Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

V treh dneh(na spremljanju kolesarske dirke po Sloveniji) 3X opral in 2X zasral motor- pravi pozer ANEDA!!!!!! :headbang: :headbang:

Al pa delavec v MOTOpralnici-kok bi le vedu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvoji logiki sem svoj motor za šenk dobu. So izjeme, kot povsod.

Če te zanima odnos lastnika do motorja, poglej pogonsko verigo. ;)

kot praviš, so izjeme. In izjeme potrjujejo pravila :)

tudi po verigi se vidi odnos, ja.

Bučke!

se ne bi strinjal ;) če si sam lenuh in ti je težko po vožnji očistit motor, še ne pomeni da vsi ki znajo svoje stvari čuvati, prodajajo bučke ;) ti se pač namesto čiščenja motorja najbrž napiješ in greš streljat živali ;)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definicija lovca. :lol1:

... in namesto srne ustreli medveda :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spucal ga, spucal ga, spucal ga :010 :010 :010

...končno, ena proti približno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spucal ga, spucal ga, spucal ga :010 :010 :010

...končno, ena proti približno :whistle:

Frips, a si ga z levo al desno? končno ti je ratal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je že komu nardilo da je mel motor cel usran od gnoja? :headbang: (preganjanje po travnikih). Navadn drek in blato ni nič proti temu, k se hudič tk prime da brezveze :headbang: Sm mogu pol plastik dol dat da sm sploh lahko spucal :wacko: Uglavnem, spet sm pozer :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je že komu nardilo da je mel motor cel usran od gnoja? :headbang: (preganjanje po travnikih). Navadn drek in blato ni nič proti temu, k se hudič tk prime da brezveze :headbang: Sm mogu pol plastik dol dat da sm sploh lahko spucal :wacko: Uglavnem, spet sm pozer :yea1:

ne se vozit po gnoju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej tomos ni za drek.... :trance_33_sleep:

Ja.. sej nism vedu da so lih na frišlo sipali gor :headbang: Itq pol nazaj grede ga je še iz ceste ziher kej gor nametalo, ker ga majozgleda preveč, pa ga na cesti tud mal oglagajo :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.. sej nism vedu da so lih na frišlo sipali gor :headbang: Itq pol nazaj grede ga je še iz ceste ziher kej gor nametalo, ker ga majozgleda preveč, pa ga na cesti tud mal oglagajo :headbang: :headbang:

mater si bogi :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dio bono, pa vi resno.Skrajni čas, da vam ceste porihta nova vlada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je že komu nardilo da je mel motor cel usran od gnoja?

yep. in se kaj drugega.

pa se nisem po travnikih gonil.

(kmetspricalgnojnanjivoinsemalopocestikjersemravnovozilmimopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep. in se kaj drugega.

pa se nisem po travnikih gonil.

(kmetspricalgnojnanjivoinsemalopocestikjersemravnovozilmimopress)

:slap: Kaj češ sreča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji

Ja, so, a se lahko že nehamo prepucavat ?

:nono: le zakaj, pustimo duševnim izlivom prosto pot.Pozerji, le zakaj? zaradi skrbnosti do mašince?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji

Ja, so, a se lahko že nehamo prepucavat ?

Menim da ne in ne vem zakaj bi bili. Že pred časom sem zapisal, da se vsak dan umijem in zamenjam spodnje gate, pa zaradi tega nisem ne šminker oz. pozer.

Motorja si ne morem kupiti kot kg. kruha. Zame je motor luksuzna igračka za odrasle in uporabljam ga za izlete, dopuste in vožnje prosto po prešernu. Luksuz pa je bil vedno drag. Če bi na mojem transakcijskem računu bilo več šoldov bi definitivno še več potoval in se vozil. In če ob vsem tem motor še redno vzdržujem in čistim, res ne vidim zakaj bi to bilo pozerstvo. Pozitivna plat čiščenja je tudi ta, da pri temeljitem ali površnem čiščenju prej opaziš napake oz. okvare, ki te drugače lahko presenetijo na poti.

