit.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bom poenostavil: če si iz kraja Š, sledi pizzerija, ki ima za ime ženski zaimek; če si iz kraja Š-S, sledi pizzerija, ki ima za ime tisto, kar spada na sredino pizze.

Iz kje si?

lp, john doe

Šmarje (zravn pa se Sap)

Soncnica? A to tudi ze dajejo na pizze?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Šmarje (zravn pa se Sap)

Soncnica? A to tudi ze dajejo na pizze?

Radovednost je lepa čednost. In ker je bila velika sem pogledal tvoj profil in homepage. Sicer se pa posipam s pepelom, zmeda bila je velika, zamenjal sem Pizzerijo Sončnico s Pizzerijo Oliva. Sorry.

lp, john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VRTNICA za Andreja vem da je. Andrej, porkaduš, kje si zdej? Vrtnica sej jst sm ap iz Krškega.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Iz severa sem se preselila na jug - Grasuple - sicer sem pa tako ali tako na pol dolenka.

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!