Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

:worship: :worship: :worship:Ne bit tok prepričan ane Minca :evilgrin:

A deeeej no,ne mi tle buče prodajat, ker oba veva, da si čist preveč high :closedeyes:

vi kr nadaljujte, je res fajna komedija

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

At prnesem en pir :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak :grim :grim

veš kok je fino pridet napou slečen na motozbor...in pol hitro v lov za potrebnim bajkerjom...in hop..pa je :lol1:

a ne irency?? :lol1:

ne morete, vas očkoti čuvajo O:-) pa bojo kjermu tiča odrezali če bo kej narobe razumel :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr babe no a se vm je strgal akuga :wacko: :wacko: :wacko: vse navalile na mikeno,dej najprej jo spoznejte v živo pa poj tle buče prodajejte...Nisem na nobeni strani in tud ne mislm bit, ampak lahk bi se mal umirile...Sm pa mislu da ženske ponavad skup držite :slap:

Bom čist po domač povedu...vse ga že dolg niste fasale :xx: :lol:

sam men tut tole ni jasn....punce mi bi res mogle skp držat ne pa tkole....jst nobene od vs ne poznam....sam vseen dj poglejte kake poste pišete....preveč se napadate med seboj....pridte v medvode na zbor da se spoznamo, mpa ad se tk pomente...če se boste hotlll...brez veze kle neki nabijat, kdo je kej fukaru pa take...pomoje nbenga ne briga kdo je kje fukaru, bote pa vzor drugim puncam k pridejo an zbore.... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak :grim :grim

veš kok je fino pridet napou slečen na motozbor...in pol hitro v lov za potrebnim bajkerjom...in hop..pa je :lol1:

a ne irency?? :lol1:

More probat enkrat :D No dost je blo zdej gremo kkšno novo debato :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A deeeej no,ne mi tle buče prodajat, ker oba veva, da si čist preveč high :closedeyes:

At prnesem en pir :naughty:

Ja drugač to ni res vpraš Mino pa take k me mal bolj poznajo pa ti bodo povedal!!K midva sva se vidla samo enkrat in ne vem po čem lohka to sklepaš?Mogoče po postih k je itq večina zajebancije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam men tut tole ni jasn....punce mi bi res mogle skp držat ne pa tkole....jst nobene od vs ne poznam....sam vseen dj poglejte kake poste pišete....preveč se napadate med seboj....pridte v medvode na zbor da se spoznamo, mpa ad se tk pomente...če se boste hotlll...brez veze kle neki nabijat, kdo je kej fukaru pa take...pomoje nbenga ne briga kdo je kje fukaru, bote pa vzor drugim puncam k pridejo an zbore.... :worship: :worship:

Midva bova rajš enga zvrngla v trebušk pa se nava ozirala na kreganje itd. knede :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam men tut tole ni jasn....punce mi bi res mogle skp držat ne pa tkole....jst nobene od vs ne poznam....sam vseen dj poglejte kake poste pišete....preveč se napadate med seboj....pridte v medvode na zbor da se spoznamo, mpa ad se tk pomente...če se boste hotlll...brez veze kle neki nabijat, kdo je kej fukaru pa take...pomoje nbenga ne briga kdo je kje fukaru, bote pa vzor drugim puncam k pridejo an zbore.... :worship: :worship:

:OK: :OK: pridemo v medvode smo 3km stran :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva bova rajš enga zvrngla v trebušk pa se nava ozirala na kreganje itd. knede :winkiss:

no prou roky..... :worship: :worship: :worship: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz se odmikavam

kot sm že rekla, se ne mislem na nižji nivo spravt...

če pa bom kej pametnega zasledila (o kakem moto zboru,na katerem bo velik potrebnih bajkerjev :slap:) ...pa se bekam nazaj :whistle: :winkiss: :winkiss: :slap: :lol1:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz se odmikavam

kot sm že rekla, se ne mislem na nižji nivo spravt...

če pa bom kej pametnega zasledila (o kakem moto zboru,na katerem bo velik potrebnih bajkerjev :slap:) ...pa se bekam nazaj :whistle: :winkiss: :winkiss: :slap: :lol1:

na ta nivo se spuščaš že s tem provociranjem v rumenem textu... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se vsi tok sekirate pa obremenjujete za druge :hmm:

Drek bolj mešaš bolj smrdi ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se vsi tok sekirate pa obremenjujete za druge :hmm:

Drek bolj mešaš bolj smrdi ... :rolleyes:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bla, ja, ma se še nisem fukarila takrat.

...a sedaj se pa na veliko al kaj ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo oči...neki zate od mene :D :004 :lol: ;)

:004 keep the fight going sm si ravn sendvič naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se že sprašujem če je ket kšn.....če pa je....pa ne vem..... :grim

:whistle: :whistle: :D

drgač pa... sj smo prej tut nabijal...sam je blo vsaj neki na tapravo temo...zdj se pa sam še kregate kolkr sm vidu....

res pa je da je že pozno in slabo vidim...

mimogrede...kolk točk mam že??a do medvod jih bo dost??? :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: :D

drgač pa... sj smo prej tut nabijal...sam je blo vsaj neki na tapravo temo...zdj se pa sam še kregate kolkr sm vidu....

res pa je da je že pozno in slabo vidim...

mimogrede...kolk točk mam že??a do medvod jih bo dost??? :naughty: :evilgrin:

kolk točk, hmmm.....to morš pa sam vedt .) aha, torej medvode bodo... :D sej ni važn kolk jih bo, a je važn?? :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!