Pred kratkim je kolega kupil rabljeni motor. Je eden od zagovornikov bratovščine usranih motorjev. Tistih, ki v družbi vedno govorijo, pa kaj ga boš čistil, mopek imaš zato, da se furaš. Halo. Ko ga je kupil so ga bila polna usta evforičnosti.

Veš kak je očuvan, veš kak je ohranjen, prva ketna pa prvi zobnik, pa servisno knjigo ima z vsemi servisi. Ko sem ga videl v salonu rabljenih motorjev sem mislil, da je to povsem novi motor. Mater sem mel srečo, da sem naletel na taki motor. Ko da je čakal samo na mene. Vam povem, da mi ni žal tega denarja. Res sem dobro kupil. Ostali njegovi kolegi z usranimi motorji pa so mu prikimavali.

Zanimivo, da ni iskal, kupoval in se odločil za nakup usranega in zanemarjenega motorja, brez servisne knjige pri individualnih prodajalcih oz. članih Motosveta, ki na tej strani bluzijo o pozerjih.

Ko kopujemo rabljeno vsi, iščemo ohranjeno, vzdrževano, čisto in precej očuvano robo za malo denarja. Nihče od vas ne bo kupoval usranega in slabo vzdrževanega motorja. Pa tudi nikoli nihče od prodajalcev ne pozabi povedati kako so ga čuvali, vzdrževali, čistili in ga imeli garažiranega.

Ali so tisti, ki vozijo usrane motorje z usranimi spodnjimi gatami in zašvicanimi zokni večji frajeri od *pozerjev*? :D :P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim da ne in ne vem zakaj bi bili. Že pred časom sem zapisal, da se vsak dan umijem in zamenjam spodnje gate, pa zaradi tega nisem ne šminker oz. pozer.

Motorja si ne morem kupiti kot kg. kruha. Zame je motor luksuzna igračka za odrasle in uporabljam ga za izlete, dopuste in vožnje prosto po prešernu. Luksuz pa je bil vedno drag. Če bi na mojem transakcijskem računu bilo več šoldov bi definitivno še več potoval in se vozil. In če ob vsem tem motor še redno vzdržujem in čistim, res ne vidim zakaj bi to bilo pozerstvo. Pozitivna plat čiščenja je tudi ta, da pri temeljitem ali površnem čiščenju prej opaziš napake oz. okvare, ki te drugače lahko presenetijo na poti.

Pred kratkim je kolega kupil rabljeni motor. Je eden od zagovornikov bratovščine usranih motorjev. Tistih, ki v družbi vedno govorijo, pa kaj ga boš čistil, mopek imaš zato, da se furaš. Halo. Ko ga je kupil so ga bila polna usta evforičnosti.

Veš kak je očuvan, veš kak je ohranjen, prva ketna pa prvi zobnik, pa servisno knjigo ima z vsemi servisi. Ko sem ga videl v salonu rabljenih motorjev sem mislil, da je to povsem novi motor. Mater sem mel srečo, da sem naletel na taki motor. Ko da je čakal samo na mene. Vam povem, da mi ni žal tega denarja. Res sem dobro kupil. Ostali njegovi kolegi z usranimi motorji pa so mu prikimavali.

Zanimivo, da ni iskal, kupoval in se odločil za nakup usranega in zanemarjenega motorja, brez servisne knjige pri individualnih prodajalcih oz. članih Motosveta, ki na tej strani bluzijo o pozerjih.

Ko kopujemo rabljeno vsi, iščemo ohranjeno, vzdrževano, čisto in precej očuvano robo za malo denarja. Nihče od vas ne bo kupoval usranega in slabo vzdrževanega motorja. Pa tudi nikoli nihče od prodajalcev ne pozabi povedati kako so ga čuvali, vzdrževali, čistili in ga imeli garažiranega.

Ali so tisti, ki vozijo usrane motorje z usranimi spodnjimi gatami in zašvicanimi zokni večji frajeri od *pozerjev*? :D :P

:worship: se podpišem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!