Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Kaj drugje ko pri Neukirchnu niso dobli placa??? :?

Aja, triumph srečanje je.......podabo......

Ja kaj Vapo, ti bi šel zraven? Ti bomo sposodili enega Triumpha iz Motoradklinik s kufrom, da damo Union notri! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bomo sposodili enega Triumpha iz Motoradklinik s kufrom

Sposodil? Zakaj pa to? Če bi htel, bi mi itak dali enega od vsakega modela. B)

Ampak res ne vem, kaj naj potem s takim kupom železja? Bi me cajt, ko bi jih na Surovino vozil, več koštal, ko bi za toti pleh dobo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sposodil? Zakaj pa to? Če bi htel, bi mi itak dali enega od vsakega modela. B)

Ampak res ne vem, kaj naj potem s takim kupom železja? Bi me cajt, ko bi jih na Surovino vozil, več koštal, ko bi za toti pleh dobo... :P

ma kup zeleza vsaj na surovini not vzamejo pa ti dajo nekaj €€ za to.

Kje pa skuterje jemljejo :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa skuterje jemljejo :grrr :grrr

To maš pa prav, nikjer jih ne vzamejo...............................ker sirotinja nima dnarja za njih! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš pa prav, nikjer jih ne vzamejo...............................ker sirotinja nima dnarja za njih! :grim

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: predam se

aja samo mamo tigra zate da bos polek sel. 3 kufre tak da 3 platoji unijona gredo not, ne vem če se bos lahko uprl :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo tigra zate da bos polek sel. 3 kufre tak da 3 platoji unijona gredo not, ne vem če se bos lahko uprl :naughty:

Konec koncev zgleda, da Tiger sploh ni tak zlo švoh motorčič....... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev zgleda, da Tiger sploh ni tak zlo švoh motorčič....... :blush:

Se ti mal zajebavaš :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti mal zajebavaš :unsure:

hja jaz bi se se kr tajgra novega umislil, samo po 35 enkrat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Serbus dečki, kaj tam pri 'novi cerkvi' pri jodlarih imajo kakšen 'Camp', da si človek spodobno postavi šotor :zzz: ?

Jaz imam namen z mojo boljšo polovico (pa čeprav ima Vstroma) v petek pobegniti na to srečanje, pa na koncert. Ima kdo kakšne informacije glede kampiranja. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus dečki, kaj tam pri 'novi cerkvi' pri jodlarih imajo kakšen 'Camp', da si človek spodobno postavi šotor :zzz: ?

Jaz imam namen z mojo boljšo polovico (pa čeprav ima Vstroma) v petek pobegniti na to srečanje, pa na koncert. Ima kdo kakšne informacije glede kampiranja. :?

bom jaz ju3 malo poklical, da vidim kako je glede kampiranja :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, KeCo, kaj jaz tebe redno srečujem na relaciji LJ-CE, ali ima še kdo drug modrega ST-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če koga zanima

Mislim, da je pri oddaji oglasa prišlo do napake. Pri prodajni ceni je ena ničla preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je pri oddaji oglasa prišlo do napake. Pri prodajni ceni je ena ničla preveč...

:grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne moreš tega prodajat, lahko ga maš, pa si še kupiš drugega, skuterja, aprilijo, pač nekaj slabšega za vsak dan.

Tota mladina! :grrr :xx: :headbang: :grrr :headbang: :? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Achtung! Danes ob 15:10 videna Triumphatorja Marja in se en (srebrn Trophy) kako ga sibata mimo Bau-jodl-hausa v Gniliboru. Imam prav? Jaz, revez, v avtu sem vama najprej nastel familijo, potem pa zazelel srecno pot... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, KeCo, kaj jaz tebe redno srečujem na relaciji LJ-CE, ali ima še kdo drug modrega ST-ja?

Hmm, če se pelje po omejitvah in skladno s prometnimi predpisi potem sem to jaz. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne moreš tega prodajat, lahko ga maš, pa si še kupiš drugega, skuterja, aprilijo, pač nekaj slabšega za vsak dan.

Maš prav. Kupi si skuterja al pa nekaj podobnega, vsakodnevno uporabnega. Rajnglo pač potegneš ven za praznike, kot je recimo Božič, ko je zunaj en haufn snega. Se vsaj ne boš sekiral, da ne vžge. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, revez

Dober predlog nadaljevanja filma "I robot". :D

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav. Kupi si skuterja al pa nekaj podobnega, vsakodnevno uporabnega. Rajnglo pač potegneš ven za praznike, kot je recimo Božič, ko je zunaj en haufn snega. Se vsaj ne boš sekiral, da ne vžge. :whistle:

aja saj vemo da si želiš da bi ti nas vzornik bil, da bi se vsi z skuteri okrog prevazali. ampak kot pooblaščeni izbranec trijumfašev ti odgovarjam :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Achtung! Danes ob 15:10 videna Triumphatorja Marja in se en (srebrn Trophy) kako ga sibata mimo Bau-jodl-hausa v Gniliboru. Imam prav? Jaz, revez, v avtu sem vama najprej nastel familijo, potem pa zazelel srecno pot... O:-)

Maš prav, pa vroče je blo k hudič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, če se pelje po omejitvah in skladno s prometnimi predpisi potem sem to jaz. :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!