Skoči na vsebino

Metelkova, skvoterji...


Funakoshi

Priporočene objave

...V centru Lj po 1:00 zjutraj ni možno se vsesti zunaj in v miru popiti pivo.

Trditev ni točna! Kakšen pirček se najde pri Tadeju ali pa Funakoshiju v hladilniku (v centru). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa še nekaj bistroumnih izjav in komentarjev ob včerajšnjem veselem dogodku... :devil:

[attachmentid=77745]

Ja, valda! Policaji rabijo nalog za tole. :slap:

Rušitev je bila izvedena na podlagi odločbe inšpektorata, rušenja pa ni izvajala policija ampak gradbinci. Policija je nudila samo t.i. asistenco inšpektoratu. Ah, kaj čmo, mogoče pa nimam pojma in ima novinar prav. :?

[attachmentid=77747]

Ewo, mišice države, ki krči prostor za javno izražanje... Subaru že razmišlja o tožbi! :lol1:

[attachmentid=77748]

Tale Pero je pa res wsekan! :OK: Državni teroristi... Good one! :lol1:

Zdej točno vem koga NE bom volil ob naslednjih občinskih volitvah. SS:

[attachmentid=77749]

Celotna SLO javnost je pretresena in ogorčena nad rušitvijo objekta na Metelkovi... :whistle:

post-9549-1154593838_thumb.jpg

post-9549-1154594049_thumb.jpg

post-9549-1154594281.jpg

post-9549-1154594301_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je glavni vzrok, črna gradnja se strinjam, ampak zakaj potem ne zrušijo pol slovenije, ki je ravno tako črna gradnja, en primer rakova jelša, vsaj polovica hiš je črna gradnja, drug primer na koncu ljubljane na ižanki, vendar tja se ne upajo tud z vojsko ne, na bogo mladino pa, v kakšni državi jaz živim, sram me je

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gichin ... vzeti iz konteksta celotne zgodbe le odstavke in stavke ter jih potem prikazat po svoje in čisto subjektivno ni kakšna velika znanost manipuliranja z informacijami, tako da ti predlagam, da se razlaga zakaj si proti lotiš vsaj malo bolj strokovno ...

IZ MALE ŠOLE V OSNOVNO ŠOLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Metelkova v zraku

Na problem Metelkove opozarjajo tudi letalski prevozniki

Nizkocenovni letalski prevoznik Wizz Air, z Brnika leti v Charleroi in Luton, v svojih letalih ponuja brezplačno revijo, ki je sicer bolj namenjena raznim modnim in sorodnim trendom in nasvetom, kaj lahko počnejo potniki na destinacijah, kamor letijo, torej v glavnem po vsej Evropi. V avgustovsko-oktobrski reviji pa je svoje mesto dobila tudi Metelkova. V eni izmed nosilnih tem, pomenljivo poimenovani Bar Wars, predstavljajo popularne lokacije, ki jih hočejo „zle“ oblasti zapreti.

Med tremi lokacijami (Ljubljana, Budimpešta in Amsterdam) je Metelkova na prvem mestu. Avtor članka ugotavlja, da če v Ljubljani mimoidoče povprašate po Metelkovi, ti pokažejo smer s ponosom ali pa se delajo, da nikoli niso slišali za njo. Med hvalospevnim predstavljanjem tamkajšnje scene pa pisec predstavi tudi zgodbo o tem, kako oblasti od nekdaj hočejo Metelkovo zase, o čemer priča zadnji aprilski dogodek rušenja tamkajšnje Male šole in odpor metelkovcev proti buldožerjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj zdaj bo začel županovati franšizar Jankovič ... in potem se bo Metelkovo prodajalo še drugim občinam, pod franšizo seveda!

Tadeji pa so že itak franšizirani povsod!

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod franšizo seveda!

in sloganom: Živela samonikla prizorišča Slovenije, boj za njihovo prihodnost je boj proti fašizmu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Gichin ... vzeti iz konteksta celotne zgodbe le odstavke in stavke ter jih potem prikazat po svoje in čisto subjektivno ni kakšna velika znanost manipuliranja z informacijami, tako da ti predlagam, da se razlaga zakaj si proti lotiš vsaj malo bolj strokovno ...

