Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

Glede na to,da tega ne pišeš prvič bi mi lahko prosim razložil kako se naj motor pelje na dirkališče drugače kot na prikolici?

Če ti očitno niti en drug vzrok zakaj je pametneje ne pade na pamet!

Zato da tema živi dalje! :yea1: :yea1: :yea1: Točno sem namreč vedel, kaj napisat, da se bo nekdo oglasil.. :kva2: :kva2: :kva2: . Tisti s par 1000 letno od kafiča do kafiča bodo sigurno tiho! :kava: :kava:

Drugače pa PRAV da nekateri izživljate adrenalin na dirkališču, ne na cesti. :worship: .. In z vsem okoli poliestra itd. se strinjam.. :worship: . Je pa tudi res da sam sploh ne vidim enga smisla v adrenalinu na motorju.. :doze: . Nobenega dirkališča pa tudi še nisem videl niti v živo niti na TV, in ga verjetno še lep čas ne nameravam. :lol: .. Moja filozofija motociklizma je pač usmerjena čisto drugam.. .) . hitrih in pravilnih reakcij, tempa, odločanja imam v službi dovolj.. :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se fočkam, kot uradno pozer... :yawn:

Tistele gume z rumenega cestaka, mi pa bolj delujejo kot na nepravilno nastavljeno vzmetenje, kot pa kaj drugega. Je pa res, da imam 1,5 cm do roba... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenega dirkališča pa tudi še nisem videl niti v živo niti na TV, in ga verjetno še lep čas ne nameravam. :lol: .. Moja filozofija motociklizma je pač usmerjena čisto drugam.. .) .

Pojdi kdaj.Ne bo ti žal.Priporočam ti obisk recimo Moto Happening na Grobniku.Bo sigurno tud kaj zate!Prvič boš mogoče začel malce drugače gledat na vso stvar.Drugače pa imajo zate tudi kak šank-za polcat,če češ si ležalnik zraven nesi in se sonči,lahko si tudi kaj spečeš na žaro...Proti večeru in zjutraj pa boš sigurno veseli,ko boš glavna atrakcijo s svojo potujočo diskoteko!In spet si boš lahko mislil,da si boljši kot vsi ostali tam :naughty:

Tako,da jz ti svetujem,da se poleti privoščiš in še s katerim kolegom-kolegico greš tud kaj takšnega pogledat.

Mogoče glede na to kolk si pisal,v vaši temi,da si hiter pa to si celo eno turistično vožnjo privoščiš in boš spet mel kaj za...

Navsezadnje sem videl na turistični vožnji tudi že čoperja :whistle:

Ferek je potrebno v življenju marsikaj sprobat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi vedno zglancan motor....Sem tako vzgojen, da se pač na stvari pazi in se jih neguje....

Tvoj bivši motor sem celo jaz osebno že tri ure glancal. Tudi sicer je v boljših rokah kot moj.

Svojega pa sem nato končno po 1,5 leta opral. Pa je še vedno malo mazani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem uradno pozer! Zadnjo gumo bom moral menjat, ker je že preveč stara ratala aja pa 2cm ima nevoženega roba :naughty:

Iščem info za gume če kdo pozna Metzeler ME880 Marathon dimenzije 130/70-18 in 200/70-15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se fočkam, kot uradno pozer... :yawn:

Tistele gume z rumenega cestaka, mi pa bolj delujejo kot na nepravilno nastavljeno vzmetenje, kot pa kaj drugega. Je pa res, da imam 1,5 cm do roba... :o

Ni nič krivo nepravilno vzmetenje, če je nepravilno nastavljeno vzmetenje je guma nacefrana, tu je pa samo zalita z odpadno gumo iz piste, ker so imeli 3 dni prej karti treninge in dirke in je bilo na pisti toliko gume, da si imel, ko si šel dol 1 cm več "profila" kot prej :)

Danes bom pa motor malo spucal, ker ni vremena za vozit se, da bom večji pozer B)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bom pa motor malo spucal,...)

Moj je stalno spucan.V nulo! :OK:

...ker ni vremena za vozit se,...B)

Oooo ja,še bo...danes,namreč! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je stalno spucan.V nulo! :OK:

Oooo ja,še bo...danes,namreč! :grim

Ja sej dons je tak fajn vreme...mal se greš pelat pa še motor ti opere. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem uradno pozer! Zadnjo gumo bom moral menjat, ker je že preveč stara ratala aja pa 2cm ima nevoženega roba :naughty:

Fak, pol sem pa jaz tut pozer, ko sem letos pri 18000 menjal prve gume. :blush: .. sicer stare le leto in pol .. :glare: . ampak: Po sredini zlizane, po robovih ful profila... :wacko: ...skozi sem mislil, da ne znam POLAGAT, zdaj sem pa končno ugotovu, da sem POZER :blush: ... JAO, pa še motor imam SPUCAN! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, pol sem pa jaz tut pozer, ko sem letos pri 18000 menjal prve gume. :blush: .. sicer stare le leto in pol .. :glare: . ampak: Po sredini zlizane, po robovih ful profila... :wacko: ...skozi sem mislil, da ne znam POLAGAT, zdaj sem pa končno ugotovu, da sem POZER :blush: ... JAO, pa še motor imam SPUCAN! :slap:

