Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ptuj


Priporočene objave

Da se ostali ne boste več vpraševali, kje kaj hodijo naši vrli Ptujčani, vam iz prve roke povem, da jih ni več nikjer sploh, odkar so v Qlandiji odprli, za njih, največje svetsko čudo, neviđeno...............picerijo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup :grim , grem nemudoma na pizzo. Mam rezervirano. :trance_33_sleep: Qlandija do Tokia! :OK:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :worship:

Tudi sam sem iz okolice Ptuja in bi mi občasno pasala kakšna družba na furi ali ob pijači! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :worship:

Tudi sam sem iz okolice Ptuja in bi mi občasno pasala kakšna družba na furi ali ob pijači! :whistle:

Če boš čakal na to, ti bo prej brada zrasla ... zgleda nekak takole: če se zberejo Ptujčani na Ptuju, je to 1 x v letu in pol, tam sedita 2 ali pa v najboljšem primeru 3 Ptujčani in kakih 9 do 10 totekov.

Če pa se boš totekom pridružil (Motosvet krožek Maribor), pa vsak torek zgleda takole: občasno sedi zraven 1 Ptujčan, pa vedno 10 - 25 totekov. Zdaj se pa odloči. :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :worship:

Tudi sam sem iz okolice Ptuja in bi mi občasno pasala kakšna družba na furi ali ob pijači! :whistle:

Dobrodošel na kakšni furi,upam ,da se bomo dogovorili,morda že to nedeljo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš čakal na to, ti bo prej brada zrasla ... zgleda nekak takole: če se zberejo Ptujčani na Ptuju, je to 1 x v letu in pol, tam sedita 2 ali pa v najboljšem primeru 3 Ptujčani in kakih 9 do 10 totekov.

Če pa se boš totekom pridružil (Motosvet krožek Maribor), pa vsak torek zgleda takole: občasno sedi zraven 1 Ptujčan, pa vedno 10 - 25 totekov. Zdaj se pa odloči. :naughty: :D

no .. končno si me za Ptujčana štela :P

PTUJ REPUBLIKA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no .. končno si me za Ptujčana štela :P

Mater ej, to je pa res težko. :glare: Človek te ja samo pogleda, pa itak ve da ne moreš bit nič druga kot to... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no .. končno si me za Ptujčana štela :P

PTUJ REPUBLIKA :worship:

jas sn pa mislo da si Prlek :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš čakal na to, ti bo prej brada zrasla ... zgleda nekak takole: če se zberejo Ptujčani na Ptuju, je to 1 x v letu in pol, tam sedita 2 ali pa v najboljšem primeru 3 Ptujčani in kakih 9 do 10 totekov.

Če pa se boš totekom pridružil (Motosvet krožek Maribor), pa vsak torek zgleda takole: občasno sedi zraven 1 Ptujčan, pa vedno 10 - 25 totekov. Zdaj se pa odloči. :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin za vožnjo od Ljubljane do Slovenske Bisterce pa nazaj - cirka 15 evrov.

Motor in oprema - odvisno, kaj kupiš, ampak cirka od 5 do 15 jurjev.

2 x malinovec za Vapota - 4 evre.

To, da Nera vpraša "Ej, kaj pa je s Ptujčani narobe, da jih tako ne marate?" --> PRICELESS

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle::whistle::whistle:

ti kr žvižgi :whistle:

jas sn pa mislo da si Prlek :naughty:

Od kdaj pa to ni isto? :?

vidva bosta pa kaznovana ... tok časa bosta pila Laško in jedla odojka, da bosta milo prosila odpuščanja bogokletnih besed :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin za vožnjo od Ljubljane do Slovenske Bisterce pa nazaj - cirka 15 evrov.

Motor in oprema - odvisno, kaj kupiš, ampak cirka od 5 do 15 jurjev.

2 x malinovec za Vapota - 4 evre.

To, da Nera vpraša "Ej, kaj pa je s Ptujčani narobe, da jih tako ne marate?" --> PRICELESS

:naughty:

Hahahahahahahahaha, genialno!!!! :OK::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin za vožnjo od Ljubljane do Slovenske Bisterce pa nazaj - cirka 15 evrov.

Motor in oprema - odvisno, kaj kupiš, ampak cirka od 5 do 15 jurjev.

2 x malinovec za Vapota - 4 evre.

To, da Nera vpraša "Ej, kaj pa je s Ptujčani narobe, da jih tako ne marate?" --> PRICELESS

:naughty:

Ni junaka, ki bi mi znal odgovorit :hmm: Sumim, da iz istih razlogov Gorenjci ne maramo Tržičanov...

Popravljeno . Popravil nera
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni junaka, ki bi mi znal odgovorit :hmm: ...

:grim :grim :grim , ceprav nisem junak. Mi mamo lepso Qlandijo, pa so nam Marprozani enostavno faus in nas kao ne marajo. :trance_33_sleep: Stekas? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :worship:

Tudi sam sem iz okolice Ptuja in bi mi občasno pasala kakšna družba na furi ali ob pijači! :whistle:

Upam, da si nisi premislil oz. obupal ... saj so tudi Ptujčani čisto pohlevni, če odštejemo, da se jim včasih naredi rdeče pred oukami, ko Vapo obelodani kakšno posebej šarfno mnenje ... a ne, Windo?

:whistle::rolleyes::winkiss:

no .. končno si me za Ptujčana štela :P

:evilgrin:

Ne prehitevaj, mausi ... poglej dol, kdo upravičeno požvižgava ... sicer pa, naj ti bo. Še 1x ali 2x uleti na totek torek, pa lahko počasi upaš na pogojno posvojitev, ampak res le pogojno. Še vedno je preveč plavalne kožice, še vedno ... :naughty: :rolleyes::winkiss:

:whistle::whistle::whistle:

:winkiss::winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da si nisi premislil oz. obupal ... saj so tudi Ptujčani čisto pohlevni, če odštejemo, da se jim včasih naredi rdeče pred oukami, ko Vapo obelodani kakšno posebej šarfno mnenje ... a ne, Windo?

:whistle::rolleyes::winkiss:

Ma ne,kaj čem obupat.Če kdo predlaga kakšno furo se pridružim,ko bo čas dopuščal,tako da si nimam kaj premislit oz.obupat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:closedeyes: ... študiram, da bi se v Republiko Ptuj preselu ... šele potem bo ratal Ptuj center dogajanja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala rojstni grudi (Republiki Ptuj), da mi je namenila to čast, izvaliti se v Perutnini :lol1:

:beer2:

T-boy.. ti si taprau štajerc (sicer z nepravim mopedom) hehehehe :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!