Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Consultor homini tempus utilissimus

clovekov najboljsi svetovalec je cas

...in to porečeš ti, ki si ugledala že tako veliko pomladi...modro, modro... :)

najdlje traja cvet vrtnice v šopku suhega cvetja. suhega, a ne odvcetelega... torej jebeš čas? modro? ne, suho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh koliko trpljenja...na parih straneh...ne tok razmišljat, podoživljat in se spraševat zakaj...edin če ste stari pod 22 let....tko pač pride in vsak naslednji je lažje prebavljiv (al je pa vaš želodec manj občutljiv) in garantirano je v vas ostala zmožnost ljubiti drugeaga enako intenzivna kot pri prvem....in stavki kot ,,nikoli več ne bom mogel zaupati,, je iz trte zvit....vse je isto ...in vse čaka da ob priliki useka na celi fronti...samo pustiti je treba...in ne predolgo traumirat in se čez okno metat. Pa ko boste prvič kakšni v uč padli, da se bo pripravljena pogovarjat...ne se ga napit in jokat o vaši tragični ljubezni....zmerjanje s prasico pa tudi ni ,,rajclih,,....samo ,,let it be,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske so kot dobri avti: Težko dobiš enga pametnga, ful dnarja zapraviš d ga poštimaš in vzdržuješ, ko pa je v najbujšem stanju navzven in navznotr ti ga nekdo piči od zadej :OK:

zraslo na mojem zelniku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ti ga nekdo piči od zadej :OK:

in to še clo takrat,ko si v njem!(avtu mislm) :o :D

matr,dobr si tole naštudirou.a ti je en golfa nabasal al pa bejbo,da si tko lepo spesnil? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doživel in tud preživel en hud čustveni pretres neki časa nazaj. Potreben je bil samo čas, velik časa, da se življenje vrne v normalne tirnice. Ampak, nič ni več tako, kot je včasih bilo. Ni je osebe, ki bi ji dovolil, da mi zleze tako zelo daleč pod kožo. Mogoče sem po tem dogodku začel iskat prednosti samskega življenja (svoboda, prijatelji, no limit, hobiji). Sj, če znaš uživat v samskem življenju se hitro najde nekdo, ki ti spet zmeša glavo. Moje izkušnje so že takšne.

Sm bil 13 dni nazaj na eni poroki in po dolgem času videl "to osebo" in moram rečt, da je čas naredil svoje. .)

@Hanzi, maš kakšn recept, kako zdržat 9 let z eno punco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to še clo takrat,ko si v njem!(avtu mislm) :o  :D

matr,dobr si tole naštudirou.a ti je en golfa nabasal al pa bejbo,da si tko lepo spesnil? :blush:

bejbe nimam torej :) Golf ma pa še celo rit :OK: Sm pa spesnu tole k sm vidu eno hudo bejbo ob avtu katerega je vozila. Avto pa je bla alfa 147GTA z razsuto ritjo :slap: žalost :cry: Ja en jo je piču od zadi, babo pa avto :OK:

zdej smo pa mal :topic: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ah, še en navaden dan.....

....nič novega.....

....zveze nastajajo in zveze razpadajo.....

....zato Hanzi....odrasti.....ne peri perila v javnosti....in sploh ni važno zakaj sta šla narazen in kako in komu se je sfuzlalo in komu ne.....pač nista več skupaj in prej se boš sprijaznil s tem, lažje bo za oba....

in ne razumi me narobe, ne sočustvujem s tabo, kajti nimam zakaj....pač gresta dalje vsak svojo pot in s tabo se dogaja popolnoma isto, kot se je nekoč dogajalo z 99% motosvetovcev malo starejše generacije tukaj...vsi mi smo dali to čez....eni prej, eni kasnej.....

zato zjutraj ko vstaneš se najprej obrij,spij jutranjo kavico,zazri se v nebo in si reci:"la vita e bella,bella..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in še citat enega meni osebno zelo dragega človeka...

"Ljubezen je partija šaha, v kateri ti na koncu vedno nek kmet pojaha kraljico, katerega prej med igro nisi opazil"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ljubezen je partija šaha, v kateri ti na koncu vedno nek kmet pojaha kraljico, katerega prej med igro nisi opazil"

lepo povedano..... :worship:

res.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ah, še en navaden dan.....

....nič novega.....

....zveze nastajajo in zveze razpadajo.....

....zato Hanzi....odrasti.....ne peri perila v javnosti....in sploh ni važno zakaj sta šla narazen in kako in komu se je sfuzlalo in komu ne.....pač nista več skupaj in prej se boš sprijaznil s  tem, lažje bo za oba....

in ne razumi me narobe, ne sočustvujem s tabo, kajti nimam zakaj....pač gresta dalje vsak svojo pot in s tabo se dogaja popolnoma isto, kot se je nekoč dogajalo z 99% motosvetovcev malo starejše generacije  tukaj...vsi mi smo dali to čez....eni prej, eni kasnej.....

zato zjutraj ko vstaneš se najprej obrij,spij jutranjo kavico,zazri se v nebo in si reci:"la vita e bella,bella..."

Se bova midva kaj več zmenila ob kakem piru kje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil 13 dni nazaj na eni poroki in po dolgem času videl "to osebo" in moram rečt, da je čas naredil svoje. .)

