Skoči na vsebino

ali so ljudje s čistimi motorji pozerji


kOdEbLuE

Priporočene objave

"Pozerji :hmm: so tisti, ki majo čist motor za vožnjo od kafiča do kafiča. Zravn spada še kakšno pokanje, žganje gume in vožnja brez motoristične opreme. So motoristi, ki želijo pritegnit pozornost določene publike."

Sem zadel bistvo?

Tud moj Suzi je večino časa čist, vedno pa pred kakšno turo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umazan motor, to je neki najgršega na svetu :SS . Motor operem čim je umazan pa če je treba 2x na teden in mi ni škoda časa ki ga porabim. To mi je kot neke vrste obred :OK: Ni lepšega kot da se vsedeš na čist motor.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejle je bla debata o pucanju vetrobranov(mater sem zgoden...)! Jst pa moje trofeje iz luči, sprednje maske pa špeglou spucam kr s stelexam(mami nč ne ve! :devil: ) Pošpricaš>zbrišeš>pošpricaš>zbrišeš in tarra-trofej ni več!

Ja jst sm tut mnenja d moped mor bit spucan! No, če je samo prašen tut ni nevemkoko grd... Svinski je, če je biu prašen, pol te pa dež napere!! Muhe načeloma tut ne motijo, ampak doma pa hitr: "Pošpricaš>zbrišeš>pošpricaš>zbrišeš" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozerka  :P

Hec ;)

Jaka pozerka, pucam cca 3x na sezono B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEFINICIJA POZERJA - ČLOVEK, KI IMA DRAG MOTOR, GA KAŽE SOSEDOM IN MAL NAOKROG, NAREDI ZA EN KLINC KILOMETROV NA LET, MED KOLEGI JE PA HUD K POPER, BAJE PA CELO Z JEZIKOM PO ASFALTU LIŽE! :kva2:

Moj je spucan - zakaj! Ker sem preveč truda vložil, da sem ga kupil! S tem kažem svoj odnos do stvari, življenja ...! Kaj pa drugi mislijo - njihov problem ali boli me un une! Na leto pa se prevozim nekaj nad 10 000 km!

Primerjava - kdo bi imel ful lepo žensko pa enkrat na mesec oprano aaaa! :slap:

Tle diskusije ni - pri motorjih pa tud ne! Če maš rad ženske in motorje potem more bit to spedenan - men se to zdi smoumevno! :D Kdo je že napisal - NE MEČITE BISEROV SVINJAM.... (saj one ne vedo, kaj bi počele z njimi) Pa tud krive niso zato....take so se take že rodile!

TO POVE VSE!

Mare and my bike - oprana od nog do glave! (nihče naj mi ne pere mozek - bom preveč sterilen ratal :OK: ) Ajde folk!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjava - kdo bi imel ful lepo žensko pa enkrat na mesec oprano aaaa! :slap:

hmmmm ženske se operejo navadno same če se ne motim, mojega motorja pa nikakor ne morem navadit da bi se sam na dvorišče postavil in se opral :hmm:

ne ga srat, če maš motor rad ga dobro vzdržuješ od par mušic, praha in malo umazanije pa se nič ne pokvari pa leti tudi isto. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjava - kdo bi imel ful lepo žensko pa enkrat na mesec oprano aaaa! :slap:

slaba primerjava :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba primerjava :grrr

Ja ker si jo vzel iz konteksta - odstavek spodaj pa je nadgradnja, ki pove vse! Jaz še zajle ven vzamem pr hidravlični sklopki in jih spucam! :kva2:

Grem mrliče dol z motorja strgat - da bom v Žireh poziral!

See you!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjava - kdo bi imel ful lepo žensko pa enkrat na mesec oprano aaaa! :slap:

slaba primerjava :grrr

Mogoče pa on z motorjem razpolaga, kot z žensko :lol1: samo potem, ko je njemu za... :grim

p.s. vsekakor pa sem zagovornik čistih konjičkov :D

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa on z motorjem razpolaga, kot z žensko :lol1: samo potem, ko je njemu za... :grim

Kva s tle mislu! Moj motor in moja sta zrihtani, spedenani, kot se spodobi! Kdo po tvoje lahko razpolaga z žensko....???? Punce dejte mu dopovedat!

A se men zdi a tole eni ne dojemate tanrtabul!

