Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Dejstvo pa je, da je punca, ki ima svoj motor in hoče biti "samostojna", v očeh moških bistveno manj "ženska, čustvena, romantična,...", kot pa tista, ki se samo zadaj pelje, ali pa še to ne.

Pa ni treba takoj znoret, ker je to pač res ! :nono:

:slap: :lol1: :nono: ...hmm :hmm: ,no ja... bolj odvisno od konfekcijske številke voznice kot pa čustvenosti in romantike :xx:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pirulček: meja med zafrustriranim in emancipiranim je še kako ogromna  :grim

:004

v teoriji ja, v praksi pa zna bit zelo tanka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matic,.....pejt rajš zdele na en pir, kr si ga najebal zdele :grim

mejčken si v temo brcnu s tisto izjavo :(

ja, sej na kolktajl si ne upa (preveč žensko :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meja med "emancipiran/a" in "zafrustriran/a" zna biti zelo tanka.  :hmm: 

(pri obeh spolih, da ne bo pomote. in ne, to ne leti na nobeno/ega tukaj direktno.  :wacko:  )

biti zafrustriran :hmm:

je duševno stanje neugodja zaradi nasprotja med željami in

možnostmi, ki ti jih nudi okolje

biti emancipiran :hmm:

Samostojen/na, neodvisen/a, ki ve kaj hočeš in ga/jo ni strah prevzeti iniciative

:hmm: :hmm: kje je zdej meja

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meja med šovinist in čist fuknjen pa še tanjša.

ma kle jo pa sploh ni ;) šala

ja okej, je tanka meja, ampak se kaj hitro vidi, če s človekom preživiš vsaj nekaj časa....sicer pa vsak je zafrustriran na nekem področju....in glede na to, da govorimo o odnosih, je pač na partnerju, ali bo tisti del sprejel al ne....in kolk se v teh frustracijah ujemamo in dopolnjujemo in kolk ne....poenostavljeno povedano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Sharks:

zna se primeriti, da je oseba, ki se na zunaj, v družbi in svojem nastopu kaže kot strašno emancipirana in samozavestna, taka le na zunaj, v sebi pa ima en kup frustracij.... :hmm:

pa to je že tema za Gregsa in Mustanga...

@ Bubamara: tudi korekt. :)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je za čisto preprosto in edino normalno stanje ženskega bitja potrebno uporabljati x-zložno butasto besedo emancipirana? spet emancipirano divje najbrž...utilitaristično brezveze, komplementacijsko nepotrebno...

sem že nehal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Sharks:

zna se primeriti, da je oseba, ki se na zunaj, v družbi in svojem nastopu kaže kot strašno emancipirana in samozavestna, taka le na zunaj, v sebi pa ima en kup frustracij....  :hmm: 

matr,.....ta izraz mi je pa všeč :OK: "EMANCIPIRANIZAFRUSTRIRANEC" :OK: ,...kje si bil prej, bi ga zadnč ponucal k sm mogu tolk kozlat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, ti nič ne kombiniraj, JA!!! 

...jaz samo berem... in hočem pomagati... :whistle: :blush: :D :yea2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to je že tema za Gregsa in Mustanga...

...me je kdo klical?! :whistle:

...... se grem jaz raje malo peljat... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se grem tudi rajši peljat, pa še na en "koktail".

Mal heca mora biti, kregajo naj se pa drugi, haha !!! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo pa je, da je punca, ki ima svoj motor in hoče biti "samostojna", v očeh moških bistveno manj "ženska, čustvena, romantična,...", kot pa tista, ki se samo zadaj pelje, ali pa še to ne.

Kakšne klobase so pa zdj to  :angry2:  A mi lahko prosim razložiš od kje tebi ta butasta teorija  :hmm:

če se ti pa zdi da sem zaradi tega ker se občasno stlačim v moto hlace in jakno kaj manj ženstvena tudi takrat ko nataknem nase tudi kaj manj "oštrega" pa debatiraj z mojim izbrancem.....jest tu nisem verodostojna oseba...

dejstvo je da je lepo naoljena ženska v bikiniju bolj ženstvena kot v ena zašvicana v ledru, če pa dodamo temu da so motoristke navadno na parkplacu bla bla motoristke in na cesti po stilu vožnje definitivno ženske (YES IT'S A WOMAN DRIVING!!!) pa je itak jasno - MOTORJI NISO ZA ŽENSKE, MOTORJI SO KVEČEMU ZA MOŽAČE, ZADNJE ZICE PA BI ITAK MOGLI UKINIT, DA MAŠ SOPOTNICO JE ŠE SLABŠE KO ČE BI MEL MOTORISTKO!!!

