Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

Saj se ni treba opravičiti, če se vam ne pije kava. Tole sem napisal v smislu, da se malo preštejemo. Morda bi si štajerski zmagovalci določili poletni meeting point enkrat na 14 dni.

Se mi zdi, da se nas je nekaj nabralo, pa še več nas bo...

Tale angleška jajca bolj poredko crkujejo pa se na servisih redkeje srečujemo :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem vsakemu lastniku Trumpija. Na žalost sem na KeCu že prišparal.

 

@ KeC: Na kakšen koncert? Tudi jaz ga imam v planu, pa da vidimo če je isti... 

 

Piše se leto v MB. Opet Dubioza in še vedno je blo fajn. :OK:

 

Zaštoooooo u ovoj vukojebini sam ja odrastoooooo.   :grim

 

Štetje je pa vedno fajn, sej smo se v preteklosti ene parkrat že prešteli, je pa res že nekaj časa od tega in bi blo dobro se še kdaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem...

..leto je naokoli in pred nami je spet eden glavnih dogodkov za vse privrzence triumphov -TRIDAYS v mestecu Neukirchen v Avstriji.

Vec info najdete na spodnji povezavi

Www.tridays.com

Sam od kar imam druzino nimam vec prav veliko casa za voznjo z motorjem, vendar obisk Tridays-ov zadnjih nekaj let le ostaja stalnica.

Tu in tam s kolegom tam se opaziva kaksno slovensko tablico, vendar jih ni prav veliko.

Torej ce se koga pot zanese tja se lahko dobimo na kakem pivu.

Ave!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem...

..leto je naokoli in pred nami je spet eden glavnih dogodkov za vse privrzence triumphov -TRIDAYS v mestecu Neukirchen v Avstriji.

Vec info najdete na spodnji povezavi

Www.tridays.com

Sam od kar imam druzino nimam vec prav veliko casa za voznjo z motorjem, vendar obisk Tridays-ov zadnjih nekaj let le ostaja stalnica.

Tu in tam s kolegom tam se opaziva kaksno slovensko tablico, vendar jih ni prav veliko.

Torej ce se koga pot zanese tja se lahko dobimo na kakem pivu.

Ave!

D.

Zelo zanimivo,

bi se udeležil z motorjem, pa imamo zabavo doma, tako da bo kriza. Zna se pa zgoditi, da bom v petek ali nedeljo se zapeljal z avtomobilu, ker je z motorjem predaleč za samo en dan.

Lp, D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, na kavi sva bila sama s Thumperjem. Na njega se človek lahko zanese;-) 

Pa med Triumpharske upe sva prištela še Urško.

 

Kar se tiče Tridaysov: sam bi tudi odletel tja zelo nešportno z avtomobilom za en dan. Sprejemam sopotnike ali pa se grem sopotnika...

 

LP

Rok 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes izpit, tako da sem vikend preživel najprej z ornk mačkom potem pa za knjigami :D

 

Bi pa tole z avtom znalo bit čisto ok, za en dan gor pa nazaj. Celje ni daleč, bi se kaj dogovorili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, pol boš dal za kavo :P

jst vem kuko zgleda k moped ulaufavaš ....  ste pač uoravičeno zamudil..

 

Piše se leto v MB. Opet Dubioza in še vedno je blo fajn. :OK:

 

Zaštoooooo u ovoj vukojebini sam ja odrastoooooo.   :grim

 

Štetje je pa vedno fajn, sej smo se v preteklosti ene parkrat že prešteli, je pa res že nekaj časa od tega in bi blo dobro se še kdaj :D

 

zdej ne vem v kakšnih odnosih ste z unmu iz MS ...lohk se pa zmenmo pa gremo povprašat po mojem štenderju ...itak de je ena velka runda pol na moj račun ...

Zelo zanimivo,

bi se udeležil z motorjem, pa imamo zabavo doma, tako da bo kriza. Zna se pa zgoditi, da bom v petek ali nedeljo se zapeljal z avtomobilu, ker je z motorjem predaleč za samo en dan.

Lp, D

 

kar se tiče stroškov je daleč ....

Evo, na kavi sva bila sama s Thumperjem. Na njega se človek lahko zanese;-) 

Pa med Triumpharske upe sva prištela še Urško.

