Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

si se usral a? :whistle:

za dobro babo se naredi tudi 600 km...sami amaterji ste :P

kako pa naj jaz 100% vem, da je dobra baba????

poglej... v bistvu se nisn z nobeno resno dogovarjal, če pa eni ne razumete malo heca pa ni moj problem... do zdaj mi še ni blo treba punc iskat po spletu, saj dosti raje delam to v živo... sem pa povedal, da mam zaj malo bolj resne probleme, kot pa da bi za eno ki je niti v redu ne poznam (in je nisem videl v živo) in se lahko izdaja za koga drugega fural nekam u božjo mater... sej pravim, ko bo cajt za to bojo tudi dekline prišle na vrsto, če do zdaj nisn mel težav pri iskanju jih verjetno tudi kasneje ne bom mel....

drugač pa moji prejšnji posti, ki delujejo mogoče fukfehtarski so itak zajebancija... pa mogoče se bomo kdaj s temi deklinami v živo spoznali in takrat pač več ne bojo zajebancija.... no do takrat pa... keep on laughing :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa naj jaz 100% vem, da je dobra baba????

poglej... v bistvu se nisn z nobeno resno dogovarjal, če pa eni ne razumete malo heca pa ni moj problem... do zdaj mi še ni blo treba punc iskat po spletu, saj dosti raje delam to v živo... sem pa povedal, da mam zaj malo bolj resne probleme, kot pa da bi za eno ki je niti v redu ne poznam (in je nisem videl v živo) in se lahko izdaja za koga drugega fural nekam u božjo mater... sej pravim, ko bo cajt za to bojo tudi dekline prišle na vrsto, če do zdaj nisn mel težav pri iskanju jih verjetno tudi kasneje ne bom mel....

drugač pa moji prejšnji posti, ki delujejo mogoče fukfehtarski so itak zajebancija... pa mogoče se bomo kdaj s temi deklinami v živo spoznali in takrat pač več ne bojo zajebancija.... no do takrat pa... keep on laughing :D

:worship: :worship: dobro si povedal.......mal heca pa more bit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj večina postov tukaj je zajebancija. Če pa kakšna punca resno išče motorista za Giro, pa menim da se lahko zmenita tudi tukaj enostavno, da spregledata vse ostale, ki nakladamo. Če pa bi iz tega nastala kakšna :wub: zveza, ali pa kakšna :inlove: z polno :004 , pa menim da je to samo hvale vredno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim

Nejko, pridi v medvode :rolleyes:

:yawn:

hehe, sej bi z veseljem prišel, ampak kot sn že reko mam milijon stvari zaj za zrihtat, tak da bo s časom malo na knap...no pa kdaj je to sploh v medvodah???

sicer, pa bo letos še dosti motozborov in sem prepričan da se bomo kje videli in spoznali, sploh ko nabavim novi motorčič, bo me itak vsepovsod polno...hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj večina postov tukaj je zajebancija. Če pa kakšna punca resno išče motorista za Giro, pa menim da se lahko zmenita tudi tukaj enostavno, da spregledata vse ostale, ki nakladamo. Če pa bi iz tega nastala kakšna :wub: zveza, ali pa kakšna :inlove: z polno :004 , pa menim da je to samo hvale vredno.

ma kaj govoriš....

niste vi več tko glupi....

ne vozi več noben zastonj...

če ne boš dala,se ne boš peljala...

Popravljeno . Popravil mikena
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj večina postov tukaj je zajebancija. Če pa kakšna punca resno išče motorista za Giro, pa menim da se lahko zmenita tudi tukaj enostavno, da spregledata vse ostale, ki nakladamo. Če pa bi iz tega nastala kakšna :wub: zveza, ali pa kakšna :inlove: z polno :004 , pa menim da je to samo hvale vredno.

to bolj malo verjetno.... pred parimi leti ko sn bil v glavni fazi pubertete sn jaz tudi nasedal takim fintam, gz in podobne varjante, in smo se zmenli za kakšno pijačo, ampak me je pol v živo minlo do vsega, tak da brezveze nekaj na vrat na nos se zaljubljat prek spleta.... kljub temu da smo v dobi računalnikov in spoznavanja prek spleta sn še vedno pristaš tega, da se je treba v živo spoznat in zapeljevat :D

ma kaj govoriš....

niste vi več tko glupi....

ne vozi več noben zastonj...

