Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Hoj Denis,

 

najprej sem imel"poštarsko" prozorno šipo, ki je sicer delovala, a ne najbolje. Nekaj časa sem jo trpel, nato pa sem jo zamenjal za pokrov inštrumentov v barvi skuterja.

In glej ga zlomka: zgleda j.....o in še deluje dosti bolje. In z isto čelado.

Glasujem za manjšo šipico in boljšo čelado;-)

Čelado imam Nolan N 43 Air, kar pomeni, da se zaščita za brado lahko odstrani. To je bil pri čeladi pogoj zaradi old school look in poletja, seveda pa to posredno vpliva na vrtinčenje v čeladi. Tudi drug problem je, ki sem ga pozabil omeniti, da mi tudi piha v mednožje in če je hladno imam dvojne mandeljne.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede fly screena imaš tukaj opisano kako pa kaj http://www.triumphrat.net/twins-talk/204701-triumph-scrambler-screen-onto-new-scrambler.html

 

za naročila pa kr link od marje, boš najhitreje dobil, ker španik more najprej v avstrijo naročat, pol se mu more tolko stvari nabrat da gre to iskat in to traja, tko maš pa vse v 5dneh doma.

nisem šel preverjat na uradno stran a baje ima dva računa blokirana .... tako da se bom verjetno obrisal pod nosom za moje - plačano - centralno stojalo za bonija ... sam se bo pol tud on obrisal , če se bo sploh lahko ...

 

Čelado imam Nolan N 43 Air, kar pomeni, da se zaščita za brado lahko odstrani. To je bil pri čeladi pogoj zaradi old school look in poletja, seveda pa to posredno vpliva na vrtinčenje v čeladi. Tudi drug problem je, ki sem ga pozabil omeniti, da mi tudi piha v mednožje in če je hladno imam dvojne mandeljne.

;)

to pa res ni problem ...vsaj do takrat ne ko začneš čutiti kako ti nastaja vagina ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marjaaaaaa!

 

Kje so slike bemu sunce!!!!  :kva2:

 

Pa ne tvoje ampak od motorja!   :ninja:

 

 

P.s. V zadnjih letih nisem imel težav z moto abstinenco ampak danes me pa matra fejst.  :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marjaaaaaa!

 

Kje so slike bemu sunce!!!!  :kva2:

 

Pa ne tvoje ampak od motorja!   :ninja:

 

 

P.s. V zadnjih letih nisem imel težav z moto abstinenco ampak danes me pa matra fejst.  :blush:

Moram fotoaparat napolniti. Če ga boš pa v živo videl mi boš pa dal :BUA:  za pivo ker zdaj € ne bo :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja čuj, vzel sem si fraj, čakal na cesti, lačen, žejen, utrujen. Da ne omenjam Trophy-ja. Tako zelo si je želel spoznati noveha bratranca. :friend2:  Ti pa kar po kolovozih, kar si dobro izrabil, ker ti ta motorin to več kot omogoča ter se izognil plačilu Štajerske carine. :beer2:  Pa ne pozabit, obresti tečejo!!!

Srčno srečne, varne kilometre vama želim! 

 

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja čuj, vzel sem si fraj, čakal na cesti, lačen, žejen, utrujen. Da ne omenjam Trophy-ja. Tako zelo si je želel spoznati noveha bratranca. :friend2:  Ti pa kar po kolovozih, kar si dobro izrabil, ker ti ta motorin to več kot omogoča ter se izognil plačilu Štajerske carine. :beer2:  Pa ne pozabit, obresti tečejo!!!

Srčno srečne, varne kilometre vama želim! 

 

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Rocky ni šlo drugače kot da sem moral hitr domov, ker je na pot šel prjatu z ženo iz Beograda in je pri men prespal. Sva pa skoraj istočasno prišla v Ljubljano. Tko da se bomo srečal, pa kakšno rekl na to temo :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram fotoaparat napolniti. Če ga boš pa v živo videl mi boš pa dal :BUA:  za pivo ker zdaj € ne bo :kva2:

 v grčiji sezmenita čez dva meseca - bojo imeli verjetno že drahme ...  :D

 

srečno vožnjo MARJA !!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zver ( bočni kkovčki so v kleti )

attachicon.gifDSC05134.JPG

no kdaj bo torej pala :kava: da "zalijemo" explorerja, pa jst bi tudi scramblerja recimo rada vidla v živo, predvsem pa ne vem kje se ostale daytone 675 skrivajo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kdaj bo torej pala :kava: da "zalijemo" explorerja, pa jst bi tudi scramblerja recimo rada vidla v živo, predvsem pa ne vem kje se ostale daytone 675 skrivajo :hmm:

