Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

midva sva un kablček kupla bolj iz firbca.

 

a olje si pol dobil? drgač na 675.cc so pa sikolene ful pohvali. 

 

a power commander za bonija tudi majo, kolko se pa kej pojača konjenica s tem?

 

s comanderjem - seveda k&n filter ter odprti lonci - na cca 80+  do 85 ponijev...z mapo pa nekje 77  - a je razlika v ceni zelo velika ... jaz sem rabljene lonce dobil v angliji za 158€ s poštnino - performance se začnejo nekje pri 700€ + poštnina ...

meni se gre bolj zaradi glasu ..sam kaj ko je glas pogojen s spremembo mape...bo pa potem lažje/varneje prehitevat , pri normalnem kruzanju pa bi morala poraba malce pasti za kak deci..

eh ko mi reče da je xtc za avte pa za motorje xtm potem sem pa pogledal na net pa imajo obe oznaki za motorje - pa na moji plastenki v garaži piše xtc c60 in je gor narisan motor - mal preveč vem da bi verjel vsakemu na besedo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac kje v italiji verjetno majo. samo pa res ne vem kam bi sla to recimo v staro gorico iskat.

 

ga imajo v moto charlie v trstu ..sam ni nič v akciji..62€ pa ne dam za 4l ...me pride castrol za eno večerjo ceneje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sicer sej je že un motoul 5100 že ful drag (se mi zdi da je bil 12l). jst letos sm tko malo km nrdila da verejtno ne bomo niti menjali, no bomo vidli kaj nas prime potem spomladi. za castrol pa pr daytoni neki tečnarijo angleži da za sklopko ni najbolj fajn.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo, še uradna včerajšnja foto-reportaža iz prvega nenačrtovanega Triumph zbora. :D

Angleška udeležba je bila tako močna, da so bavarci in japonci morali priznati premoč :surrender:

 

Moram rečt, da vas je bilo zelo lepo končno spoznat in močno upam, da se še kaj srečamo pred zimo... v saj takšnem številu, ko včeraj. ^_^

V kolikor pa se še kakšen najde, pa še toliko bolje. ;)

 

 

 

post-22737-0-39875400-1379870405_thumb.jpg

post-22737-0-64900100-1379870421_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še uradna včerajšnja foto-reportaža iz prvega nenačrtovanega Triumph zbora. :D

Angleška udeležba je bila tako močna, da so bavarci in japonci morali priznati premoč :surrender:

 

Moram rečt, da vas je bilo zelo lepo končno spoznat in močno upam, da se še kaj srečamo pred zimo... v saj takšnem številu, ko včeraj. ^_^

V kolikor pa se še kakšen najde, pa še toliko bolje. ;)

 

 

In še family portret :)

 

attachicon.gifRAT3.jpg

 

hmmmm .. kdo vas je pa prtisnu :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mi ni jasno kaj ste tako zamujali ..k smo šli mi trije domov ste vi šele po kalu dol krivili...cc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša je pa pred kratkim praznovala 14 rojstni dan :grupni:

 

Čestitke Daytonci! (:hmm: jst pol morem tudi za mojo rojstni dan narest :? )

 

Pa hitro nalimaj recept za tisto dobroto, ki se bohoti na njenem tanku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Daytonci! ( :hmm: jst pol morem tudi za mojo rojstni dan narest :? )

 

Pa hitro nalimaj recept za tisto dobroto, ki se bohoti na njenem tanku!

 

Ja pri nas vedno praznujemo vsi družinski člani (če ima dušo, potem je družinski član).

Recepta pa žal ne vem - torto sta ustvarili moja draga in njena kolegica iz NL  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na željo naše cikadine prilagam (zelo) približen recept za torto:

 

Spečeš rulado - navadno, receptov je ogromno na netu

rolado namažeš z jagodno marmelado in kislo smetano
rolado narežeš lepo na koščke
v skledo nadevaš spodaj in ob strani rolado
potem pa vanilijev puding s kremfixom preliješ gor
pa smetano daš gor
jagode nadevaš gor
in spet rolado in puding in smetano in na koncu nadevaš gor sadje

 

Torta je bila, ne samo na oko, ampak tudi po okusu (ampak res) odlična!!!

post-950-0-63737700-1380651370_thumb.jpg

post-950-0-63776300-1380651394_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še uradna včerajšnja foto-reportaža iz prvega nenačrtovanega Triumph zbora. :D

Angleška udeležba je bila tako močna, da so bavarci in japonci morali priznati premoč :surrender:

 

Moram rečt, da vas je bilo zelo lepo končno spoznat in močno upam, da se še kaj srečamo pred zimo... v saj takšnem številu, ko včeraj. ^_^

V kolikor pa se še kakšen najde, pa še toliko bolje. ;)

 

Fotka bi bila za 5, če bi bil tukaj zraven še en metal temno siv Trophy z MB tablico. :hooray:  Tako pa samo 4/5. Amen! :whistle:  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotka bi bila za 5, če bi bil tukaj zraven še en metal temno siv Trophy z MB tablico. :hooray:  Tako pa samo 4/5. Amen! :whistle:  :P

Če bi se menil, se ne bi takole dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se menil, se ne bi takole dobil

Čuj Marja, ni glih tak. Vem samo to, če bi obelodanil bi iz firbca vletelo vseh mogočih rižotarskih, makaronošpagetarskih, kartoflbubl primerkov in bi vam uničli samoumevno nadvlado in kraljestvo. :worship:  

 

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!