če ne boš dala,se ne boš peljala...

hahaha, prava si ti meni... upam da si v živo tut tak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj govoriš....

niste vi več tko glupi....

ne vozi več noben zastonj...

če ne boš dala,se ne boš peljala...

no kle se pa ne morem strinjat...niso vsi motoristi taki kot jih ti poznaš.....bi bla presenečna k bi vedla da so to čist vredu dečki....pač kel gor je sam zajebancija, to ap eš ne pomeni da so v resnici tut taki... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko ti si še v puberteti ;)

jst pa komaj prihajam v to obdobje....

eh ja, bolje pozno kot nikoli O:-)

...aja, kaj ti si pa v krizi srednjih let al kaj...joke, joke :D

ja sej ne rečem da nisem...ampak dosti manj kot pred kakima dvema letoma...verjemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj govoriš....

niste vi več tko glupi....

ne vozi več noben zastonj...

če ne boš dala,se ne boš peljala...

Očitno misliš, da smo vsi enaki :hmm: . Kaj pa spoznavanje nežnejšega spola, proučevanje karakterjev, prijateljsvo itd. A je res sex vse, al kaj? ˝Ne vozi več noben zastonj˝, tako đentlmeni ne zapeljujejo, ˝ če ne boš dala,se ne boš peljala˝,tako se tudi ne govori, to je že izsiljevanje, ki lahko vodi v skrajnosti. Menim pa, da se jih malo takih tičev, ki to govorijo, zaveda, da za nekoga odgovarjaš, ko ga imaš na zadnjem zicu. V primeru nesreče, mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno misliš, da smo vsi enaki :hmm: . Kaj pa spoznavanje nežnejšega spola, proučevanje karakterjev, prijateljsvo itd. A je res sex vse, al kaj? ˝Ne vozi več noben zastonj˝, tako đentlmeni ne zapeljujejo, ˝ če ne boš dala,se ne boš peljala˝,tako se tudi ne govori, to je že izsiljevanje, ki lahko vodi v skrajnosti. Menim pa, da se jih malo takih tičev, ki to govorijo, zaveda, da za nekoga odgovarjaš, ko ga imaš na zadnjem zicu. V primeru nesreče, mislim.

em, vsej tle gor se ni noben javu da bi pelju... sej pravim da vas babe držijo za ti*e...

drugače pa je še kdo ki ti da par gratis voženj, ma logično se slej ko prej moreš zjasnit če bo kej al ne bo nč....

em ja, meni je blo najbolj :doze: ko mi je motorist ki me je pelju reku, da on ne bi nikoli tko nekomu zaupu svojga lajfa in se zadi usedu :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, vsej tle gor se ni noben javu da bi pelju... sej pravim da vas babe držijo za ti*e...

drugače pa je še kdo ki ti da par gratis voženj, ma logično se slej ko prej moreš zjasnit če bo kej al ne bo nč....

em ja, meni je blo najbolj :doze: ko mi je motorist ki me je pelju reku, da on ne bi nikoli tko nekomu zaupu svojga lajfa in se zadi usedu :doze: :doze:

naprimer jst se strinjam s tistim motoristom....jst tudi ne bi kar vsakmu zaupala...nikol ne veš kok ma folk pametni v glav...al se hoče sam dokazat...najprej spoznaš človeka pol šle vidš...sam ti pa prou fehtaš že tle da te en pelje.... :D pa brez zamere, vsak ma svoje mnenje in svoj način.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlago prosim.

zakaj bi te peljal kdo ki ima damo-sopotnico? kam naj te vtakne? v žep?

Se ti zdi da fante, samo zato ker se niso ponudili dame držijo za tiče?

ali pa si malo:

  1. premlada
  2. pretečna
  3. prevulgarna
  4. prevsiljiva
  5. brezvezna
Mogoče jim preprosto ni do tega, da bi okoli vozili nedonošenke, ki kokodakajo naokoli o umetnih joških. Drži se samskih mulcev na skuterjih. unih nihče na drži za tiča. Morda samo mama za uho.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlago prosim.

zakaj bi te peljal kdo ki ima damo-sopotnico? kam naj te vtakne? v žep?