No, potem se moramo nekje dobiti, da zapijeo nove in malo rabljene Triumph-e. Drugače sem pa s Savinjske, če vas zanese v našo lepo dolino pa javite, da se srečamo in kakšno pivo spijemo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja bo lepa, bi znal biti kje na relaciji štajerska-črni kal in upal, da maus časti kavo :D Več info jutri.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja bo lepa, bi znal biti kje na relaciji štajerska-črni kal in upal, da maus časti kavo :D Več info jutri.

tega pa ne boš doživel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da mu, kar se tiče barvne usklajenosti in vseobčega pozerstva, tesno sledim mislim, da bi kakšno kavo lahko sponzoriral. Ok razumel bi, če bi vozil bmw-ja, da mu ob menjavanju kardanov in olja ne bi ostalo za kavo ampak pri kawasakiju pa si to lahko privošči :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj, kje ste??

Nič, naredil turo po zasavju in savinjski ter spil kako pivo.

Lp, D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da mu, kar se tiče barvne usklajenosti in vseobčega pozerstva, tesno sledim mislim, da bi kakšno kavo lahko sponzoriral. Ok razumel bi, če bi vozil bmw-ja, da mu ob menjavanju kardanov in olja ne bi ostalo za kavo ampak pri kawasakiju pa si to lahko privošči :D

Kec, a si bil čez vikend morda v smeri slo obale. Sem videl včeraj (nedelja) modro angleško strelo proti Črnemu kalu. Je pa bilo na stari cesti proti morju in kontra sama vojska dvokolesnikov. Danes imam kar muskelfiber na levi roki.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, a si bil čez vikend morda v smeri slo obale. Sem videl včeraj (nedelja) modro angleško strelo proti Črnemu kalu. Je pa bilo na stari cesti proti morju in kontra sama vojska dvokolesnikov. Danes imam kar muskelfiber na levi roki.

Jap. Smo se dobil pa Maus je kavo častil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, a si bil čez vikend morda v smeri slo obale. Sem videl včeraj (nedelja) modro angleško strelo proti Črnemu kalu. Je pa bilo na stari cesti proti morju in kontra sama vojska dvokolesnikov. Danes imam kar muskelfiber na levi roki.

 

Igzekli :D

 

Je Marja naredil dober povzetek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker sem sedaj lastnik Triumpha a tale klub kaj deluje ali ne...na začetku vidim da je bilo mal tako tako...naprej pa nisem bral...tako da bi lahko kdo naredil povzetek kako in kaj ter bi se lahko tud dobil...

 

P.S. Lahko tudi pri meni...placa dost, blizu poceni gostilnica...pa še opcija za prostore bi bila če bi bila kamniška občina za :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s triumphom je edin kar človk rabi suha cesta pa dnar za benz....no pa da ti da baba fraj... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pila se mi bo kava v nedeljo ob 12.uri v Postojni na OMV. 

Super, pol boš dal za kavo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se fural okoli Kamnika in Domžal, prvič v življenju toliko km v kavbojkah, čuden občutek ampak je pa fajn kombinirat službo pa motor :)

 

@ rmarin, škoda, meni ne bo ratalo ta vikend pa bi se z veseljem povabil na kavo, v petek koncert preostali del vikenda pa za knjige, v ponedeljek izpit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem vsakemu lastniku Trumpija. Na žalost sem na KeCu že prišparal.

 

@ KeC: Na kakšen koncert? Tudi jaz ga imam v planu, pa da vidimo če je isti... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem vsakemu lastniku Trumpija. Na žalost sem na KeCu že prišparal.

@ KeC: Na kakšen koncert? Tudi jaz ga imam v planu, pa da vidimo če je isti...

Jaz imam to nedeljo dopoldne žal že zasedeno. Bi se pa drgač z veseljem podružil ni važno ali na kaki kavici, še raje pa kakšni popoldanski furi. Med tednom se zadržujem v 01 območju, čez vikende pa ponavadi v 03 regiji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!