Skoči na vsebino

Metelkova, skvoterji...


Funakoshi

Priporočene objave

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ne se kregat,stopimo skupaj in poiščimo diplomatsko rešitev...peace to all people on this forum!!! :P :D :D

no drgač pa jz sem ZA!!! metelkovo seveda :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ne se kregat,stopimo skupaj in poiščimo diplomatsko rešitev...peace to all people on this forum!!! :P :D :D

no drgač pa jz sem ZA!!! metelkovo seveda :grim

sej smo vsi privrženci Metelkove za to, da se usede in uredi status in zadeve, samo tisti, ki so proti upijejo, da je treba kar vse porušiti in uničiti itd...... so že ko pokvarjene plošče..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japajade. Vsi skupaj najedate. Metelkova sploh ni več važna, glavno je, da je tadrugi budala.

kaj pa ti težiš?? sej ti ni treba brati, če ti ni :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, očitno si ga prenežno zabrisal. O:-)

Itaq, ker sem ga prej prebral. Tam nekje na koncu piše:

Ne lučaj punčkam stvari v glavo s preveliko silo, ker boš naredil slab vtis.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga ali kaj :blink: ??

:lol1: :lol1: :lol1:

Pepe, da ga nisi premočno :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še malo lubica, pa bo tvoj čas kraljice na vrsti... potrpi ;)

Kdo je pa tebi kaj rekel :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej debati ste me že:

........

2. zmerjali s fašistom

3. spoznali za ljubitelja totalitarizma

Nihče te ni zmerjal s fašistom, le nekaj objav (kakor tudi tvoje) ustrezajo kriteriju "podrepne fašistične izjave".

Pod točko 3. ti dam popolnoma prav.

Morda smo slabo začeli. Miselni tok se v tem trenutku deli na več področij. Ime mi je Tilka in sem alkoholik, zato utegnem kakšno spregledati.

1. Kaj se dogaja (napovednik, program)

2. Osebna nestrpnost zafrustriranih prikrajšanjcev, katere moti vsaka dlaka, ki ne prinaša vrtoglavega donosa

3. Alternativne skupine iz Lipe v boju proti Globeli (obvezno potrebuje novo temo !!!!)

4. Zakoni niso edino in pravično izhodišče za slepe trditve. V primeru, da bi vsi dosledno spoštovali dogovore (represivno uveljavljane z zakoni), bi glede na mnoštvo preteklih objav nekdo moral sedeti za kršenja nedotakljivih lastniških pravic Iraka, Afganistana, protizakonito odcepitev npr. Slovenije, neenake možnosti najemnikov denacionaliziranih stanovanj, izkazanega sovraštva do manjšin in skupin, elitizma, fukanja otrok in zanemarjanja osebnostnega napredovanja ter širitve splošne razgledanosti.

5. Če si na liniji, ne moreš biti luzer.

6. Grem se ga prav po cankarijansko napit (jebeš 'kafkovstvo'), ker je edini referenčni okvir populacije le še fuzbal.

Povzetek : Jebeš zemlju, koja Bosne nema / Jebeš Ljubljano, ki nima Metelkove.

http://www2.arnes.si/~mpavle1/mete.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale in Alla, takoj za nagrado na ogled Metelkove.

Lahko iz smeri luksuznih stanovanj, lahko pa iz smeri džankurskega kvarta.

Bonton vama bo podaril Pepe.

Lep dan še naprej -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem samo čakala, kdaj boš to sliko gor pripopal... joj, kako si predvidljiv :lol1: :slap:

Tadejči.... to se dogaja povsod po Sloveniji, tudi in celo pri nekaterih doma v postelji, ne samo na Metelkovi.... ker si to sliko že parkrat izobesil po forumu, bi se lahko vprašali, če te slučajno fovšija daje, al kaj??

Mogoče se pa v sliki skriva odgovor zakaj se eni tolk ženejo, da bi Metelkova ostala

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

extra exkluzivni dodatek k zvišanju kvalitetnosti debate o metelkovi ...kul :)

se popolnoma strinjam s tadejem..sem za to da se metelkova poruši, na njenem mestu pa postavi nujno potrebna superkros proga...

s športom proti mamilajem

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se pa v sliki skriva odgovor zakaj se eni tolk ženejo, da bi Metelkova ostala

Tadej

Zakaj? Ker misliš, da se dva lažje data dol na eni Metelkovi, kot pa pred tvojim blokom?? Ali pa mogoče celo na tvojem stopnišču v bloku??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Ker misliš, da se dva lažje data dol na eni Metelkovi, kot pa pred tvojim blokom?? Ali pa mogoče celo na tvojem stopnišču v bloku??

:OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Ker misliš, da se dva lažje data dol na eni Metelkovi, kot pa pred tvojim blokom?? Ali pa mogoče celo na tvojem stopnišču v bloku??

Verjetno jima je bila Meteljkova bliže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

U kurac ... metelkova je še edini normalni plac v lj. Če ne drugega si zasluži stat že za to ker lahko tam dobiš pivo in ga popiješ zunaj tudi po 1:00 zjutraj.

Ko sem se vrnil iz potovanja sem v lj prispel okoli 1:00 zjutraj. Vsedla sva se v lokal Pločnik in naročila pivo. Kljub temu da je bilo 5 min čez 1:00 nama natakarica ni hotela postreči. Srečo sva poizkusila še v naslednjem lokalu, enaka zgodba, pa še v tretjem spet isto. V centru Lj po 1:00 zjutraj ni možno se vsesti zunaj in v miru popiti pivo. Na koncu sva skoraj obupala in skočila še do Metelkove. Tam za razliko od ostalih placov, veliko folka in pa hladno pivo ter nobenega teženja.

V glavnem metelkova si zasluži ostati zaradi hladnega piva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!