Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Men so pa všeč ženske na motorju :)

Pa take k znajo mal zase poskrbet so tud ql, pa da znajo trenutke nardit zanimive ;)

tut babam so všeč tipi, k znajo mal zase poskrbet ... pa da znajo trenutke nardit zanimive ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoriš iz iskušen? :D

nope! kolegi so za fuzbal in pir in družbo nasploh, ženske pa za.............ma saj veš :devil:

dokler vse uporabljaš v skladu z namenom za katerega je bilo proizvedeno so nesreče izključene, ob nepravilni uporabi pa je hitro lahko pizdarija :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut babam so všeč tipi, k znajo mal zase poskrbet ... pa da znajo trenutke nardit zanimive ... ;)

Se čist strinjam s tabo, sej nas je tut velik motoristk frej važen da maš motor pa gre tut če brez sopotnika a, Ne!!! :worship: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah... včasih se je bolje slabo peljat kot dobro it peš .) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah... včasih se je bolje slabo peljat kot dobro it peš  .)  ?

Z motorjem se pa res ne moreš slab pelat, peš ja v dvoje ( s psom al pa prikolco ). :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej, upam,da bom hmau kupu enga slinastga bernardinca ... pol bo to perfect world for me :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, prav žalostno, da nisi za enakopravnost, jaz vozim motor, igram fuzbal in počnem še veliko drugih pametnih stvari, včasih tudi kuham :BUA: :angry:

se mal hecam, a tako je, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej, upam,da bom hmau kupu enga slinastga bernardinca ... pol bo to perfect world for me :P

najprej bo poscan......šele pol slinast :doze: ...če bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi,

to leto je res malce čudno, poznam precej kolegov in kolegic, ki so letošnjo pomlad ali zimo nekako postali samski, eni po več letnih vezah, a kaj češ, tudi jaz sem samska že četrto leto, ker je pač očitno tako lepo, spoznaš kakšno simpatično bitje, malo kemije, nato pa spoznanje, da smo si preveč različni, kaj češ, čas pa mineva, a nič zato, vse ob svojem času, tudi zate in zame :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res, to leto je čudno ... prej nikol nihče ni šel narazen ... to leto pa vsi ... to leto je res čudno :devil: :krneki: :alien1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno leto? Mah, dajte no..... :grrr

Samo dejstva.....smo v letih, ko imamo sorazmerno velik krog prijateljev in znancev. In ti se poparčkajo. In so nekaj časa bolj ali manj uspešno skupaj. Nekateri se poročijo, veliko jih gre narazen. Enkrat....v teh letih, v katerih pač smo....+/- nekaj let.

Nič ni večnega..... :( / :) Ampak svet se še vedno vrti, sonce še vedno vsako jutro vzide in vsak večer zaide....važno je samo, da je DANES lep. In jutri....jutri bo spet danes...... ;)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res, to leto je čudno ... prej nikol nihče ni šel narazen ... to leto pa vsi ... to leto je res čudno  :devil:  :krneki:  :alien1:  :devil:

bizarno even :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno leto? Mah, dajte no..... :grrr

Samo dejstva.....smo v letih, ko imamo sorazmerno velik krog prijateljev in znancev. In ti se poparčkajo. In so nekaj časa bolj ali manj uspešno skupaj. Nekateri se poročijo, veliko jih gre narazen. Enkrat....v teh letih, v katerih pač smo....+/- nekaj let.

Nič ni večnega..... :( / :)  Ampak svet se še vedno vrti, sonce še vedno vsako jutro vzide in vsak večer zaide....važno je samo, da je DANES lep. In jutri....jutri bo spet danes...... ;)

Alla B)

In spet bo nekdo nekomu napisal SMS .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zame je čisto navadno leto, le drugi se precej pritožujejo, meni je edino to všeč, ker sem končno prišla do svojega konjička.......

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš srečo, da te je osvojil konjiček in ne kak konj :devil: :xx:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh yeah!!!  :naughty:  :naughty:  :naughty:

Ej, kje to trenirate?

Tadej

Pridi jutri ob 20.00 v Koštabono ... cel smeh :lol1: :lol1: :lol1: :slap: ... hvalabogudajevsobotovsegakonec :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav lepo je biti malo ali malo več časa samski, čeprav ..............

ja se strinjam s tabo,da je lepo biti sam:D ............sam kaj ko je tako dolgčas,sploh če pada deš pa se nimaš kam dat........... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!