Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

..študiram, da bi motor postavil malo vun na dež...da mal mušice spuca :hmm: Baje, da je "mehka" voda super za te zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..študiram, da bi motor postavil malo vun na dež...da mal mušice spuca :hmm: Baje, da je "mehka" voda super za te zadeve.

res je ... toča ti ga pa še spolira :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je zdj ugotovil, kdo je pozer :hmm: ... nj hitr kakšn/a napiše raziskovalno seminarsko nalogo .. me zanimajo rezultati :lol1:

Tvoja fotka bo na naslovki ... pa na vsaki strani spodaj, zraven oštevilčenja strani :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja fotka bo na naslovki ... pa na vsaki strani spodaj, zraven oštevilčenja strani :-)

lahko :grim ... če to znanstveno dokaže in pridobi potrditev, od vsaj treh mednarodno priznanih strokovnjakov iz področja pozerstva, z objavami v mednarodno priznanih strokovnih izdajah :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi, de vanuči nosjo wannabies, ne pa pozerji. pozerji nosijo OriginalOne berike al pa dainese. roba iz Louisa že ni pozerska. :rolleyes: Motor je fqjn če je čist. sej je tud umazan lep, če je svinarija iz dolge fure na njemu. de je pa motor mariniran in svinarija zapečena gor še od prejšne sezone, in muhe na čeladi letnik 06, pa sorry, men je to grdo. U bistvu, mi je bil najlepše umazan motr Hornet 600, frend se je ustavu na Grobniku, za 15 minut, pršu pa je direkt iz ohrida. svinarija na njemu je bla stara 5 dni, zvozu je dobrih 3000km, tud po kosovem in albaniji. . . Fantastično posvinjan hornet. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozerji ste vsi tisti,ki si niste kupili motorja zase,za svojo dušo in svoj užitek!pa naj bo čist ali umazan Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozerji ste vsi tisti,ki si niste kupili motorja zase,za svojo dušo in svoj užitek!pa naj bo čist ali umazan

Sesir, to je beseda :worship: , oz. stavek. :naughty:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res popoln zaključek Sesir :worship: lahko kar nehamo debatirat!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozerji ste vsi tisti,ki si niste kupili motorja zase,za svojo dušo in svoj užitek!pa naj bo čist ali umazan

Pizda si mi veselje uzel :headbang: sem mislil, da sem pozer po tem kar sem prebral. Vendar sem le motorist, ki uživa v vožnji :worship:

Popravljeno . Popravil Diablo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi, de vanuči nosjo wannabies, ne pa pozerji. pozerji nosijo OriginalOne berike al pa dainese.

Sj se mi je zdel, ampk zdj pa vem d sm :whistle: ....u piko šajni motor zmer in povsod, fensi šmensi pozerski dainesek in vse pritikline v stilu B) .....and I like it, a lot B) :grim

post-16032-1238411304_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taprau se glasi :whistle: :P

Če maš Vanucci kombinezon, pa še raztrgan, ne morš bit softić B)

Al se sam hecam no!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se mi je zdel, ampk zdj pa vem d sm :whistle: ....u piko šajni motor zmer in povsod, fensi šmensi pozerski dainesek in vse pritikline v stilu B) .....and I like it, a lot B) :grim

post-16032-1238411304_thumb.jpg

A to si ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja....posing as me B)

Moje dekle ima prav ta kombi :)

Zgleda fino :OK:

Sam ona je sam sovoznica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje dekle ima prav ta kombi :)

Zgleda fino :OK:

Sam ona je sam sovoznica :)

Ja neki lepga pa mora bit na motorju ne :evilgrin: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je zdj ugotovil, kdo je pozer :hmm: ... nj hitr kakšn/a napiše raziskovalno seminarsko nalogo .. me zanimajo rezultati :lol1:

Jz sm odletu ko knof od gat, pa tolk sm se trudu :unsure:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: No ne kregite se kdo je večji pozer!!!..ker sem itak jaz! :P vedno čist motor..pa še 1cm do roba gume(tam nekje)..tko da :rolleyes: :whistle:

post-20385-1238439336_thumb.jpg

sam še kombinezon bi mogu bit berik :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se mi je zdel, ampk zdj pa vem d sm :whistle: ....u piko šajni motor zmer in povsod, fensi šmensi pozerski dainesek in vse pritikline v stilu B) .....and I like it, a lot B) :grim

post-16032-1238411304_thumb.jpg

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu pa še moj, da pokažem kak sem ga lepo očistu, saj da nebote mislil da je tak vedno to je zdaj samo pred sezono! ta motor ima že 5 let za sabo pa še vedno brez praske :worship:

post-19795-1238441021_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj bivši motor sem celo jaz osebno že tri ure glancal. Tudi sicer je v boljših rokah kot moj.

Svojega pa sem nato končno po 1,5 leta opral. Pa je še vedno malo mazani.

tolko le glej ja, da če se vidimo kje, da se bo oreng šajnal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: No ne kregite se kdo je večji pozer!!!..ker sem itak jaz! :P vedno čist motor..pa še 1cm do roba gume(tam nekje)..tko da :rolleyes: :whistle:

post-20385-1238439336_thumb.jpg

sam še kombinezon bi mogu bit berik :lol1:

Pa, motor tud črn! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj se mi je zdel, ampk zdj pa vem d sm :whistle: ....u piko šajni motor zmer in povsod, fensi šmensi pozerski dainesek in vse pritikline v stilu B) .....and I like it, a lot B) :grim

post-16032-1238411304_thumb.jpg

In kdo ti čisti motocikel? Ata, mož (fant), butler? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!