ženske pa morejo bit v bikinikah na plaži al pa v kuhinji - odvisno če majo postavo za bikini al pa ne B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa recimo dobra ženska rajca pa če je v ledru, pokrita s tremi odejami do nosu, v kuhinji v gumijastih škornjih al pa v čemerkoli. Dobra je pač dobra kjerkol in kakorkol. Emancipirana gor al dol. Jebe se meni.

Če me zna pa še nahranit zraven, ima pa lahko že resen problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je da je lepo naoljena ženska v bikiniju bolj ženstvena kot v ena zašvicana v ledru, če pa dodamo temu da so motoristke navadno na parkplacu bla bla motoristke in na cesti po stilu vožnje definitivno ženske (YES IT'S A WOMAN DRIVING!!!) pa je itak jasno - MOTORJI NISO ZA ŽENSKE, MOTORJI SO KVEČEMU ZA MOŽAČE, ZADNJE ZICE PA BI ITAK MOGLI UKINIT, DA MAŠ SOPOTNICO JE ŠE SLABŠE KO ČE BI MEL MOTORISTKO!!!

ženske pa morejo bit v bikinikah na plaži al pa v kuhinji - odvisno če majo postavo za bikini al pa ne  B)

al pa v bikinkah v kuhinji... :kva2: tko se govori, Pervy B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je da je lepo naoljena ženska v bikiniju bolj ženstvena kot v ena zašvicana v ledru, če pa dodamo temu da so motoristke navadno na parkplacu bla bla motoristke in na cesti po stilu vožnje definitivno ženske (YES IT'S A WOMAN DRIVING!!!) pa je itak jasno - MOTORJI NISO ZA ŽENSKE, MOTORJI SO KVEČEMU ZA MOŽAČE, ZADNJE ZICE PA BI ITAK MOGLI UKINIT, DA MAŠ SOPOTNICO JE ŠE SLABŠE KO ČE BI MEL MOTORISTKO!!!

ženske pa morejo bit v bikinikah na plaži al pa v kuhinji - odvisno če majo postavo za bikini al pa ne  B)

Pa PERVY, ti si moj prjatu ! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Pervy, vidm da se morava enkrat dol vsest na kakšni kavici pa eno rečt .) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je dejal godfather of soul :afro1: :

This is a man's world

This is a man's world

But it would be nothing

Nothing without a woman to care...

Ni čisto v duhu popolne emancipacije, paše pa zelo :wub:

(sentimetalapress)

Anubis :yes: :OK:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ženske pa morejo bit v bikinikah na plaži al pa v kuhinji - odvisno če majo postavo za bikini al pa ne

jest sem kuj za to da je dec tisti ki bo skrbel za finance pri bajt...al kako se ze rece?..

za finance v obe smeri.... :grim .....tko...v primerni količini....

sem takoj za poroko, tri otroke in psa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bi se na sanjsko žensko prijavlja  :grim  :P

viš kako ne fer je vse tole... :hmm:

samostojna ni uredu....tista ki bi ostala doma pa rojevala in vzgajala otroke pa tud ne.... :doze:

kakšna pa?

taka ki bo sluzila denar pa kljub temu rekla vedno :"da dragi?"?

al bi bila takšna zopet preveč konservativna in po vsej verjetnosti premalo razgledana, da bi se z njo kazal v javnosti?

tista ki vozi svoj moped ni uredu ...ker? kaj?

ker so stereotipi o motoristkah izkrivljeni?

tista ki avtomobila ne zna parkirat bočno pa tudi ni uredu :doze:

tista ki bo moškemu v obraz zabrusila da zna že sama poskrebeti zase ni uredu..

tista ki se ne zna postaviti zase in je prestrašena pa tudi ne :doze:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Sharks:

zna se primeriti, da je oseba, ki se na zunaj, v družbi in svojem nastopu kaže kot strašno emancipirana in samozavestna, taka le na zunaj, v sebi pa ima en kup frustracij....  :hmm: 

pa to je že tema za Gregsa in Mustanga...

Onadva pa že nista emancipiranazafrustriranca! !!! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je da je lepo naoljena ženska v bikiniju bolj ženstvena kot v ena zašvicana v ledru

Kaj pa naoljena v korduri? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf..mate pa težke debate...jest bi sam rekla da so z ženskam res same težave,da bi jz mela eno tako kot sem sama,jo sunem nekam ta pru dan ane..ne stinjam pa se da so ženske samo za v kuhinjo,sploh pa ne,da niso za na motor.okej,za ene vem da so nesposobne,ene so pleh,smo pa tud kšne k živimo za motorje in poznamo motorje,aja pa povrh delamo še strojno šolo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!