Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Danes sem bolj malo slikal, bolj sem bil na pisti in za .. ( glej sliko) je bilo dosti drugih :photo: tak da bo še kaj za videt.

:kva2: :OK: :kva2: :OK:

post-127-1126473045_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh ste se pa fino meli :OK: :OK: ...kok sem žalosten da nisem mogel priti :cry: ...upam da se bo kaj podobnega letos še organiziralo :rolleyes:

....kdo pa je bil žar majster :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včeri je blo super. Prvi vtisi z Marofa so super :OK: . Spet spoznal cel kup motosvetovcev od Mist-ya, Red-a, Gregs-a, Elbartota in ekipe iz Mb. Sami fajn dečki. Upam da se spet čimprej vidmo, zdej pa čakamo sam še na Terminatorja z njegovimi video posnetki.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kako, da ne?! ...  :hmm:  :P  :D

am, če misliš da si prilepu mene ti priporočam obisk pri optiku :lol1:

edited: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je kaj med tednom tam?? Glede na to, da z MM med vikendi nimava časa, da bi se zapeljala do Marofa (družinske obveznosti in to .) ) naju zanima, če je med tednom tudi odprta steza???

Me zanima, da vem, če se splača dopust jemat :hmm:

lp

andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je kaj med tednom tam?? Glede na to, da z MM med vikendi nimava časa, da bi se zapeljala do Marofa (družinske obveznosti in to  .) ) naju zanima, če je med tednom tudi odprta steza???

Me zanima, da vem, če se splača dopust jemat  :hmm:

lp

andreja

steza je odprta tudi med tednom. Po neuradnih informacijah je "baje" v ponedeljek zaprta, ampak je vse stvar dogovora O:-) Se je pa pred obiskom dobro najaviti, da ne furaš brez veze dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

steza je odprta tudi med tednom. Po neuradnih informacijah je "baje" v ponedeljek zaprta, ampak je vse stvar dogovora O:-)  Se je pa pred obiskom dobro najaviti, da ne furaš brez veze dol :)

Komu se pa lahko najavim?? :hmm:

tnx

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!