Skoči na vsebino

RAT Slovenia


Priporočene objave

rižotko jih je skup spravu :P

 

;)

 

:krneki:

res je, punce smo čakale malega miška, mišek je pa angleško bando s sabo prpelju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, punce smo čakale malega miška, mišek je pa angleško bando s sabo prpelju

To pa zato, ker se samo z angleškimi hooligani počuti varnega. Predvsem takrat, ko so zraven Triumphatorke. :004  Kaj ne Mausi?  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo z Marjo sva včeraj ob pomoči svetlečega, MDR ter še enega padalca spet preluftala zverine. Okoli 11:30 videna thumper in njegova skozi Brezovico (s svetlečim ob kavi zbirala pogum za štart). V postojni prijazno odstopili stol  triumphatorju z bonnevillom, na kalu pa nabasali še na enega z explorerjem. 

 

Evo za to sezono bo to verjetno to, še zadnjič malo pokolenčkal, pokofetal v dobri družbi (no to verjetno še ni zadnjič v tej sezoni :) ). Če bo še kakšen km več bo pa to bonus. Sprinta letos navajal na kufre (zgleda veliko bolj hudejše, ko gre s kufri po kolenu :) ), pa še pedrtašne mi ni treba več okoli pasu vlačit :). Preko zime nabavimo material pa mu spomladi eno generalko privoščim. Vem, da sem rekel, da ga prodajam, ampak če se v dveh letih nisem odločil ga dati niti na avtonet bo kot kaže z mano še kakšno sezono :D V glavnem sezono zaključil cel, malo več km kot lani, malo maj kot sezone pred tem ... vredi je blo in še bo :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo z Marjo sva včeraj ob pomoči svetlečega, MDR ter še enega padalca spet preluftala zverine. Okoli 11:30 videna thumper in njegova skozi Brezovico (s svetlečim ob kavi zbirala pogum za štart). V postojni prijazno odstopili stol  triumphatorju z bonnevillom, na kalu pa nabasali še na enega z explorerjem. 

 

Evo za to sezono bo to verjetno to, še zadnjič malo pokolenčkal, pokofetal v dobri družbi (no to verjetno še ni zadnjič v tej sezoni :) ). Če bo še kakšen km več bo pa to bonus. Sprinta letos navajal na kufre (zgleda veliko bolj hudejše, ko gre s kufri po kolenu :) ), pa še pedrtašne mi ni treba več okoli pasu vlačit :). Preko zime nabavimo material pa mu spomladi eno generalko privoščim. Vem, da sem rekel, da ga prodajam, ampak če se v dveh letih nisem odločil ga dati niti na avtonet bo kot kaže z mano še kakšno sezono :D V glavnem sezono zaključil cel, malo več km kot lani, malo maj kot sezone pred tem ... vredi je blo in še bo :D

sta bila pri paviljonu al sta se mimo pumpe peljala???? s tistim bonijem se sva se pa v postojni videla ... luškan motorček..

drugače pa jaz skoraj nobenega ne spoznam na cesti ..edin mausa k je edin sportak brez voznika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sta bila pri paviljonu al sta se mimo pumpe peljala???? s tistim bonijem se sva se pa v postojni videla ... luškan motorček..

drugače pa jaz skoraj nobenega ne spoznam na cesti ..edin mausa k je edin sportak brez voznika...

kako ne spoznaš nobenega, mene si vedno vidu, pa pole fiksal  :fight2: da zakaj ne nč pozdravmo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne spoznaš nobenega, mene si vedno vidu, pa pole fiksal  :fight2: da zakaj ne nč pozdravmo :P

 

sm napisal nobenga...ne nobene.. :P

ja letos imam pač malo več dela z vzvratnimi ogledali pa ne gledam tako pozorno ker moped pa kdo mi pride nasproti ..samo pozdravljam pa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ali bo kdo v Trbovljah na moto bike show?

Če kdo pride, se vidimo tam.

Lp, D

Sem bil danes, mogoče bom jutri popoldan spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

bil tam eno uro in odbrenkal naprej, ker je bilo škoda dneva.

Videl sem enega črnega Triumpha T 100 s tablico MB, ampak se je ravno odpeljal, tako da nisva uspel kako reči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

bil tam eno uro in odbrenkal naprej, ker je bilo škoda dneva.

Videl sem enega črnega Triumpha T 100 s tablico MB, ampak se je ravno odpeljal, tako da nisva uspel kako reči.

 

a je mel alpos kufr zadaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, imel pa je nekaj privezano.

a ba zicu?dve tekstilke pa hkače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj cvet slovenskih cest,

 

se kaj dobimo to nedeljo? Zgleda da bo vreme...

Povej kdaj in kje :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja pod vinograde, pa na bograč v Prekmurje potem pa na dober kofi na ptujsko morje, potem pa k meni domov na taboljši savignon v deželi tej.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega. :)

 

pa šipa , bočni torbi ..in črn zadnji kovček (alpos :P  ) ... pa lj registrska ...(xx) 1 ...na konc si mojga bonija vidu... :lol1:  ( a je bil en guzzi zraven parkan - tak nekonvencionalen majhen ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tale Rockyeva varianta ni slaba, jaz sem za. Možna je tudi standardna kava pri Vikiju, ali pa čisto nekaj tretjega. 

Bi pa tokrat izkoristil priložnost in povabil mausa da se nam le pridruži. Odšraufa eno svečko pa je naš  :grim. Saj je tako ali tako prehiter... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tale Rockyeva varianta ni slaba, jaz sem za. Možna je tudi standardna kava pri Vikiju, ali pa čisto nekaj tretjega. 

Bi pa tokrat izkoristil priložnost in povabil mausa da se nam le pridruži. Odšraufa eno svečko pa je naš  :grim. Saj je tako ali tako prehiter... 

 

če sešteješ dva bonija skupaj je število cilindrov 4 ... skupna končna pa tud večja od kawe... tko da mu ne bo treba enga stran rezat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja pod vinograde, pa na bograč v Prekmurje potem pa na dober kofi na ptujsko morje, potem pa k meni domov na taboljši savignon v deželi tej.

 

 

Hja, tale Rockyeva varianta ni slaba, jaz sem za. Možna je tudi standardna kava pri Vikiju, ali pa čisto nekaj tretjega. 

Bi pa tokrat izkoristil priložnost in povabil mausa da se nam le pridruži. Odšraufa eno svečko pa je naš  :grim. Saj je tako ali tako prehiter... 

Kje se dobimo pa gremo na bograč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa šipa , bočni torbi ..in črn zadnji kovček (alpos :P  ) ... pa lj registrska ...(xx) 1 ...na konc si mojga bonija vidu... :lol1:  ( a je bil en guzzi zraven parkan - tak nekonvencionalen majhen ?)

Ej MB, je bila registrska, tako, da nisi bil ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!