Men se je tud najbolš zdel, ko sem jo vidu po devetih letih... Nikol ne bi zamenjal nazaj, mam raj svojo mlajšo, lepšo, prijaznejšo... :P :OK:

Če me pusti, si bom pa čez par let spet mal mlajšo najdu. .) :devil:

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in še citat enega meni osebno zelo dragega človeka...

"Ljubezen je partija šaha, v kateri ti na koncu vedno nek kmet pojaha kraljico, katerega prej med igro nisi opazil"

Word! :)

Ampak priznaj, da kakorkoli primitivno mogoče izgleda reakcija, še vedno paše včasih vse figure z deske pometat in zabrisat še to v zid...čeprav veš, da moraš vse nato sam pobrat. Je pa bolje.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moška sreča: Hočem....

Ženska sreča: On hoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se zveza konča, bo ženska jokala kot slap in svojo bolečino delila s prijateljicami.

Napisala bo pesem z naslovom: Vsi moški so idioti. Potem se bo spravila k sebi in živela naprej.

Moški imamo malo več težav.

Moški bo šest mesecev po koncu zveze v nedeljo zjutraj ob 3h pijan poklical bivše dekle in v slušalko povedal nekaj takega kot: Hotel sem ti samo povedati, da si mi uničila življenje... Nikoli ti ne bom oprostil in mislim da si navadna cipa... Hkrati pa še vedno mislim, da obstaja možnost za naju...

Ta klic je znan kot "ljubim-te-in-sovražim" klic, ki ga je 99% moških opravilo vsaj enkrat v življenju. Obstajajo posebne skupine, ki pomagajo moškim pri tej težavi -

ponavadi so neuspešne.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Word! :)

Ampak priznaj, da kakorkoli primitivno mogoče izgleda reakcija, še vedno paše včasih vse figure z deske pometat in zabrisat še to v zid...čeprav veš, da moraš vse nato sam pobrat.  Je pa bolje.

.)

...definitivno paše....jaz po vsaki taki jebi zabrišem figure in desko v zid.....nato vzamem nove figure in novo desko in seveda novo postavitev.....stare figure pa pustim na tleh....kot opozorilo za v bodoče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo posebne skupine, ki pomagajo moškim pri tej težavi -

ponavadi so neuspešne.... :whistle:

čudno.....le zakaj so neuspešne?????????? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta klic je znan kot "ljubim-te-in-sovražim" klic, ki ga je 99% moških opravilo vsaj enkrat v življenju. Obstajajo posebne skupine, ki pomagajo moškim pri tej težavi -

ponavadi so neuspešne.... :whistle:

se mi zdelo, da sem takrat nekaj pozabil. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko! :)

Pa lahko!!!!! :D

Hvala Pupa :004 :004 :004 :004

IPAK POŽELIM NEKO PISMO

Nisam te izgleda volio mnogo,

Sve je po starom al' više nisam tvoj.

I nije mi važno s kime noćas

Slušaš ovu pjesmu i plačes li.

Ipak poželim neko pismo,

Ipak mada zajedno nismo.

Piši, piši ko nekad dva-tri reda,

Piši, znam da je gužva i da nećeš stići,

Piši, opiši mjesta gdje nas dvoje skupa

Nikada nećemo ići.

Ti si zadnji romantik na ovom svijetu

Što se sporo kreće i čeka raj.

Malo si samo promijenila glumce,

Al' isti je komad, isti zaplet i kraj.

Ipak poželim neko pismo,

Ipak mada zajedno nismo.

Piši, piši ko nekad dva-tri reda,

Piši, znam da je gužva i da nećeš stići,

Piši, opiši mjesta gdje nas dvoje skupa

Nikada nećemo ići.

a je važno, da je prepisana - napisala sem jo pa le!!!!! Lej klimbra...... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eno bom, pol grem pa mojim lubicam tamalim sesawcat sobe :OK: :OK: :OK:

BITANGA I PRINCEZA

Luda noć...

Ja sam momak na lošem glasu u ovom gradu,

A ko si ti?

A ona kaže...

Luda noć...

Ja sam bila mamina princeza sve do sad,

I ne znam šta mi bi.

Tebe traže, ponoć je već,

Tebe traže, šta će tata reć?

Ne ne ne

Bitanga i princeza - par?

Ooo, ne ide to

Sviće dan...

Ja sam momak na lošem glasu u ovom gradu,

Moraš poć...

Ma neka je dan...

Još bih malo bila s tobom, baš si dobar,

Još jednu noć.

Al' tebe traže jutro je već

Tebe traže, šta će tata reć?

Ne ne ne

Bitanga i princeza - par?

Ooo, ne ide to

Rek'o sam joj da sam sit

I princeza i svih drugih prevarenih žena,

A i nje.

Rek'o sam joj da ću otić',

Otić' iz ovog smiješnog grada

I da me pusti da spavam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in še citat enega meni osebno zelo dragega človeka...

"Ljubezen je partija šaha, v kateri ti na koncu vedno nek kmet pojaha kraljico, katerega prej med igro nisi opazil"

:topic: ampak pri šahu tudi ti skušaš pojahati njegovo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Manu....ni v redu........

Napiši svojo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

Prjatu. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!