Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Ponavdi gre vse nekako takole ... se zaljubimo in smo "drugi", letimo in višje kot letimo, trši so padci. Ko smo soočeni s svojo drugo polovico se popolnoma odpremo in ničesar ne pogojujemo, ampak samo dajamo. Tukaj ničesar ne pričakujemo, zadostuje že dejstvo, da si z nekom, ki ti je ljub, ki te razume. In potem se nekega dne zbudimo in ugotovimo, da ta oseba s katermo smo, ni več ista, kot tista s katero smo se našli pred tednom, mesecom, letom ... naenkrat opazimo, da dajemo in ne dobivamo nazaj tistega, kar bi želeli ali pa obratno. Nekdo nam je snel rožnata očala zaljubljenosti in stvari naenkrat niso več iste. Začne se obdobje pogojevanja, ki lahko traja za vedno ali pa ne, odvisno od tea, kdaj se ljudje zavedajo kaj se dogaja. Mnogi na tej stopnji obupajo in začno znova, drugi vztrajajo ... ljudje prihajamo v odnose ponavadi z nevidnim seznanom, ki ga vedno nosimo s seboj, vendar ponavadi partnerja ne vesta kaj piše na seznamu njegovega ljubljenega ... tukaj se podajamo v neznano, v tiste dimenzije svojega bitja, ki se pogosto skrivajo tudi nam samim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj neizogibno je, da mimo priskaklja dete, kar "Zlatolaska" mu recimo. Dete kot dete, firbčno in sladkosnedo, se ne more upreti. Odstrani celofan, pobeza s prstkom v teglček in seveda nese v usteca. Do tod vse v redu.

Pepe, si skušal kdaj temu firbčnemu in sladkosnedemu detetu preprečiti, da bi odstranila celofan in bezala s prstkom po marmeladi ... meni se zdi, da je to dete jako prefrigano in kljub še tako zatesnjenem pokrovu vedno najde način, da ga odpre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, si skušal kdaj temu firbčnemu in sladkosnedemu detetu preprečiti, da bi odstranila celofan in bezala s prstkom po marmeladi ...

A se ti je sfuzlalo? :blink:

Vedno obstaja možnost, da bo detetu godlja ipaq všeč. In osnovno poslanstvo godlje je to, da jo nekdo z užitkom pokonzumira. Drugače je samo mrtva tvarina za mrtvim steklom teglčka. Al ga spet bixam? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti je sfuzlalo?  :blink:

Vedno obstaja možnost, da bo detetu godlja ipaq všeč. In osnovno poslanstvo godlje je to, da jo nekdo z užitkom pokonzumira. Drugače je samo mrtva tvarina za mrtvim steklom teglčka. Al ga spet bixam?  :huh:

Ne biksaš ga, sem se sam o ustrašila, da ga mogoče jaz biskam :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz vsake slabe stvari ali dogodka se vedno dobi tudi nekaj dobrega.

Tebe :inlove:

Skoraj neizogibno je, da mimo priskaklja dete, kar "Zlatolaska" mu recimo. Dete kot dete, firbčno in sladkosnedo, se ne more upreti. Odstrani celofan, pobeza s prstkom v teglček in seveda nese v usteca. Do tod vse v redu.

Lahko pa teglc marmelade skriješ na najvišjo polico regala v špajzi in upaš, da bo "Zlatolaska" ostala v "špajzi" zaradi samega hrepenenja po marmeladi. Jeba pa nastane, ko "Zlatolaska" začne po regalu plezat in pri tem strese teglc marmelade s police. Seveda ji teglc pade na glavo, se razbije in Zlatolaska v joku spizdi iz "špajze" brez, da bi marmelado sploh poskusila.

A se ti je sfuzlalo?  :blink:

Vedno obstaja možnost, da bo detetu godlja ipaq všeč. In osnovno poslanstvo godlje je to, da jo nekdo z užitkom pokonzumira. Drugače je samo mrtva tvarina za mrtvim steklom teglčka. Al ga spet bixam?  :huh:

Nič ga ne bixaš. Predvidevam, da svojo pamet imenuješ "kuhinja" in v njej zmeraj "nakuhaš" dovolj marmelade za "špajzo". Brez marmelade pa ni "Zlatolask". Predvsem pa: prazna "špajza" žalostno izgleda.

