Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Chebi

Priporočene objave

Hvala Kec :worship:

v temle tvojem linku piše da obstaja restrictor, tko da, upam na najboljše :D

a je A Cosmos d.d. generalni zastopnik za triumphe, a je še kkšen?

Pa še nekej me zanima, glede na to da je Triumph anglež... kakšni so šraufi, so enaki našim, al majo še vedno tiste svoje, da nič kar je našega ne paše?

zastopnik je stupit v mariboru

šraufi pašejo ne se sekirat, preverjeno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sm zdele poklical... v a cosmos so rekl da nej v stupit pokličem, v stupitu so pa rekl da ne vrjame da bostaja blokada na 25, da bo pogledov pa da nej jutri pokličem :rolleyes:

so rekl, kao prevelika razlika da bi na 25kw lahko blokiral... ne me jebat, če se da RSV, pa da se to ne bo no :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wse je naše :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekej me zanima, glede na to da je Triumph anglež... kakšni so šraufi, so enaki našim, al majo še vedno tiste svoje, da nič kar je našega ne paše?

Šraufi so aristokratski...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šraufi so aristokratski...

... s pridihom humorja... angleškega, jasno!

No worries! .) Naj lepo dela.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sm zdele poklical... v a cosmos so rekl da nej v stupit pokličem, v stupitu so pa rekl da ne vrjame da bostaja blokada na 25, da bo pogledov pa da nej jutri pokličem :rolleyes:

so rekl, kao prevelika razlika da bi na 25kw lahko blokiral... ne me jebat, če se da RSV, pa da se to ne bo no :rolleyes:

Če bo problem pokliči še Jermana, bo ziher kej vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo problem pokliči še Jermana, bo ziher kej vedel.

Hvala,bom danes poklical :) :worship:

Včeraj sem spet klical v Stupit, kot so mi rekli... pa spet niso nič vedeli,so rekli, nej danes pokličem :rolleyes:

Jest upam na najboljše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na stupitu so rekl da se da dobit, nej kličem Jermana.. zdej me pa zanima, če je to to: Jerman Vincenc

:whistle: :whistle: čaki dam ti fonsko od markota +386 31 489074 pokliči pa povprasaj. dolzen si za pir :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: čaki dam ti fonsko od markota +386 31 489074 pokliči pa povprasaj. dolzen si za pir :naughty:

Lih klicou sm na tisto telefonsko, k sm dau jest link...

Se je en oglasu, pa je reku da majo 14 dni zdej dopusta, da edino v ponedeljek če pokličem če bo mogoče njegov brat okol bajte kej hodu da bo pogledal v katalog...

ful dobr :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovano občestvo RAT-a,

Sicer ne vem, kaj vas ostale pri Triumphu moti, priznam pa, da mene najbolj moti dejstvo, da se ne morem odločit med dvema:

motor ali spletna stran (TRIUMPH). :naughty:

Zgleda, da se bom še kar naprej vozil, spletna stran me pa tudi nič ne moti. :grim

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovano občestvo RAT-a,

Sicer ne vem, kaj vas ostale pri Triumphu moti, priznam pa, da mene najbolj moti dejstvo, da se ne morem odločit med dvema:

motor ali spletna stran (TRIUMPH). :naughty:

Zgleda, da se bom še kar naprej vozil, spletna stran me pa tudi nič ne moti. :grim

rrrr

ja pomojem mas problem v $$ hlačke pa kaksne šnel fukarce :naughty: od trijumfa bi si lahko privoščil mopeda pa ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pomojem mas problem v $$ hlačke pa kaksne šnel fukarce :naughty: od trijumfa bi si lahko privoščil mopeda pa ne :whistle:

No offence, amigo.

Bo treba prebrat, kar človek napiše :rolleyes:

Pravim namreč, da se bom še kar naprej vozil. Pa kar z mopedom, pardon, z muckom.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No offence, amigo.

Bo treba prebrat, kar človek napiše :rolleyes:

Pravim namreč, da se bom še kar naprej vozil. Pa kar z mopedom, pardon, z muckom.

rrrr

vzamem nazaj :closedeyes:

je 955 al 1050? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzamem nazaj :closedeyes:

je 955 al 1050? :whistle:

Je enduro - torej 955i. Včasih onega Škota, McAdama sreča in se znjim nekoliko bolje razume kot 1050.

Je pa bil zanimiv 1050 allroad pred časom na MS predstavljen...

@Fingi: All the best! Pa ne si pozabit profila popravit. ;)

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, motor prodan, zdej pa čakam da zvem, če se lahko dobi blokado, tko da sam po Daytono letim :D :D

Dobi se sigurno, vrži še malo uč na kakšen tuj forum, ebay ali pa kakšne angleške strani.

Vse se najde če se le hoče.

Drugače pa ti bo Jerman zrihtal brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih klicou sm na tisto telefonsko, k sm dau jest link...

Se je en oglasu, pa je reku da majo 14 dni zdej dopusta, da edino v ponedeljek če pokličem če bo mogoče njegov brat okol bajte kej hodu da bo pogledal v katalog...

ful dobr :rolleyes:

Brat pa je takozvani Igor Jerman, naš najboljši dirkač...

(tek toliko, da veš, s kom imaš opravka. Moped ti bojo porihtali boljše kot marsikdo...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brat pa je takozvani Igor Jerman, naš najboljši dirkač...

(tek toliko, da veš, s kom imaš opravka. Moped ti bojo porihtali boljše kot marsikdo...)

Ou :blink:

nisem vedel :D no, glede na tole vaše pisanje, sem kr prepričan da se da dobit blokada :) tako da, če je vse po sreči... jo grem kmalu iskat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo počasi c ajt da se dobimo na kakšnem :beer2:

@rrrr, tebe moram zaslišat glede Jordanije. Sta mi prebudila spomine in naredila hudo konkretne lušte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo počasi c ajt da se dobimo na kakšnem :beer2:

@rrrr, tebe moram zaslišat glede Jordanije. Sta mi prebudila spomine in naredila hudo konkretne lušte :D

ne vem kaj še čakamo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni RAT-ovci in Triumph-atorji.

Sem lastnik modela RS letnik 2000,imam ga pet let.Pred leti sem vozil Thunderbirda 650 in nato Tridenta 750 T160 in nikoli nisem zamenjal znamke.

Zame je vedno obstajal samo Triumph.

Bil sem tudi na edinem srečanju lastnikov Triumph-ov v Bohinju.

Javljam se tudi zato,ker je član foruma Trumf spraševal,če je še kakšen lastnik Sprinta RS.Torej je,jaz ga imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tudi na edinem srečanju lastnikov Triumph-ov v Bohinju.

Potem smo se videli. Barva Sprinta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo počasi c ajt da se dobimo na kakšnem :beer2:

Tako se govori!!! Se mi zdi, da imajo ta vikend MK KURENT zbor! A gremo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!