Skoči na vsebino

Poraba bencina motorjev


Gregs

Priporočene objave

Hmmm Honda Hornet 600 reva je bila enkrat tolk žejna da je cel tank spila za bogih 225km :S pol pa na bus na bencinsko po arcnije tako da me je 1,5 litra bencina prišlo skoraj 5€. Od takrat naprej ji nič več ne zaupam! 200km +- 10km pol pa pogledat kako je bila poredna po navadi je tam od 6 - 6,5l + poredna, odvisno s kom se druži... Če je sama pravi da nič ne pije samo kako ji naj zaupam, če se ga pa v pričo mene naceja, pa ne samo to k bi vsaj za rundo dala, ah kje pa... jok brate odpade! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

No, malo sem pogledal temo, ki je kar stara, pa še svoj piskrček bom dodal

Kawasaki Z1000 letnik 03, poraba cca 8 litrov. Men se zdi da je to kar konkretna številka. Sicer sem kupil moped januarja, imel je pa 35000.

Kako to, da ima Z750 04 porabo okol 5l, primerljive vožnje. V čem je taka razlika? Se tistih 250ccm tuk pozna, al bi mogu dat svojga na servis? Ok, če je to pač realna cifra, pol ok. Je pa to moj prvi motor, tako da mej ne iščem, sem malenkost počasnejši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha thundercat 1996 od 4.3 ( lagano turisički ) , povprečje 5.2 , ob priganjanju pa tud 8.0 :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuono (Amman kit, powercomander, K&N in Komp. Akrapovič) 1000 V2

Hm... 8.5 turisticna vožnja v dvoje....12+ Grobnik :)

Men je dobr :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW R1200R popolnoma serijski brez kovčkov: lepa vožnja brez delanja gužve: 3,8 L/100 km, priganjanje 4,6 L / 100 km. SANJSKO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZZR 600 - od polnega tanka naredil 140 km, tankal 16 litrov - 11.4 l / 100 km

...vakum senzorje in Vernier LabQuest ze imam, zdaj cakam se ColorTune...

...bom pa se javil.

v dvoje lagano turisticki cca 5 l / 100 km, solo priganjanje 8-9 l / 100 km. Zadovoljen. :) Je pa malce na suho nastavljen. Cakam na kaksen profi sinhronizator da ga bi res lepo nastavil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸Meni se je VTR pokvaru. Iz dvoletnega poprečja 8,5 se letošnja cifra giblje v okolišu 7,5! En rezervar kvačkanja po Lošinju z tempom maxiskuterja je pokazalo celo neznosno ugodnih 6,75.

Še mal, pa mi bo kak BMW všeč

#penzija

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja povprečna poraba je 6,0 (zadnjih 6 tankanj) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam probi :evilgrin:

probal marskej. BMWji so mi pili zelo podobno japoncem, in ja, čakam na testno z r1200r. r1150r mi je ena čudna podrtija s porabo dobrih 6, če sm jaz na njemu.

če mi čist zmanjak veselja do motoriranja, bo u garži pač bavarski statusni simbol hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...., bo u garži pač bavarski statusni simbol hehe

status česa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1200 in 1150 sta kot dan pa noč. Dobr se nakuliri prej, da ne boš prisiljen v tako hudo zapravljanje.

Sicer mam pa podatek še za tiščanga adventure GS 1200: 5,5 L/100 km (prelazi in blokada.press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

€?

:blush:

status česa :?

men se zdi bl status pomanjkanja domišlije

Še za mojga omiljenega GPZ, ki je u penziji že četrto leto :(

ko nism najdu črpalke, tud sam 5l/100

Malo razposajen na poti do Paga pa ilirska bistrica - prizna (cca 150Km) 18l. :D Je šlo naglas k pr norcih. hitro nit ne.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da je 9 litrov na 100 km, kolikor jih požre moj traktor, veliko, pa vidim, da jih kar veliko pride blizu in še čez (sicer pri bolj ali manj legalnem nažigavanju). Res pa je, da moj Triumph sploh ne gre pod dobrih osem, če ga pa gonim pa poraba zrase čez dvanajst...

Priznam pa, da ga še nisem gnal cel tank na polno. Zato pa sem še živ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povprečje, še vedno, 5,8 do 6,2... najmanj je blo že celo pod 5 (res jajcanje!)

pri "kar fajn na oštro": 6,5 - 6,7...

Za 1300 "navordžijo" se mi zdi kul...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da stila vožnje nisem spremenil lahko rečem, da vozim šparovček na 16kkm je povprečje porabe bencina 3,7l/100km (po računalniku). kar porabim jaz pa nisem računal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa povprečno vedno cel tank goriva porabi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XJR 1300 letnik 2005 (karburatorji) povprečno 5,5 dinamična vožnja. Največ kar je pilo je bilo pa 7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!