Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

boš kaj več povedal o tej stezi :hmm: al bo treba kar novo temo odpret :rolleyes:

Proga v Čakovcu...

aja, še slikca:

air_photo.jpg

PS: lahko pa se seveda tudi motim ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tole ker si ti Sym prilepil sem že videl.......mislil sem informacije s prve roke oz. kakšni so vtisi s 'krsta' proge .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tole ker si ti Sym prilepil sem že videl.......mislil sem informacije s prve roke oz. kakšni so vtisi s 'krsta' proge .)

Ugibam, da ni glih idealna za cestake ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustimo tvoja ugibanja, bo Gregs kaj konkretnega povedal

Saj veš, da ne zdrži brez tehtnega komentarja.... :lol1:

Evo, iz prve roke: in ne boš verjel!!! :o Symru je imel celo prav!!! :yea1: Ni za cestake... :grrr Ta proga je res samo za karting in pogojno za SM - in to tehnični SM. Hitrosti so še bistveno manjše kot na Marofu, asfalt pa ni ravno asfalt, ampak se mi zdi, da ena čudna mešanica med betonom in asfaltom... če to sploh obstaja... :D Mogoče bo Bladzo vedel, kaj naj bi bil to za en hudič... saj se da kar spodobno peljati in ne drsi toliko, ampak problem so tudi ovinki (eni trije), ker so poflikani na ravno najbolj kritičnih mestih (beri: na idealni liniji). Tako da... Marof ostaja... Belica zaenkrat ne potrebuje nove teme... razen, če se vržemo izključno na SM...

Aha, še to: pa precej ozka je, praktično se da prehitevati samo na ciljni ravnini.

Če bo pa kdo hotel karte goniti: pojdite, se boste fino zabavali... :OK: Mario Blažon je pa glavni manager pistice... če bo kdo hotel klicati... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srki: tukaj je nekaj slikic tvojih prijateljev z Marofa 23.10.2005. Na žalost so to vse slike, kar jih imam, pa da so oni gor... :( Če želiš večje slike, mi piši na: grrregs@yahoo.com

post-53-1131134147_thumb.jpg

post-53-1131134157_thumb.jpg

post-53-1131134172_thumb.jpg

post-53-1131134180_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zadovoljen s polaganjem - sicer bo potrebno še nekaj stvari odbrusit, ker se dotaknejo tal celo pred fusrasterji (ki pa so na najvišji možni poziciji), ampak to bo zimski projekt.

Edina slabost so prednje zavore, na katerih ni pravega občutka, so zelo mehke in nimajo 'pravega' zavornega učinka, pa še malo tresejo. Vendar smo na to bili opozorjeni (tema o Husotu), pripravljeni in tudi več-ali-manj vemo, kako bomo stvar izboljšali... :)

Bladzov odgovor na 'kako se ti zdi' po par krogih: 'Ful dobr, sam ne vem zakaj.' :hmm: :lol1:

Ojla Danci, mam vprašanje. Kako to da si prešaltal na kubikažno/konjsko švohejšo mašino? :hmm:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Danci, mam vprašanje. Kako to da si prešaltal na kubikažno/konjsko švohejšo mašino?

Husota imata brata za zraven... ;) SV1000 je še vedno doma... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Danci, mam vprašanje. Kako to da si prešaltal na kubikažno/konjsko švohejšo mašino? :hmm:

Manjši, lažji in lahkotnejši Huso se mi zdi boljše 'orožje' za Marof... :)

Sicer pa je Huso namenjen izključno za na pisto, temu primerno bo tudi predelan (izpuh, zračni filter, vplinjač, odmontirane luči, blinkerji, ...), iščejo pa se še zainteresirani 'delničarji', katerim je svojega motorja škoda za na pisto...

Zakaj Huso? Ker je poceni, ker zanimivo izgleda in venomer poskrbi za čudenje gledalcev. :)

SV pa bo do nadaljnega ostal pri hiši.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... iščejo pa se še zainteresirani 'delničarji', katerim je svojega motorja škoda za na pisto...

