Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

Skos probam met čist motor, je bolj lep ko je čist.

Ljudje s čistimi motorji smo skrbni, z umazanimi ste pa lenobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ljudje s čistimi motorji so pozerji.

2. Ljudje z motorji so pozerji.

3. Ljudje so pozerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motor je zelo pogosto čist... in se mi jebe, kaj drugi govorijo ... vozim se zaradi sebe in mojih užitkov :naughty:

Word :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je ponavad takle k se z vožnje pride domov pol ga pa čez 2 ure pranje čaka da se mašina ohladi. :naughty:

MASHINA SE NIKOLI NE OHLADI!!!

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levo mam jaz rezervirano, desno ti pa odstopim :whistle:

Hehe, si bom zapisal v blokec :kva2: . Sam, da se nouš pol zgovarju kej, da nisi tak mislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da pri čiščenju lahko opaziš tudi kakšno napako recimo natrgana cev za olje prve bremze sem še vedno raje pozer kot pa mortadela na ovinku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi prosu eno pozerko, da mi motor spuca :evilgrin: .

Pick me, pick me :kva2: ....se mi je že ful tamehkih zobnih krtačk nabral, pa za prah brisat s svojga jih ne nucam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pick me, pick me :kva2: ....se mi je že ful tamehkih zobnih krtačk nabral, pa za prah brisat s svojga jih ne nucam :whistle:

honebunny, a bi tut kaj Italjanskega drgnla? :naughty:

Sej ti dam ceu vikend na razpolago :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pick me, pick me :kva2: ....se mi je že ful tamehkih zobnih krtačk nabral, pa za prah brisat s svojga jih ne nucam :whistle:

:winkiss: :winkiss: ti men sam obljubljaš in obljubljaš, tak da ne vem :rolleyes: , se boš mogla fejst potrudit, ker je zgoraj že ena ponudba padla, pa vidi se tudi, da so punce resnično v formi :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, si bom zapisal v blokec :kva2: . Sam, da se nouš pol zgovarju kej, da nisi tak mislu :)

Ziher se ne bom zgovarjal. Ta desna je trenutno celo samska;pa z motorji se tudi rada vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozerji so vsi tisti, ki nabavjo 600 ++ ccm motor in ga majo za od oštarije do oštarije furat in u parih letih pol celih 4000 km nabijejo... :rolleyes:

BIIGG pozerji so pa isti tipi sam s 1000 ++ ccm :whistle:

No, da ne govorimo o POZERJIH (neprofesionalcih), ki svoj moped na motozbor ali na dirkališče na prikolici prišlepajo... :naughty:

Čistoča pa po mojem nima nič s tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honebunny, a bi tut kaj Italjanskega drgnla? :naughty:

Sej ti dam ceu vikend na razpolago :lol:

ma za špagete sm pa že skor specjalizirana, najmn 3x letno eno konzervo tune čistm :whistle:

:winkiss: :winkiss: ti men sam obljubljaš in obljubljaš, tak da ne vem :rolleyes: , se boš mogla fejst potrudit, ker je zgoraj že ena ponudba padla, pa vidi se tudi, da so punce resnično v formi :yes: .

Tole čistilno formo kr vzdržujem, mam tedensko čiščenje in poliranje svojga, pa čeprov se nima kje umazat......se ne upaš ne :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa precej frajerjev s čistimi nebesno belimi R1kami in CBR...ki se res hodijo nastavljat z 1cm do roba gume in seveda Vanucci kombinezonom, ti so pravi pozerji...BLJEK!!!

Še en pozer :whistle:

post-17572-1238184472_thumb.jpg

post-17572-1238184518_thumb.jpg

post-17572-1238184554_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se ne upaš ne :naughty: :naughty:

Ma jaz sem upal od jeseni in celo zimo pa nč :rolleyes: , na koncu sem ga moral pred dvemi tedni z Karcherjem sam oprat :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej niso vsi z belimi R1kami pozerji, tak kt ne vsi z SV 650 popotniki, kot ne vsi.... da ja ne bo zamere :)

ajd

Ne bom zameril, saj jaz tudi rad malo provociram :naughty: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sem po vaški logiki pozer :evilgrin:

Raje vidim opremo in motor očiščen pred vsako furo. Je pa res, da na brzino po furi obrišem ves prah in mrčes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je moja ljubica. Imate radi, da so vaše usrane...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al je blo mrzl pa se ni dal, pa čas nas tudi preganja .... drgač tudi jaz očistim velikokrat, ajd ne bom reku, da po vsaki furi, ker res ne, drgač pa kr skrbim za ljubico :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne govorimo o POZERJIH (neprofesionalcih), ki svoj moped na motozbor ali na dirkališče na prikolici prišlepajo... :naughty:

Glede na to,da tega ne pišeš prvič bi mi lahko prosim razložil kako se naj motor pelje na dirkališče drugače kot na prikolici?

