Skoči na vsebino

Metelkova, skvoterji...


Funakoshi

Priporočene objave

jao jao ! s takimi degeneriranci tipa Tadej in ljubitelji totalitarizma tipa Opazovalec se mi ne da oz. se nočem pogovarjati !

Zmanjkalo argumentov? Žaljivke?

Kje ti je strpnost do drugačnih? Kje ti je bratstvo in enotnost? Kje je Vsi drugačni, vsi isti?

Kaj ko bi organizirali eno moto srečanje na Meteljkovi z ekskurzijo po njej? Tisti bolj domači tam bi lahko bili vodiči, pol pa ob glasbi Meteljkove in pivu (iz neobdavčenih bifejev) kakšno rečemo o naših vtisih. Mogoče bi spremenili mišlenje, vsak malo popustili, mogoče celo zazidali kakšen zid, prebarvali kakšno slikarijo, pospravili malo ciganije, porušili kakšen črn vogal, se malo pikali (na takšen ali drugačen način) in se predvsem fino zabavali.

Ker ta debata je že skoraj prišla v fazo filozofov, hlapca, osla in števila njegovih zob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau, kako si?

:blush:

Danes, ob vsej pro in kontra nestrpnosti, zelo alternativno... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmanjkalo argumentov? Žaljivke?

Kje ti je strpnost do drugačnih? Kje ti je bratstvo in enotnost? Kje je Vsi drugačni, vsi isti?

Žaljivke so se začele z izrazi v smislu "ciganarija" itd ... Gospod Tadej pač ima svoje mnenje, žal pa je takšno (in tako neomajno), da je vseeno, če mu kdo pride naproti s kakšnimi argumenti ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in se predvsem fino zabavali.

Predvsem pa sprobali posebne ponudbe metelkove. Cena? Sitnica, če je kriza.

http://www.motosvet.com/tabla/uploads/post...31108_thumb.jpg

Tadej

Žaljivke so se začele z izrazi v smislu "ciganarija" itd ... Gospod Tadej pač ima svoje mnenje, žal pa je takšno (in tako neomajno), da je vseeno, če mu kdo pride naproti s kakšnimi argumenti ali ne.

Moje besede so primerjave, R.B. pa direktne žaljivke. Evo pa je na forumu pokazal svoj pravi jaz. Pa je šla stpnost do drugače mislečih po gobe.... c,c,c.

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje besede so primerjave, R.B. pa direktne žaljivke. Evo pa je na forumu pokazal svoj pravi jaz. Pa je šla stpnost do drugače mislečih po gobe.... c,c,c.

Treba je pogledati in jasno videti, kdo je nestrpen in kdo ne, kdo nestrpnost (rasno ali druge vrste nestrpnosti) podpihuje itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žaljivke so se začele z izrazi v smislu "ciganarija" itd ... Gospod Tadej pač ima svoje mnenje, žal pa je takšno (in tako neomajno), da je vseeno, če mu kdo pride naproti s kakšnimi argumenti ali ne.

Aha. Tako je to. Se pravi Oko za oko, zob za zob. Vsi enaki, vsi isti, vsi na istem nivoju (podnu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, kar se mene tiče - ne. Nekaj pa se mi tudi ne da razlagat neprestano, kot da govorim v tri krasne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lobo, kar se mene tiče - ne. Nekaj pa se mi tudi ne da razlagat neprestano, kot da govorim v tri krasne.

Razlagat tako ali tako nima smisla. Nihče ne posluša. Pač napišeš svoje mnenje.

Še manj pa ima smisla se vživet v debato in se celo začet sekirat zaradi stvari na katere nimaš nič vpliva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao ! s takimi degeneriranci tipa Tadej in ljubitelji totalitarizma tipa Opazovalec se mi ne da oz. se nočem pogovarjati !

V tej debati ste me že:

1. razlasili za opico, ki naj spleza z drevesa.

2. zmerjali s fašistom

3. spoznali za ljubitelja totalitarizma

Verjetno še kaj drugega, ampak vseh teh umotvorov se mi ne da še enkrat brati.

in to ljudje, ki se postavljajo na čelo borbe za strpnost. Tako kot Rude Boy, ki se v temi o oklepnikih norčuje iz govorne napake obrambnega ministra.