@ Hanzi, sigurno te ne preseneča dejstvo, da je že ogromno ljudi šlo preko kalvarije, ki jo zdaj doživljaš. Kako se boš pobral moraš vedet najbolje sam, saj se sam najbolje poznaš. Pazi pa, da pa na svoji poti celjenja ran ne boš naredil česa, za kar te bo čez leta sram. Imam pa tudi cajt za en :beer2:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, prima. A grem zdaj lahko nazaj v svoj kot pohlevno zardevat? Dons se mi kr precej zardeva...  :blush:

No pa pejt, če že moraš :) ... veš kaj se mi je zdaj utrnilo ... še vedno nisem našla unega prikupnega kozarca marmeljade iz kakijev, ki naj bi prvotno ukradel Klimbra, ampak ga pri njemu, po temeljitem pregledu vseh špajzov, nikoli nisem našla ... :hmm: ... hudič, ko ti nekdo teglc ukrade ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je podobno zgodilo pred enim mesecem. Mojmu se je po štirih letih začel dogajat oz. se mu je neki premaknil. V bistvu me zdj niti ne zanima, kaj in zakaj, je že tko mogl bit. Baje je vsaka stvar za neki dobra. Tut midva sva že živela skupaj, imela cel kup planov in želja in potem se v nekaj tednih vse spremeni. :(

Ko sem jaz ostala sama, se mi je skoraj podrl cel svet. :cry: Seveda je to najprej velik šok, ampak ko začneš premlevat in razglabljat.....ali je vredno trpeti? NEEEE!

Veliko so mi pri vsem skupaj pomagali prijatelji (najboljši je ostal sam mesec pred mano po 3,5 letih - še en za v klub!), zdaj je mimo en mesec, res da spomini ostajajo in vedno bodo, ampak zdaj se zjutraj že lahko zbudim z nasmehom.

Življenje se mi je po tistem precej spremenilo, saj sem v tej vezi postala skoraj 'upokojenec', ni se mi dal ven, ni blo tolk časa za prijatelje,....

Zdaj pa se že za naslednji vikend pogovarjamo kam gremo, ta se je namreč že začel..... .)

Hanzi, v bistvu karkol ti bo kdo rekel bo bolj malo pomagalo, vsaj iz moje izkušnje ti lahko povem, da le čas celi vse rane. Verjemi. Dokler ti je pa tako zelo hudo, se pa zaupaj prijateljem, ki znajo poslušat. .)

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa pejt, če že moraš  ... veš kaj se mi je zdaj utrnilo ... še vedno nisem našla unega prikupnega kozarca marmeljade iz kakijev, ki naj bi prvotno ukradel Klimbra, ampak ga pri njemu, po temeljitem pregledu vseh špajzov, nikoli nisem našla ...  ... hudič, ko ti nekdo teglc ukrade ...

:eek: Marmelado so ti spizdli ??? Kristus Vale, daj ti naslednjič v teglc za marmelado kisle kumare vloži. Boš jim že pokazala hudičom :fight1:

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa pejt, če že moraš  ... veš kaj se mi je zdaj utrnilo ... še vedno nisem našla unega prikupnega kozarca marmeljade iz kakijev, ki naj bi prvotno ukradel Klimbra, ampak ga pri njemu, po temeljitem pregledu vseh špajzov, nikoli nisem našla ...  ... hudič, ko ti nekdo teglc ukrade ...

:eek: Marmelado so ti spizdli ??? Kristus Vale, daj ti naslednjič v teglc za marmelado kisle kumare vloži. Boš jim že pokazala hudičom :fight1:

Saj najhujše je, ker mogoče zdaj kdo po teglcu šnofa in se oblizuje z njo, jaz pa sploh vem ne KDO :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....bolj me zanimajo vaše izkušnje ob takih dogodkih, seveda če ste imeli to "smolo" da ste jih doživeli in "preživeli"

BTDT. prezivel. sicer se mi je takrat zdelo, da komaj, vendar retro gledano sploh ni bilo tako hudo. skoraj 6 let je trajalo. potem si naenkat bivsi. jeba.

najbolj je pa bolelo, da zenska nikdar ni povedala da je konec in sem letal ko tele se nekaj mesecev okoli nje.

Seveda doživel. In (precej očitno) tudi preživel.