Ti si še dober :worship: Jaz imam še dober profil le da je guma zanič :naughty: Motor pa itak spoliran u nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nič krivo nepravilno vzmetenje, če je nepravilno nastavljeno vzmetenje je guma nacefrana, tu je pa samo zalita z odpadno gumo iz piste, ker so imeli 3 dni prej karti treninge in dirke in je bilo na pisti toliko gume, da si imel, ko si šel dol 1 cm več "profila" kot prej :)

Res je ;)

Bemtiš pa tolk se trudim osvojit naslov "pravega pozerja...BLJEK" :lol1: :lol1: :lol1:

Aja dons sm jih zglancu pet komadov čistih :naughty:

Hm :hmm: , en pozer/softič z Vanucci kombinizonom :D , mogoče Jure :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, pol sem pa jaz tut pozer, ko sem letos pri 18000 menjal prve gume. :blush: .. sicer stare le leto in pol .. :glare: . ampak: Po sredini zlizane, po robovih ful profila... :wacko: ...skozi sem mislil, da ne znam POLAGAT, zdaj sem pa končno ugotovu, da sem POZER :blush: ... JAO, pa še motor imam SPUCAN! :slap:

A kufre maš gor pa poštarsko šajbo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet kolko ljudi na tem forumu je nesposobnih sprejemat drugačna mnejna...BLJEK!!! Pa še brat malo bolj točno bi že tudi bil čas da se nekateri naučite.

Rumeno in 12 let staro ni belo in zglancano!

Vanuči na nekom ki se veliko vozi in uživa ni Vanuči na pozerju, ki kafetka

eh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam večina ljudi pere motorje sam površinsko. Sploh kakšni z polnimi oklepi so pod plastikami (tam kjer ne prideš zraven) umazani do konca. Tud moj je zgledu spucan v nulo. Dokler nisem plastik snel :headbang: Zdej bo pa zabava pucat par mm svinjarije po nedostopnih mestih :headbang: Se kr ne morem spravt k pucanju-tud per ni pomagu, sam to pomoje zato ker ga je blo preveč :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet kolko ljudi na tem forumu je nesposobnih sprejemat drugačna mnejna...BLJEK!!! Pa še brat malo bolj točno bi že tudi bil čas da se nekateri naučite.

Rumeno in 12 let staro ni belo in zglancano!

Vanuči na nekom ki se veliko vozi in uživa ni Vanuči na pozerju, ki kafetka

eh

Nekateri pa niso sposobni sprejemati in spoštovat drugačnost drugih,

neglede na to ali sem bil v tvojem opisu jaz, ali kdo drug,

kofetkar ali nekdo ki se veliko vozi,

Vanucci ali Dianese

hiter ali počasen,

čoperist ali plastičar.

Pa naj te 13 letne "dame" ne motjo, bodi brez skrbi, imajo v sebi še dovolj sape :D

Sicer pa tvojega opisa nisem vzel kot žalitev, ampak za hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kufre maš gor pa poštarsko šajbo?

To mam jaz, sam gume mi sam pol tolk zdržijo kot ferek-u. Torej sem samo še en pozer . Pa tudi pri meni jih na robovih precej več ostane kot na sredi :alien1: - gum mislim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kufre maš gor pa poštarsko šajbo?

...za kam daleč mam cele tri kufre... pa poštarsko šajbo bi tut mel sam ne gre na ta moped... pa saj sem lahko POZER tut samo s povišano :whistle: ... in največji POZER sem ko se ustavim na pumpi al pred kako oštarijo pa okrog KAWEKA "NARODNOZABAVNE donijo"... :naughty: ... verjemte, ga ni ki ne bi pogledal! :krneki: ... škoda ko se "nežnejše" pol hiter stran obrnejo ko dam čelado dol... :headbang: ... očitno sem res DO KURCA slab POZER... :evilgrin: , al pa nimam prave tehnike (vanuči pa R1 pa pancerji po to...) :whistle: ... NAJ ŽIVIJO POZERJI! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm :hmm: , en pozer/softič z Vanucci kombinizonom :D , mogoče Jure :naughty:

Jure ni pozer!!...on je SOFTIĆ!! :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bela yama je valda lep motor pa vanucchi tut ni tolk slab stvar okusa in globine žepa sam tolk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure ni pozer!!...on je SOFTIĆ!! :lol1: :whistle:

Taprau se glasi :whistle: :P

Če maš Vanucci kombinezon, pa še raztrgan, ne morš bit softić B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je zdj ugotovil, kdo je pozer :hmm: ... nj hitr kakšn/a napiše raziskovalno seminarsko nalogo .. me zanimajo rezultati :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!