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva s tle mislu! Moj motor in moja sta zrihtani, spedenani, kot se spodobi! Kdo po tvoje lahko razpolaga z žensko....???? Punce dejte mu dopovedat!

A se men zdi a tole eni ne dojemate tanrtabul!

:slap:

Sej iz tvojih postov je razvidno, da maš tako motor, kot žensko lepo pošlihtano :OK:

glede primerjave: bolj, da ženske te primerjave ne slišijo oz. ne berejo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ga srat, če maš motor rad ga dobro vzdržuješ od par mušic, praha in malo umazanije pa se nič ne pokvari pa leti tudi isto. :grim

priblizno tako nekako, da. :grim

Jaz še zajle ven vzamem pr hidravlični sklopki in jih spucam! :kva2:

ne da bi namerno najedal..... kaksne zajle pri kaksni sklopki?!?!?!!? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da bi namerno najedal..... kaksne zajle pri kaksni sklopki?!?!?!!?  :blink:

Jaz sem to razumel sarkastično, da še tisto spuca česar sploh ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce cist motor pomeni pozerstvo,potem.....ja ok,potem sem pac pozer :) Ne morem si pomagat,mi je ciscenje motorja prav tako uzitek,kot voznja sama. Sicer pa ga vsak dan,ne glede na vreme,peljem pokazat sodelavcem pred firmo :yes: :yes: Ja,tudi taki pozerjh obstajamo... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce cist motor pomeni pozerstvo,potem.....ja ok,potem sem pac pozer :)  Ne morem si pomagat,mi je ciscenje motorja prav tako uzitek,kot voznja sama. Sicer pa ga vsak dan,ne glede na vreme,peljem pokazat sodelavcem pred firmo :yes:  :yes:  Ja,tudi taki pozerjh obstajamo... :grim  :grim

Spucan pozer - ti si pravi BIKER! Kot si reku - užitek je tudi čiščenje, s tem pokažemo svoj odnos do stvari, ali motor cenimo in podobno!

Kolega takih pozerjev nas je očitno, kr nekaj! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem problem, maš občutek, da pol nisi macho, da ne ustrezaš stereotipu mad max.Pol se še umivat nehi, da boš še ti kot ta prav dec.

Kaj lepšega kot lep sončen dan, se oblečeš v kombinezon in se usedeš na lepo spucan motor.

:devil: Če je to slabo, da ti ni vseno kakšen motor maš, pol naj bo pa tako slabo še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm..

včeraj ponovno postal pozer.. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki ima spucan motor JE pozer in konec. tisti, ki ima spucan motor NI pozer in pika. tako, tolko, da se stvar dokončno razjasni. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti ki ima spucan motor JE pozer in konec. tisti, ki ima spucan motor NI pozer in pika. tako, tolko, da se stvar dokončno razjasni.  :fredy:

vidim, da si tudi ti ta vikend pucal motor... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno so spucani motorji všeč in ko/če bom imela svojega, si bom zagotovo vzela čas in ga spucala. Tudi ko sem imela avto, sem skoraj vsako soboto vzela v roke krpo in ga iz notranje strani očistila. Če pa sem zaradi tega v očeh drugih pozer mi pa gladko malo dol visi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno so spucani motorji všeč in ko/če bom imela svojega, si bom zagotovo vzela čas in ga spucala. Tudi ko sem imela avto, sem skoraj vsako soboto vzela v roke krpo in ga iz notranje strani očistila. Če pa sem zaradi tega v očeh drugih pozer mi pa gladko malo dol visi  :winkiss:

pozerka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa lahko rečemo tistim, ki se pripeljejo pred gostilno s popolnoma usranim motorjem in 20 kg blata na opremi po off road vožnji in se razkazujejo okolici kakšni frajerji so. Frajerji za koga? Mogoče za tistih pet šest osnovnošolcev v bližini?

Ne zagovarjam pretiranega čiščenja motorja (me pa ne moti). Se pa umazanija prej opazi na kakšen čoperju, kot na enduro motorju. Nikakor pa ne mislim, da so motoristi s čistimi motorji pozerji. So samo pedantni ljudje.

Ne mečite pa v isti koš prevoznih sredstev, perila, stanovanja, jedilnega pribora, ... . Poznam motoriste, ki imajo motor tip top, doma pa ... .

Sto ljudi, sto čudi bi rekli bivši bratje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!