Se ti zdi da fante, samo zato ker se niso ponudili dame držijo za tiče?

ali pa si malo:

  1. premlada
  2. pretečna
  3. prevulgarna
  4. prevsiljiva
  5. brezvezna
Mogoče jim preprosto ni do tega, da bi okoli vozili nedonošenke, ki kokodakajo naokoli o umetnih joških. Drži se samskih mulcev na skuterjih. unih nihče na drži za tiča. Morda samo mama za uho.

Mogoče pa vse, kar je našteto :evilgrin:

ma prow fehtam gire, ja, da me bojo pol za fuk fehtali :lol1: :lol1: :lol1:

:grrr ne gre to tko c-c-c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ja, meni je blo najbolj :doze: ko mi je motorist ki me je pelju reku, da on ne bi nikoli tko nekomu zaupu svojga lajfa in se zadi usedu :doze: :doze:

Saj vem, da se sliši slabo, vendar je to resnica, ki boli. Ko si zadaj, v nevarnem slučaju ne moreš storiti nič, ali pomagati, ali pa preprečiti, če voznik stori neumnost, ali kak tretji osebek, ki ni dovolj pazljiv. Vse kar ti ostane je, da rešuješ sebe, da se odrineš. Zato pa, ko kakšno peljem, sem res na trnih, ker ko se kaj zgodi, je prepozno. Potem si lahko očitaš celo življenje, pa tegane boš mogel popraviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlago prosim.

zakaj bi te peljal kdo ki ima damo-sopotnico? kam naj te vtakne? v žep?

Se ti zdi da fante, samo zato ker se niso ponudili dame držijo za tiče?

ali pa si malo:

  1. premlada
  2. pretečna
  3. prevulgarna
  4. prevsiljiva
  5. brezvezna
Mogoče jim preprosto ni do tega, da bi okoli vozili nedonošenke, ki kokodakajo naokoli o umetnih joških. Drži se samskih mulcev na skuterjih. unih nihče na drži za tiča. Morda samo mama za uho.

da, ker jih tu gor kontrolirate, da morejo še tu pazit na gobec.

in dvomim da se komu da vsakič ko se gre furat še staro kokoš vlačit s sabo...

mislim pa da je moje obnašanje povsem primerno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

staro kokoš? :rolleyes:

tvoje obnašanje je zelo primerno...a ne za javnost.

+ razkrivam skrivnost: v bistvu se vsak motorist/motoristka najraje vozi solo...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... ne spomnim se, da bi kdaj vozil stare kokoši...

Čeprav naj bi bila najbolš župa iz starih kok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da se sliši slabo, vendar je to resnica, ki boli. Ko si zadaj, v nevarnem slučaju ne moreš storiti nič, ali pomagati, ali pa preprečiti, če voznik stori neumnost, ali kak tretji osebek, ki ni dovolj pazljiv. Vse kar ti ostane je, da rešuješ sebe, da se odrineš. Zato pa, ko kakšno peljem, sem res na trnih, ker ko se kaj zgodi, je prepozno. Potem si lahko očitaš celo življenje, pa tegane boš mogel popraviti.

Klajba, pejt še malo vadit kako se fura motor, da boš bl sigurn vase. pa tvojo pejt za p***o držat, da ne bo pršla bevskat tle gor, ki boš dobu po betici, če boš odgovarjal na moje poste. bo pol pisala tam, da kako je žalostna in da nič ne razume.

staro kokoš? :rolleyes:

tvoje obnašanje je zelo primerno...a ne za javnost.

+ razkrivam skrivnost: v bistvu se vsak motorist/motoristka najraje vozi solo...

vem.

je primerno za ta forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razkrivam skrivnost: v bistvu se vsak motorist/motoristka najraje vozi solo...

Točno, ker nam tako paše, ali se bojimo odgovornosti, ali se nočemo nekomu še takrat podrejati, ali pa ker smo nekateri na določene momente neuravnovešeni in se hočemo dokazovat, komu drugemu ali pa samemu sebi. Kam pa to pelje, veliko krat v nesrečo. Sklep. Bolje da imaš nekoga odzat, da te brzda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!