Skoči na vsebino

Kdo je iz Posavja, Dolenjske?


Priporočene objave

... naj ti že določeni termini ne bodo ovira ... smo zelo fleksibilni in lahko v primeru, da boste dolenjci vztrajali preimenujemo npr. FS#11 v FS#12 ter nato vaš termin vstavimo nekje v prvi polovici maja ...

... čeprav je druga polovica junija tudi v redu ... je Kolpa že topla, pa se lahko gremo tudi kopat ... recimo v Vinico ... kampiranje, plavanje, zabava, ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, Vinica je Bela krajina!

Posavje pa je tam, kjer se zlivata Sava in Krka, no ja pa še mal naokoli. Je pa opcija tud kopanje v Krki, pa campiranje, pa lahk še kak paintball upalmo, pa grilovanje, pa še kaj bi se najdl!!!

Mobi krog....1:12:25 ure-PEŠ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehmm no da mal razsvetlim vaše pametne glavce......Brežice niso Dolenjske ampak Štajerska, res da na meji ampak vseen

Ja grilovanje.... pa naš znameniti makaronflajš morjo tut probat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa da ga je Gregs na Korčuli že probal če se ne motim:) Res pa je tut, da je neki hrano našga kuharja občasno zavračal, se vprašam zakaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAGA PA RAPATATE?

Na pu dolenka, na meji med Lubleno in Dolensko.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne nalagajte in se ne zvijajte ... povejte samo: KDAJ? KJE? KAJ? pa pridemo ...

... vsekakor pa rostiljada, pa kopanje, pa paintball, pa nekaj za popiti, pa ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

KAGA PA RAPATATE?

Na pu dolenka, na meji med Lubleno in Dolensko.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se opravičujem, tekst mi je očitno izginil. Sicer sem pa hotel vprašati Viragico, kje bi ta meja med LJin Dolenjsko bila?

lp, john doe

ah tam nekje saj ves... na meji ... akul Grasupla

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislim pa da ga je Gregs na Korčuli že probal če se ne motim:) Res pa je tut, da je neki hrano našga kuharja občasno zavračal, se vprašam zakaj

Eheheheh.... mislim, da ga nisem probal... samo pećenje sem jedel...

Eh, na Korculi mi je pasalo, da sem bil malo sam... zato sem tudi sel sam na tako potovanje... pa ne mi zameriti, ce nisem bil vedno najbolj druzaben... pac tak je bil namen...

Je bilo pa pećenje krasno... se priporocam se kdaj...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne sekiri se Gregs...Mi pa zamerl? Nikdar !!!

No, potem pa vse v redu..

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BILLY iz kje točno? Drgač pa motorin že fejst laufa.

Drugač pa, vesel da nas je neki. O men itaq vse v profilu piše.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ah tam nekje saj ves... na meji ... akul Grasupla

Blizu sva si.

lp, john doe

Kolk blizu?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kolk blizu?

Odvisno od tega kje si. Jaz sem 3,5km iz Grosuplja. Uganka: včasih so dobre pizze pekl, danes se gredo v isti stavbi medije.

lp, john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Odvisno od tega kje si. Jaz sem 3,5km iz Grosuplja. Uganka: včasih so dobre pizze pekl, danes se gredo v isti stavbi medije.

Ojej, Slivnica...

Kaj, a u Grči ne pečejo več pizz?

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Odvisno od tega kje si. Jaz sem 3,5km iz Grosuplja. Uganka: včasih so dobre pizze pekl, danes se gredo v isti stavbi medije.

Ojej, Slivnica...

Kaj, a u Grči ne pečejo več pizz?

Bye

Desmo

Ne, konkurenca je huda ... in to iz nasga konca

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kaj, a u Grči ne pečejo več pizz?

Ne, konkurenca je huda ... in to iz nasga konca

Težko verjamem, da imate v vašem koncu lahko boljše pizze. Verjetno to ni bila prav zdrava konkurenca. Kaj morete, ste že tolk bliz Ljubljane, da vam žlehnoba ne uide...

BTW, jest tud Dalenc, sem samo slabih 10 min. vožnje z avtom ven iz Grasuplja...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne, konkurenca je huda ... in to iz nasga konca

A to pomeni da se mi naslednjic splaca ko bom sel tam mimo ustaviti v pizzeriji?

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, Slivna draga vas domača, kjer hiša mojega stoji očeta...

Vprašanje glede uganke: je zeleno ali žensko?

Desmo, odgovor tudi tebi: pizze še pečejo, samo dobre niso.

lp, john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... A to pomeni da se mi naslednjic splaca ko bom sel tam mimo ustaviti v pizzeriji? ...

NE, NE in še enkrat NE ... bolj kot v pizzeriji se ti splača ustaviti pri Viragici ... dela TAKO DOBRE gibanjitze ... žal sicer bolj poredko, ampak ... morda bi pa pomagalo, če jo en dan prej pokličeš in se najaviš ...

BTW: Viragica & John Doe ... nekaj mi ni jasno ... ko se vama zazdi, sta doma na Dolenjskem, spet ob drugi priložnosti pa skoraj v Ljubljani ... a sta potem Dolenjska in Ljubljana raztegljiva glede na okoliščine?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!