OK, sem si rekel, da sem v debati že povedal vse, kar sem mislil, ampak fantje in dekleta... Pa kje vi živite? Že ene parkrat smo prišli na fašiste. In zopet. Sicer me take opazke zelo zabavajo, ampak če se gremo resno debato, prosim napišite, kje je totalitarizem v mojih izjavah. Zahteva po spoštovanju zakona? Zahteva po enakosti pred zakonom? Ali fašizem pač pomeni, da se ne strinjam z vami?

Dejstvo je, da enkrat bluzite eno, drugič drugo. In čisto mirno bom še enkrat zapisal: ljudje, ki preidejo na take argumente, so luzerji. PIKA.

Nisem našel NITI enega argumenta, zakaj je Lipa drugačna od Metelkove. Morda zaradi druge klientele? S kakšno pravico vi, zagovorniki enakoravnosti, trdite, da si klientela Lipe ne zasluži prostora, kjer bi žurali?

Sicer pa, uživajte na Metelkovi. Jaz res upam, da se nikomur od vas ne bo nič zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno pravico vi, zagovorniki enakoravnosti, trdite, da si klientela Lipe ne zasluži prostora, kjer bi žurali?

diskotek je po ljubljani in okolici veliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to ljudje, ki se postavljajo na čelo borbe za strpnost. Tako kot Rude Boy, ki se v temi o oklepnikih norčuje iz govorne napake obrambnega ministra.

Ja to je pa vedno tako. Največi radikalci, so borci za strpnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa vedno tako. Največi radikalci, so borci za strpnost.

običajno v samoobrambi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi žaljivke kontra so lahko sarkastično provociranje. Da potem oni, ki so prvi provocirali, v luft skačejo (na svojih drevesih ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem pa sprobali posebne ponudbe metelkove. Cena? Sitnica, če je kriza.

http://www.motosvet.com/tabla/uploads/post...31108_thumb.jpg

Tadej

Moje besede so primerjave, R.B. pa direktne žaljivke. Evo pa je na forumu pokazal svoj pravi jaz. Pa je šla stpnost do drugače mislečih po gobe.... c,c,c.

sem samo čakala, kdaj boš to sliko gor pripopal... joj, kako si predvidljiv :lol1: :slap:

Tadejči.... to se dogaja povsod po Sloveniji, tudi in celo pri nekaterih doma v postelji, ne samo na Metelkovi.... ker si to sliko že parkrat izobesil po forumu, bi se lahko vprašali, če te slučajno fovšija daje, al kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se lahko vprašali, če te slučajno fovšija daje, al kaj??

jst sem ful fouš...

njej seveda.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi žaljivke kontra so lahko sarkastično provociranje. Da potem oni, ki so prvi provocirali, v luft skačejo (na svojih drevesih ;))

Jao, jao... Še enkrat. Recimo, če bi jaz napisal: "Metelkovo je treba zapreti, ker se tam zbirajo Židi"

Odgovor: ti si Nacist in prosim ne bluzi o tem - OK

Moja trditev: "Vsi morajo spoštovati zakone."

Odgovor: "Ti si fašist" - oslarija

Drugače pa sploh ne skačem v luft. Vi kar pišite, kar želite, jaz vam samo pravim, da je nekoga oklicati za fašista brez argumentov bedarija. SymRu: če si car, poišči moje izjave, ki potrjujejo, da sem fašist. Pa Rude Boy naj ti pomaga. Jaz pa še enkrat trdim: če nekdo pravi, da sem fašist, pa ne najde argumentov, je luzer. In to, da mene okličete za fašista, ne bo spremenilo dejstva, da o vsaki stvari govorite, kot vam trenutno ustreza. In ne bo spremenilo dejstva, da so akterji Metelkovi povsem enaki lastniku Lipe (no, ni res, on je delal neumnosti na svoji zemlji).

Dajte se vsaj nekaj novega spomniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem samo čakala, kdaj boš to sliko gor pripopal... joj, kako si predvidljiv :lol1: :slap:

Tadejči.... to se dogaja povsod po Sloveniji, tudi in celo pri nekaterih doma v postelji, ne samo na Metelkovi.... ker si to sliko že parkrat izobesil po forumu, bi se lahko vprašali, če te slučajno fovšija daje, al kaj??

Ja eni so bolj zadrti, pa seksajo samo doma v pojstli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!