Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Torej ali je med vami kakšen lastnik novega Sprinta RT,ki bi mi bil pripravljen dati "za en krog",da bi videl,kakšen je položaj med vožnjo.Sam imam namreč problem pri mojem RS-u,nisem namreč več rosno mlad in me precej bolijo roke in kolki,tako da razmišljam o menjavi.

Če imaš v mislih ST-ja potem ga imam. Doseglijv na PM ali pa telefonsko v profilu.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-boy prehitu si me.

normalno, če ma pa črno zwerino :lol:

boljčrnakotčrnamatčrnapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprint RS, a si ti pred ene 14 dnevi se ustavu na Črnem kalu pri Viki burgerju. K en RS je bil zravn mojga parkiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprint RS, a si ti pred ene 14 dnevi se ustavu na Črnem kalu pri Viki burgerju. K en RS je bil zravn mojga parkiran.

Ne nisem bil .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še kdo dobil tole kapo?

3OQxEsmBI5dFZ1Sk.v.jpg

:grrr, bi jo pa mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Prodajam Triumpha Daytono letnik 2001 model 2002 prevoženih 24.000 km cena 3900 €

Prodajam ga ker imam drug motor

možna tudi menjava in tudi pri ceni se da kej zmenit

040/251-814

post-18404-1219573552_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brzinko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Cas volilnega golaza se je iztekel :SS , zato pa se pospeseno bliza cas, da se dogovorimo za en fini bograc :kva2: na oni strani Mure. Poskusil bom stestirat se kaksno lokacijo (imam insajderske namige :whistle: ), sicer bomo spet pri Rajhu v Bakovcih, kjer smo lani mljaskali in predli od zadovoljstva.

Vabljeni fsi Triumphatorji B) + zelooo zazeleni support ostale konjenice :yea1: . Vec informacij v kratkem...

vas T-boy (letos z enosledcem :yea2: :yea2: :yea2: )

P.S.: ce ma kdo kake veze, naj malce nastela vreme. Na sonce, namrec. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni fsi Triumphatorji B) + zelooo zazeleni support ostale konjenice :yea1:

En picimicikicibici popravek. Vabljeni vsi triumphatorji, da se udeležite fure, seveda kot moj support... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En picimicikicibici popravek. Vabljeni vsi triumphatorji, da se udeležite fure, seveda kot moj support... B)

Hehehe, pa sn ga le zbezal iz lukne. Ki se zere, tam je Vapo. :grim Seveda bomo tvoj support, za tebe spesl porcija vegi bograca. :P Ker te cenimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rollbari namontirani....................pridem :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cas volilnega golaza se je iztekel :SS , zato pa se pospeseno bliza cas, da se dogovorimo za en fini bograc :kva2: na oni strani Mure. Poskusil bom stestirat se kaksno lokacijo (imam insajderske namige :whistle: ), sicer bomo spet pri Rajhu v Bakovcih, kjer smo lani mljaskali in predli od zadovoljstva.

Vabljeni fsi Triumphatorji B) + zelooo zazeleni support ostale konjenice :yea1: . Vec informacij v kratkem...

vas T-boy (letos z enosledcem :yea2: :yea2: :yea2: )

P.S.: ce ma kdo kake veze, naj malce nastela vreme. Na sonce, namrec. :rolleyes:

Olrajt!! Pridem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cas volilnega golaza se je iztekel :SS , zato pa se pospeseno bliza cas, da se dogovorimo za en fini bograc :kva2: na oni strani Mure. Poskusil bom stestirat se kaksno lokacijo (imam insajderske namige :whistle: ), sicer bomo spet pri Rajhu v Bakovcih, kjer smo lani mljaskali in predli od zadovoljstva.

Vabljeni fsi Triumphatorji B) + zelooo zazeleni support ostale konjenice :yea1: . Vec informacij v kratkem...

vas T-boy (letos z enosledcem :yea2: :yea2: :yea2: )

P.S.: ce ma kdo kake veze, naj malce nastela vreme. Na sonce, namrec. :rolleyes:

A je že dost mraz, da se dobimo :?

Povej datum in če ne bom imel službe, priletim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rollbari namontirani....................pridem :krneki:

je bil ze cajt ... kolikorkrt si ga zvrnu, ma tolkokrat ga jaz z rolbari vred nisem

ajt gajba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil ze cajt ... kolikorkrt si ga zvrnu, ma tolkokrat ga jaz z rolbari vred nisem

ajt gajba...

ne wem weč :whistle:

samo je močna plastika, tak da rollbarov skoraj ni treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj, mister T? Jaz lačen, pa vikend bo (baje) lep... :kva2:

Septembra je se premalo mraz. :evilgrin: Je pa moznost, da se npr. v nedeljo izvede kaka suha vaja. :whistle:

Gremo enkrat v oktobru...ko Marja ne bo v sluzbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktera kurba je pa tebe napizdla? :? :P

sj me niso .. sem pa opazil čudne poglede, ker motor je delal brezhibno :whistle: ... tud nate so streljali s takimi pogledi :grim ... sem opazil :naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj me niso .. sem pa opazil čudne poglede, ker motor je delal brezhibno :whistle: ... tud nate so streljali s takimi pogledi :grim ... sem opazil :naughty:

:lol1:

Ja.. ne vidiš vsak dan, da bi Aprillia vžgala... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vidiš vsak dan, da bi Aprillia vžgala... :P

Seveda ne, ker Aprillie vozimo izbranci, ki nas ni prav veliko. Z drugimi besedami, ne vidiš nas ravno vsakodnevno... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!