Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

Meni je vseeno kako rečeš, imam Dainese, CBR1000RR, na Grobniku ga tudi še nisem vsul, pa big deal.

jaz se peljem za sebe, ne za tebe, da me ocenjaš na pozerja ali norca ali kar koli drugega. :naughty:

Jebe se mi tvoj smisel ocenjevanja. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki me pa zdej spljuvejte k mam spucan motor trance_13_cry.gif

ma je treba tud pucat če hočeš vedetim kake barve je :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je spucan u nulo :whistle: .. še gate zamenjam in to je to :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ga pucaš kolikor hočeš, spodaj je še vedno fejzerka. :P

Mhm, jaz mojega s Kärcherom samo na koncu sezone sperem (no, mogoče, da še kdaj dežuje po njem vmes) in je pred tem kot Blackbird :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo ti čisti motocikel? Ata, mož (fant), butler? :rolleyes:

Ni nbenga od tehle, k bi ga :grrr ...pa tud če bi bil ne pustim, d svoje parklje steguje po njem :evilgrin: ...tk d morm kr sama si nohtke lomt na njem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo viden en Ljubljanski pozer: Motor se šajna, gel frizura tut, čelada pa med rokami na tanku. Ne vem pa kaj naj bi čelada v tem primeru varovala?

post-14987-1239104469_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo viden en Ljubljanski pozer: Motor se šajna, gel frizura tut, čelada pa med rokami na tanku. Ne vem pa kaj naj bi čelada v tem primeru varovala?

Frizuro :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ''spodnjo'' glavico, če je dotični iz Bosne ali CentralnoAfriške republike... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ne ostane čist niti en dan :krneki: , razen če je parkiran v garaži kje je sploh smisel potemtakem pucanja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba se je samo lepo, 50 km/h, vozit, v mesto, do centra in nazaj (večkrat dnevno), pri tem paziti, da je motor vedno lepo osvetljen od sonca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba se je samo lepo, 50 km/h, vozit, v mesto, do centra in nazaj (večkrat dnevno), pri tem paziti, da je motor vedno lepo osvetljen od sonca :)

Pri 50 km/h ga ze insekti napadejo! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 50 km/h ga ze insekti napadejo! :kva2:

V ta namen vedn ozraven flaško stelexa in krpico ... takoj, ko vozilo ustaviš, še preden snameš čelado, malo poglancaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo viden en Ljubljanski pozer: Motor se šajna, gel frizura tut, čelada pa med rokami na tanku. Ne vem pa kaj naj bi čelada v tem primeru varovala?

Razširjen ego.

Hec pa je, da verjetno ni čelade, ki bi ta ego spravila vase.

:slap:

Kaj hočemo ... sto ljudi, sto ćudi!

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

CITAT(nk84 @ 7 Apr 2009 @ 13:42)

Evo viden en Ljubljanski pozer: Motor se šajna, gel frizura tut, čelada pa med rokami na tanku. Ne vem pa kaj naj bi čelada v tem primeru varovala?

Razširjen ego.

Hec pa je, da verjetno ni čelade, ki bi ta ego spravila vase.

slap.gif

Kaj hočemo ... sto ljudi, sto ćudi!

unsure.gif

Jaz ga po vsaki furi spucam ker mi gre na živce če je umazan!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam lepo vedno spucanga in sem letos spravil skupaj celo enih 8000 km, pa čeprav sem bolj na tesnem s časom.(beri varuška)

Mi je pač v veselje ga drgniti. Če se že ne morem kaj preveč voziti, ga lahko vsaj čistim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako nekateri ljudje ocenijo(te) ljudi. Ker imam spucan motor sem pozer?

Moje mnenje je, da je stanje lastnine odraz človeka;

* če ima človek spucan motor, avto ali pospravljeno delavnico mi o njem pove to, da je pedanten - redoljuben človek, niti na kraj pameti mi ne pade, da bi ga zaradi tega imel za pozerja.

Če naredim eno banalno primerjavo z motorjem .... tudi kuhinja je ogledalo ženske!

Če pa je to nepisano pravilo, da si z spucanim motorjem pozer, potem pa tudi jaz spadam v skupino pozerjev. Ne vozim se pa na kavice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da tisti ki jim je to neka brezvezna reč, pišejo poste v stilu češ ''kakšen frajer sem, ker motorja ne pucam''... ali nekaj v tem stilu.

Večina motorjev, ki sem jih šravfal, in so bili pripeljani umazani, so bili tudi mehansko bolj zanemarjeni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!