Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Evo, pred nekaj dnevi sem se nekaj junačil za furo, zdaj se pa moram posuti s pepelom: moram na teren delat!

Skratka nič bograč danes.Vsaj ne zame.

 

LP

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav tole tukaj nima kaj dosti veze z vašim čvekom če pa že kdo rabi imam vetrobransko steklo za tigra 955 i zelo ugodno lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kav je zdej podgance in podganarji ??? kakor vreme kaže in ne bo soli :D  bova z bonijem letos zaključila z najinimi prvimi skupnimi 30,000 kilometri....  :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

to je samo zato ker je dala država full pomoči nortonu pa je treba mal rane zacelit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duke of Cambridge dropped in to see Norton at the UK Motorcycle show. Prince William is a bike enthusiast and showed great interest in the British built Norton range. He even tried out the Norton SG2 factory TT bike. Norton are proud and prvilidged to have had Prince William spend some time with us and show his interest in the company

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HRH2.jpgHRH the Duke of Cambridge dropped in to see Norton at the UK Motorcycle show. Prince William is a bike enthusiast and showed great interest in the British built Norton range. He even tried out the Norton SG2 factory TT bike. Norton are proud and prvilidged to have had Prince William spend some time with us and show his interest in the company and our bikes.   HRH3.jpgRead More


 

HRH the Duke of Cambridge dropped in to see Norton at the UK Motorcycle show. Prince William is a bike enthusiast and showed great interest in the British built Norton range. He even tried out the Norton SG2 factory TT bike. Norton are proud and prvilidged to have had Prince William spend some time with us and show his interest in the company and our bikes. … Read More

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne "kva". :naughty: Tak ko si reko, tak tudi je! :yes:

zdej s ti mene bozga žabarja z dumžal najdu hebat? al kva? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, pa naj ti bo, ker si glih ti, ker si ljubitelj HELP-a in DHL-a. :beer1: Ni kaj, izvirno! :beer2: Triumphator!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE!

 

Eh, moj je parkiran že par mesecev. Res da je anglež in bi mu mraz pa vlaga morala biti pisana na kožo ampak je voznik ratal malo freh pa če se ne da kafe rejsat po soncu do vikija nekako ni gušta :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sim tvoja daytonca je dobila tudi božička vidim :D

moja je že predčasno dobila nove ročke pa lonček za zavorno. kje si pa naroču tole zadevo?

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moja je dobila nove ročke, pa še cel kup bonbončkov :)

Največ se dobi na ebay.uk - npr. tale čudovit karbonski blatnik, včasih se pa tudi na ebay.de kaj najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S totim Božičekom pa bi po dolgem cajtu tak rad šol na pir. Pa nisem ga vido že par laških let.

post-238-0-94206300-1387559697_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S totim Božičekom pa bi po dolgem cajtu tak rad šol na pir. Pa nisem ga vido že par laških let.

 

 

najbrž, da bi bil en pir premalo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc čuj, tak, ko si reko, tak tudi je. :yes: Vredi bi blo zopet prit fkup pa rečt kako pravo, moško, solorider-sko. :beer2:   :drunk::alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!