 

Kar se tiče Tridaysov: sam bi tudi odletel tja zelo nešportno z avtomobilom za en dan. Sprejemam sopotnike ali pa se grem sopotnika...

 

LP

Rok 

NOČM Z AVTOM !!!!  :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,

sicer pa, če bom dobil drugi ponedeljek fraj, bom šel motorjem, če ne grem z avtu in lahko gre kdo zraven, vinjeto že imam. Odhod bo v nedeljo.

Lp, D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,

sicer pa, če bom dobil drugi ponedeljek fraj, bom šel motorjem, če ne grem z avtu in lahko gre kdo zraven, vinjeto že imam. Odhod bo v nedeljo.

Lp, D

Seveda, če ne bo višja sila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se odpravljate na Tridays potem planirajte raje petek ali soboto, takrat se dogaja najvec, v nedeljo do 12te ure nekako zakljucijo s programom, in tudi razstavljalci ponavadi pospravijo do takrat.

Program najdete na spodnji povrzavi

http://www.tridays.com/getattachment/EVENT-PROGRAMM/Musikprogramm/Tridays-Programm-2013.pdf.aspx

Lep pozdrav z Lago di ledro, kjer se je zakljucil vcerajsnji del ture.

Danes pa naprej proti St. Moritzu, Davosu, s ciljem v Livigno.

Lp

D.

Popravljeno . Popravil Dante
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče samo še hitro vprašanje za tiste, ki so že bili. Vidim, da je omenjena vstopnina, pa me zanima kaj pokriva oz. kaj je zajeto v to vstopnino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prijazen pozdravček vsem RATovcem na motosvetu še z Dolenjske. ;)

 

Tole je pa najnovejša pridobitev... da se bomo na cesti lažje prepoznali.   :D

 

post-22737-0-24146100-1372245640_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woowwwww!!! :kva2:  Povej, ko boš prodajala, to bi mene melo :grim   Aja, pa dobrodošla :)

 

Hvala za dobrodošlico. :)

 

Mislim, da ga ne bom kmalu prodajala... je ravno prišel k hiši - se mora še dobro udomačit. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KeC: Hi, hi, a moram povedat? Šel sem, a nisem prišel... Najprej naj se posujem s pepelom; kot pravi pussy sem šel z avtom (no, je vsaj anglež), ker je bil načrt v stilu in-out v enem dnevu, kar pa z mopedom ne gre brez težav. Skratka, dam gasa in prečkam pol Avstrije nakar se zalomi 80 km do Neukirchna, plaz je odnesel cesto med Lienzom in Mittersillom in sem se moral vrniti v Lienz. Od tam bi moral ob dveh čez Grossglockner in nato še isti dan nazaj, kar pa je bila malo prehuda. Skratka, bil sem blizu...

Drugače pa je cesta res carska in naslednjič greva pa če zakladek privežem na moped...

 

@domina: Evo, pa še taprave lučke ima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

@ ostali. Sobota obeta, ne bo prevroče. Črni kal mogoče?

Bi se dal kaj zment, da spet mal zver iz kletke spustim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejmo se pol za kako uro zment, da se spet malo preštejemo

Izpljuni uro, pa naj ne bo prezgodnja k bom z nočne. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja, kako kaj,gel zic? Kako je bilo kaj v središču Balkana, razen, da je bilo hudo vroče.Kako se je obnesel kaj motorin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En prijazen pozdravček vsem RATovcem na motosvetu še z Dolenjske. ;)

 

Tole je pa najnovejša pridobitev... da se bomo na cesti lažje prepoznali.   :D

 

 

 

Zanimivo, da prave češplje :boobies:  vedo kaj je pravi motor. :worship:  Cikadina vidiš, nisi sama. Domina vsaka čast. Mater sn ti fauš. :P Malo pa sem ti lahko. Še bolj bi ti bil, če bi jahala večjega brateca Speed-a. :hooray:  Zame najlepši naked. Ne rabim razlagat posebej, da tudi naboljši. :OK:  :yes:  :notworthy:  :hooray: Pazi nase, na lepotca in veeeliiikoooo število varnih kilometrov. :004

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!