Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

Lepo ja. Mi z verigami pač na npr. 10000km še malo tam očistimo, bmwjaši na kardanu pa na tako periodo ventile nastavljajo.

Ja velik prednosti mate.....pa npr. ketno si lohk okrog vrata navijete,če se vam ne da več dihat :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer kardan se ne znuca kvečjemu ležaji v križu.(v šolo poba v šolo... .)

Pri starejših BMW-jih je biu problem z ˝šplinami˝, ki so se kar pogosto izrabljale. Predvsem zato, ker so ljudje uporabljali navadno grafitno mast brez dodatka molibdnega disulfida.

Drugač mam pa tud jst po tanovem kardanca, uredu zadeva sploh za daljše ture.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pozer in se mi jebe za vas :P ... aja ... letos že mal čez 19000 km ... jebiga .. se je treba povsod mal pokazat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno Snecer! Morda bom danes ali jutri to ščistil (če bo čas-kličejo me, da grem pozirat k roštilju), ker bom pripravil motor na "zimsko" spanje!

Kaj se tiče pa PDL ... moram to kupit pa potestirat .... ampak imam še dva spreja od Yamalube, tako da moram ponucat najprej zaloge.

Ajga sem dobil PDL ta teden pa sta yamalube in motul spreja šla kuj v timeout. Super zadeva, nimaš kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P...a, zbolu sm ... Perem vsakih 14dni ... Zadnjič sm spoliral balanco ... Pol rocke, spegle, vilce ... Pol sm pa pol pranju se strihane dele spoliru ... Se dobr da mam vsaj kombinezon pa čelado črno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P...a, zbolu sm ... Perem vsakih 14dni ... Zadnjič sm spoliral balanco ... Pol rocke, spegle, vilce ... Pol sm pa pol pranju se strihane dele spoliru ... Se dobr da mam vsaj kombinezon pa čelado črno ...

pozer brez primere :D :D :D

jaz sem pa ketno našprical da se sveti ... sej to ne šteje, ane :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri zvečer sm mel preveč časa pa sem šel mopet spucat, da vidm v čem je štos tega pucanja pa šminkiranja... thja...

pol me je pa v Velenju naliv ujel pa mam spet svinjski bajk. Jebiga.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri zvečer sm mel preveč časa pa sem šel mopet spucat, da vidm v čem je štos tega pucanja pa šminkiranja... thja...

pol me je pa v Velenju naliv ujel pa mam spet svinjski bajk. Jebiga.

Ma sej je vseen,scooter je scooter al je čist al pa umazan :D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri zvečer sm mel preveč časa pa sem šel mopet spucat, da vidm v čem je štos tega pucanja pa šminkiranja... thja...

pol me je pa v Velenju naliv ujel pa mam spet svinjski bajk. Jebiga.

svinja kot svinja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej je vseen,scooter je scooter al je čist al pa umazan :D

Dej ti nekvalificiran kmjet, bot pa kr tih... pa pejt raj štalo skidat.

svinja kot svinja ;)

Narobe si citiral.. bi moral Kmeta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti nekvalificiran kmjet, bot pa kr tih... pa pejt raj štalo skidat.

Narobe si citiral.. bi moral Kmeta...

No prov,sam prpel Futuro,da lohk naložim..... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prov,sam prpel Futuro,da lohk naložim..... :grim

Thja, nosilnost ma kar primerno... Ampak za gnoj razvažat je bolj primeren kak GSA, se ti ne zdi? Alu kufri in ostalo srajne k ga ankol ne nucaš :D Pozer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, nosilnost ma kar primerno... Ampak za gnoj razvažat je bolj primeren kak GSA, se ti ne zdi? Alu kufri in ostalo srajne k ga ankol ne nucaš :D Pozer...

GSA je kot skuter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozerji ??? ma ne niso ... to so sam moto lenobe k nimajo cajta sploh motorja umazat razn enkat na mesec it nekam ... bliz ..pol pa domov spolirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo na pol pozer, danes sem spucal samo feltne. Ostalo delo je zame opravil dež pred par dnevi, ko sem moped nalašč pustil zunaj, da malo odmoči mušice :grim . Ne se bat, tudi z viledo ga nisem obrisal, ko sem ga dal potem v garažo, zato so mi danes zagrabile zavorne ploščice ob disk, da sem ga komaj iz garaže potegnil :BUA: . Obljubim pa, da ga bom naslednjič opral šele, ko bo res usran :ninja: , zato prosim, da me ne zmerjate s pozerjem :evilgrin: :P .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanalašč pustit motor na dežju in vlagi da opravi cca 5 do 10 min dela z mokro cunjo(toliko je potrebno da se u nulo spucajo plastike)? Valda moraš z svojo R1nko lepš ravnat! To bi lahko prijavili že kot zlorabo žensk!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanalašč pustit motor na dežju in vlagi da opravi cca 5 do 10 min dela z mokro cunjo(toliko je potrebno da se u nulo spucajo plastike)? Valda moraš z svojo R1nko lepš ravnat! To bi lahko prijavili že kot zlorabo žensk!!! :D

A sprejmeš opravičilo, da sem se že prej vozil v dežju in se mi mopeda ni ljubilo postavit v garažo? :kva2:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sprejmeš opravičilo, da sem se že prej vozil v dežju in se mi mopeda ni ljubilo postavit v garažo? :kva2:

LP Robert

To boš dons drago plačal...kri al sok? :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Kwakija in sem pozer. Zdj pa na zdravljenje..not :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!