...eh, potem pa ne pridem v poštev... :D Je moja prasička že naštimana za na pisto... pa še bolj bo čez zimo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjši, lažji in lahkotnejši Huso se mi zdi boljše 'orožje' za Marof... :)

itak - Huso je najboljš za Marof :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjši, lažji in lahkotnejši Huso se mi zdi boljše 'orožje' za Marof... :)

Sicer pa je Huso namenjen izključno za na pisto, temu primerno bo tudi predelan (izpuh, zračni filter, vplinjač, odmontirane luči, blinkerji, ...), iščejo pa se še zainteresirani 'delničarji', katerim je svojega motorja škoda za na pisto...

Zakaj Huso? Ker je poceni, ker zanimivo izgleda in venomer poskrbi za čudenje gledalcev. :)

SV pa bo do nadaljnega ostal pri hiši.

D.

Jst vam lahko plačam kakšno rundo pira. :P Več pa žal nisem še zmožen :(

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjši, lažji in lahkotnejši Huso se mi zdi boljše 'orožje' za Marof... :)

Sicer pa je Huso namenjen izključno za na pisto, temu primerno bo tudi predelan (izpuh, zračni filter, vplinjač, odmontirane luči, blinkerji, ...), iščejo pa se še zainteresirani 'delničarji', katerim je svojega motorja škoda za na pisto...

Zakaj Huso? Ker je poceni, ker zanimivo izgleda in venomer poskrbi za čudenje gledalcev. :)

SV pa bo do nadaljnega ostal pri hiši.

D.

LP!

Zakaj pa nisi raje vzel kake stare R1 ali R6, pa bi že vse to imel zraven pa še kit kompleti obstajajo če ti to ni dovolj???

LP Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se že o dirkalnih R6 govori:

Pintarji prodajajo Yamahao R6, narejeno pri Yamahi Motor France, z vsem potrebnim za dirke, letos je Boštjan osvojil z njo 3. mesto v Alpe Adrii-torej vrhunski motor naprodaj!!

Povprašajte kej pri Frenku Pintarju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Zakaj pa nisi raje vzel kake stare R1 ali R6, pa bi že vse to imel zraven pa še kit kompleti obstajajo če ti to ni dovolj???

LP Bobo

Razlog 1: Premocno za mene :)

Razlog 2: Na rabljen tekmovalni motor nimas garancije.

lp

gody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salsa a bi lahka vsaj približno ceno povedu če veš za Pintarjevo R6...sicer me bolj informativno zanima ker je moj tošel trenutno bolj raj za pajke in njihove pajčevine :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem šel to nedeljo pogledat to "zanamenito cesto", a so me južni bratje na meji zavrnili, ker ne izpolnjujem pogojev za vstop v Republiko Hrvaćko..... :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem šel to nedeljo pogledat to "zanamenito cesto", a so me južni bratje na meji zavrnili, ker ne izpolnjujem pogojev za vstop v Republiko Hrvaćko..... :OK: :grim

kaj pa ni štimalo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O-sebna pretekla že pred leti... :OK: a me hudič ciganski ni hotel spustiti naprej na podlagi vozniškega!! Ja saj pa sem ISTI, je**mti.... Aaaaa.... :naughty:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tudi na to sem pomislil, ko sem se obrnil na meji v Ormožu....A jaz nebi bil jaz, če še sreče nebi poskusil nato v Središču.... :grim :lol: A zopet ni šlo....pol pa z potegjeno "čubo" domo....

Sicer pa Hrvačka tak nebo nikoli "evropejišen kantri" :grim :worship:

:off:

Sicer pa sem vas dve nedelji nazaj videl sedeti na terasi v VikendU (RADENCI) ..

proti Soboti je peljal mimo VFR 2005, jaz pa sem vas ujel s kotičkom ščesa ko sem peljal po rondoju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!