Moja izkušnja je pa naslednja: več ko sem blejal o svoji "nesreči", večja je postajala. Ker sem jo ob tem, ko sem jo skušal ubesediti, nezavedno hranil in negoval.

true, true. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa sam preveč verjamete v pravljice.....  :kva2:  :grim

Alla B)

Pravljice so bile, so in bodo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in bodo ostale.....SAMO pravljice.....lepe, krasne, sladke, srce parajoče.....koliko imajo pa skupnega z realnostjo, pa kar sami preizkušajte..... B)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj najhujše je, ker mogoče zdaj kdo po teglcu šnofa in se oblizuje z njo, jaz pa sploh vem ne KDO  :kva2:  :kva2:  :kva2:

:lol: najboljše, da se zaenkrat sprijazniš in si rečeš: "naj ti vsaj tekne, pa kdorkoli že si :OK: "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi.....res je, boli, tudi mene je to doletelo, ampak veliko prej, po 3h letih. Sicer tukaj sem bil jaz tisti, ki sem prekinil, namrec z glavo skozi zid se ne da in tako zbral pogum ter odsel. Se vedno sva prijatelja ampak osebe ne mores spremeniti ce se sama noce oz se ne zaveda kaj pocne. Nikoli nisem rekel da je samo ona kriva, tudi jaz sem bil za marsikaj. Bolelo je, ampak po dobrem mesecu pa je prisla od nikoder pupca katera mi se danes stoji ob strani. In preden sva zacela sva se temeljito pogovorila kako in kaj in ce ne bo peljalo z ene ali z druge strani da pac greva vsak svojo pot brez zamer. Jasno no cheating v zvezi. In tako se danes uzivava ker oba pocneva stvari ki jih imava rada ter oba si dajeva cas za prijatelje. V zvezi so kompromisi zelo pomembni in ce se oba tega zavedata se da veliko narediti iz zgraditi.

Pa se nekaj kar mi je rekel nek stari modrec po koncani dolgi zvezi:

Narava poskrbi da pol leta trpis in zalujes, koliko bos pa od tam naprej se zaloval in trpel pa je odvisno samo od tebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in bodo ostale.....SAMO pravljice.....lepe, krasne, sladke, srce parajoče.....koliko imajo pa skupnega z  realnostjo, pa kar sami preizkušajte..... B)

Alla B)

Alla nekako se ne strinjam s tabo niti najmanj ... obrni par listov nazaj in videla boš, da imaš napisanih kup pravljic - lepih, krasnih, sladkih, srce parajočih ... ki jih trenutno pač ne vidiš ali pa jih nočeš videt ... vsi jih imamo in tako lepo jih je vedno znova prebirat in tudi pripovedovat ... seveda pa življenje ne bi bilo preveč zabavno, če bi bilo preveč pocukrano s pravljicami, zato si še vedno vmes napišemo kako komedijo, tragedijo, basen in kup drugih zgodbic ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla nekako se ne strinjam s tabo niti najmanj ... obrni par listov nazaj in videla boš, da imaš napisanih kup pravljic - lepih, krasnih, sladkih, srce parajočih ... ki jih trenutno pač ne vidiš ali pa jih nočeš videt ... vsi jih imamo in tako lepo jih je vedno znova prebirat in tudi pripovedovat ... seveda pa življenje ne bi bilo preveč zabavno, če bi bilo preveč pocukrano s pravljicami, zato si še vedno vmes napišemo kako komedijo, tragedijo, basen in kup drugih zgodbic ...

ahhhhh...Vale.... :004 :004

kolk s ti fajn :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahhhhh...Vale.... :004  :004 

kolk s ti fajn  :wub:

Ah no :blush: ... včasih morm pri vsej svoji zoprnosti tut fajn bit :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhujši je čas po ločitvi, ki ga je najbolje čimprej preživeti in živeti naprej. Zelo dobro je, da imaš prijatelje, ki ti stojijo ob strani. Po nekem času se pobereš, spoznaš nove ljudi, med katerimi bo morda tudi punca, s katero boš živel srečno do konca dni  :love1:

Zato pa sem se tule javil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja na križišču ti najprej kdo prednost vzame pol pa poči :hmm:

eh stari no panik, po 9. letih boš edino moral malo tehniko pecanja izpilit in zapomni si - najboljše je bit samski a ne osamljen .) :devil:

Zunaj le velik lep svet! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!