Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

tut samski, sam sploh mi nic ne manjka, se brez zadnjih fussrasterov se lahk vozim .) :OK:

pa še kako je lepo bit samski, brez vseh omejitev in kompromisov počneš tisto kar si srce zaželi, ste pa eni čisto preveč obremenjeni zaradi tega...........pravjo, da vsaka metla najde svoj štil..... enkrat................. :slap:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Zaenkrat sparam za terenca"  ... upam da bo skoz vleku pa vsaj kdaj pa kdaj kej zakuhu :P

Boljši je Yugo. Ne samo, da včasih vleče in redno kuha, še porivaš ga lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi k Tadeju  :naughty:  :naughty:  :naughty:  :naughty:  :naughty:

Tadej

cccccccc takšno vulgarnost (če povzamem Symruja) bi pa človek pričakoval samo od mene :blink: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To boš pa mogu Tadeja prašat!!!  :grim  :fredy:

mogoče pa rabi TAdej babysitterko al pa njegova rabi gospodinjsko pomočnico? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in bo prišla tja - in kaj bo potem? ;)

Cedili bomo sline in pelali faušijo, onadva pa bosta pila coca colo in se gledala zaljubljeno.

In srečno živela do konca svojih dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja honda je tud samska in išče....

Je biseksualka v zrelih letih .) ... vendar nima veliko izkušenj z Njo - z Njim se pa vedno dobro razume. Je drugače zelo prijazna, ni kadilka, vendar na hudih žurih malo več popije. Če si pregrob z njo te včasih vrže na tla, kar močno boli... občuje samo z nataknjeno svežo gumico. :) ... govori zelo jasno in glasno, ima diplomo retorike iz akrapovič college :yea1: .

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja honda je tud samska in išče....

Je biseksualka v zrelih letih .) ... vendar nima veliko izkušenj z Njo - z Njim se pa vedno dobro razume. Je drugače zelo prijazna, ni kadilka, vendar na hudih žurih malo več popije. Če si pregrob z njo te včasih vrže na tla, kar močno boli... občuje samo z nataknjeno svežo gumico.  :) ... govori zelo jasno in glasno, ima diplomo retorike iz akrapovič college  :yea1: .

Bom ratala lezbika! :ninja: :whistle: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cedili bomo sline in pelali faušijo, onadva pa bosta pila coca colo in se gledala zaljubljeno.

In srečno živela do konca svojih dni.

ja..samo tadejeva žena bo malce v napoto...poudarke na MALCE :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..samo tadejeva žena bo malce v napoto...poudarke na MALCE  :)

ne morš vedet, kako mata zmenjeno ... Sej ma večina motoristov zmenjeno tko, da ni problema, če še mal okoli hopsajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!