Če ti očitno niti en drug vzrok zakaj je pametneje ne pade na pamet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skos probam met čist motor, je bolj lep ko je čist.

Ljudje s čistimi motorji smo skrbni, z umazanimi ste pa lenobe.

:OK:

edit: jaz sem včasih skrben, včasih pa se vidi tudi leneoba :)

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en pozer :whistle:

post-17572-1238184472_thumb.jpg

post-17572-1238184518_thumb.jpg

post-17572-1238184554_thumb.jpg

Smo se želeli malo pohvaliti? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi vedno zglancan motor, pa še to ne pomeni da poziram okoli..Se vozim kar nekaj, pa se dosti bolje počutim na motorju, če vem da je vse ok, kar se mehanike tiče, če pa je motor še čist po vrhu pa uživam še toliko bolj. Tudi pri avtomobilu sem isti, bajti, okolica bajte.....

Sem tako vzgojen, da se pač na stvari pazi in se jih neguje. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne govorimo o POZERJIH (neprofesionalcih), ki svoj moped na motozbor ali na dirkališče na prikolici prišlepajo... :naughty:

Čistoča pa po mojem nima nič s tem!

Glede na to,da tega ne pišeš prvič bi mi lahko prosim razložil kako se naj motor pelje na dirkališče drugače kot na prikolici?

Če ti očitno niti en drug vzrok zakaj je pametneje ne pade na pamet!

Tudi mene zanima tole..

Namreč

Jaz nisem profesionalec, se pa vseeno rad občasno zapeljem po dirkališču, ker mi je to v veliko veselje, poleg tega pa dam tam lahko iz sebe tisto željo po divjanju in gre po cestah potem bolj zmerno. In veliko nas je takih. Obvezno s prikolico!

Torej ravno zato ker nismo profesionalci, si ne mormo privoščit in na pisti sesut edin motor, ki ga imamo tudi za vsakdanjo vožnjo. V ta namen, se gre na pisto ponavadi s poliestrskimi plastikami, da ni ravno pri vsakem zdrsu 2k eur škode, poleg tega pa je veliko bolje na pisti tudi zaradi varnosti ostalih imet poliestre, ker če se usuješ, tako ni povsod polno stekla od žmigavcev, luči, špeglov, ipd. Vožnja s polnimi poliestri po cesti pa ni legalna, ker nimaš na motorju nobenih svetilnih teles.

Druga stvar so gume. Ajde za na razne Marofe greš načeloma komot s športnimi gumami za na cesto, ampak kakšen Grobnik je pa že druga pesem. Če daš nekaj na svojo varnost in če se že greš ta špas, si boš menda privoščil tudi taprave gume. To so velikokrat slicki, pa tudi če niso, vožnja z gumami za na pisto po cesti ni proporočljiva, v primerih slickov nelegalna, vsekakor pa ni preveč varna. Kako torej drugače prit kakor s prikolico ali kombijem?

In tretjič. Če že greš na pisto, greš tja tiščat, ne na nedeljski izlet. In pri vsaki hitri vožnji se voziš bližje meji kot sicer (svoji in od motorja) kar avtomatsko pomeni, da je več šans, da bo šlo kaj narobe.. Ni potrebno veliko, pa letijo plastike po luftu, vsi pa vemo kako malo je potrebno, da je motor nevozen.

odlomljena bremza pa je.. Kako torej motor domov spravit, brez kupa komplikacij, če nisi dol s prikolico ali kombijem?

Torej kar se mene tiče, je vsakdo, ki pride na pisto s prikolico ali kombijem, pa tudi če bo na pisti prvič, ravnal pametno in izbral odgovorno pot, ker je prej pomislil, kaj vse se lahko naredi in se verjetno na pisto pripravil, zmontiral prave gume ipd.

Medtem ko bi prej označil za pozerja nekoga, ki pride na pisto s superduper ušmekano SS petardo, gor ene navadne gume, en hud nov fensi kombinezon in nasploh sebi zelo ušeč ter ponosen ker bo tudi on "dirkal". Potem pa par krogov, verjetno pregrete gume in bum. Potem pa v "jok" kako domov prit, ker se je pripeljal z motorjem tja. In ne, nisem se zmislil, opisal primer, ki sem ga videl :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!