IZ MALE ŠOLE V OSNOVNO ŠOLO

V stilu SLO novinarjev pač. Klin se s klinom zbija. Sicer pa sem opozoril samo na nekaj zelo neumnosti očitnih nemnosti, s katerimi so hoteli novinarji-ljubitelji Metelkove očrniti legitimno odločbo inšpekcije in peti hvalo Metelkovi. To gre verjetno vse po inerciji, če nič nimaš je tudi neumnost/laž/izmišljotina dobra.

Pa sori za mal pozno reakcijo, ker nisem dosledno sledil temi. :winkiss:

Pa še to...

Ker je (verjetno Alla-cop) šatdavnala temo o učinkovitem in plemenitem dejanju Danskih oblasti, predlagam, da se tu naprej kulturno pogovarjamo, kako koristno in prijetno bi bilo porušiti Metelkovo in nagnat brezdelneže.

*******************[ Žaljenje! Zbrisano. ]*******************

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je (verjetno Alla-cop) šatdavnala temo o učinkovitem in plemenitem dejanju Danskih oblasti, predlagam, da se tu naprej kulturno pogovarjamo, kako koristno in prijetno bi bilo porušiti Metelkovo in nagnat brezdelneže.

Škoda, sem pa ravno mislil sesti dol in brati nadaljevanje, pa še kokice in pir sem si pripravil :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, sem pa ravno mislil sesti dol in brati nadaljevanje, pa še kokice in pir sem si pripravil :krneki:

Tle nau nč. V drugo dvorano je treba jt. Je treba radirke ubogat, pa čeprav radirajo subjektivno. .) Kookice pa pir kr vzem s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metelkovo podpiram 100 %!!! Zakaj bi vedo bilo vse tako kot si zmislijo ti politični grebatorji? :angry:

Takšni placi so edini način, kjer lahko razmišljaš svobodno in te ne nadzirajo ''nadrejeni???'' !!!

Edini odgovor na državno(policijsko) nasilje, je nasilje nad državo(policijo)!!!

Pa naj še kdo reče da noče bit svoboden???!!!

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metelkovo podpiram 100 %!!! Zakaj bi vedo bilo vse tako kot si zmislijo ti politični grebatorji? :angry:

Takšni placi so edini način, kjer lahko razmišljaš svobodno in te ne nadzirajo ''nadrejeni???'' !!!

Edini odgovor na državno(policijsko) nasilje, je nasilje nad državo(policijo)!!!

Pa naj še kdo reče da noče bit svoboden???!!!

LP, Hozi .)

Kva :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Takšni placi so edini način, kjer lahko razmišljaš svobodno in te ne nadzirajo ''nadrejeni???'' !!!

...

:grrr Smo seznanjeni, da doživljate nadzor iz višjih pozicij! :grim

Ostrim očem nič ne uide! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako? a zej jst tle zad za monitorjem 100 km od metelkove ne razmišljam svobodno??? :blink: razsvetli me... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bo metelkova, tud taki morajo živet, itak nobenega ne silijo, da morjo it na metelkovo, a tisti, ki pa se zbirajo v globalu,a tisti so pa čist uredu, al kaj, vsak svojim

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metelkovo podpiram 100 %!!! Zakaj bi vedo bilo vse tako kot si zmislijo ti politični grebatorji? :angry:

Politični grebatorji? Politike boli za Metelkovo. Žal! Če ne bi že zdavnaj bil red. Metelkova moti predvsem okoliško prebivalstvo, ki pa niti ni nujno, da je v kakšni stranki.

Takšni placi so edini način, kjer lahko razmišljaš svobodno in te ne nadzirajo ''nadrejeni???'' !!!

...te ne nadzirajo nadrejeni... :lol1: A dej nehi no. Kakšne bale prodajaš. To kar ti pravš je 100% iluzija.

Edini odgovor na državno(policijsko) nasilje, je nasilje nad državo(policijo)!!!

Si prepisal grafit s Slomškove. Bravo! Sam ta grafit je sam dokaz, kako butasti in neandertalski so avtorji grafita (in tisti, ki se z njim strinjajo). To je po njihovo čist OK, vsako opravičeno in legitimno dejanje, pa je teror policije nad "poštenimi" državljani... :SS

Pa naj še kdo reče da noče bit svoboden???!!!

:yawn: :yawn: :yawn:

kako? a zej jst tle zad za monitorjem 100 km od metelkove ne razmišljam svobodno??? :blink: razsvetli me... :closedeyes:

Ne, ker te nadzirajo nadrejeni. Kaj veš, kaj ti je policijska država montirala v monitor. Po mojem te spremlja vojska, policija in vlada na izredni seji in gledajo, kako si vrtaš po nosu. :naughty:

BU! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bo metelkova, tud taki morajo živet, itak nobenega ne silijo, da morjo it na metelkovo, a tisti, ki pa se zbirajo v globalu,a tisti so pa čist uredu, al kaj, vsak svojim

janih

Sej se strinjam, da morjo tud taki nekje živet in nekaj počet, pa da noben nobenga ne sili tja. Sam kako boš pa to okoliškem prebivalstvu in lastnikom objektov (parcel) razložu, da morjo pol trpet izpade in vse sranje, ki odteče iza ograje bivše kasarne? Pa Davkoplačevalcem, ki morajo garat za svoje gnezdece, medtem ko tam gnezdijo zastonjkarji (nič ni zastonj, vse nekdo plača). Če nimajo kaj počet, si lahko umislijo službo, zaslužijo s pridnim delom kakšen tolar in odprejo galerijo/atelje/teater/kafič seveda vse legalno z dovoljenji, kot to počnejo že vrsto let ostali umetniki/gostinci/glasbeniki/zabavljači...

Sicer v Globala me ne dobiš, ker nisem tam nič pozabil, ampak se mi zdi, da ma plac vsa dovoljenja. Če jih nima, naj ga skupaj z metelkovo zaprejo in sankcionirajo odgovorne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lastnikom objektov (parcel) razložu, da morjo pol trpet izpade in vse sranje, ki odteče iza ograje bivše kasarne?

Lastnikov nič ne moti...

Okoliško prebivalstvo se pa nima kej usajat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne tako grobo z abnormalnim. On še skuterja vozi :blush:

Ja sori...Jest še bicikl vozm, pa nism vedu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se strinjam, da morjo tud taki nekje živet in nekaj počet, pa da noben nobenga ne sili tja. Sam kako boš pa to okoliškem prebivalstvu in lastnikom objektov (parcel) razložu, da morjo pol trpet izpade in vse sranje, ki odteče iza ograje bivše kasarne? Pa Davkoplačevalcem, ki morajo garat za svoje gnezdece, medtem ko tam gnezdijo zastonjkarji (nič ni zastonj, vse nekdo plača). Če nimajo kaj počet, si lahko umislijo službo, zaslužijo s pridnim delom kakšen tolar in odprejo galerijo/atelje/teater/kafič seveda vse legalno z dovoljenji, kot to počnejo že vrsto let ostali umetniki/gostinci/glasbeniki/zabavljači...

Sicer v Globala me ne dobiš, ker nisem tam nič pozabil, ampak se mi zdi, da ma plac vsa dovoljenja. Če jih nima, naj ga skupaj z metelkovo zaprejo in sankcionirajo odgovorne!

a si ti že kdaj bil na metelkovi, pdnevi ali pa ponoči :?

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti že kdaj bil na metelkovi, pdnevi ali pa ponoči :?

janih

Kje je že to? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob vsem tem se sprašujem, zakaj niso v to neodvisno avtonomno osvobojeno cono sprejeli....strojanovih? :hmm: se mogoče zbirajo tam rasisti? nestrpneži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!