Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

evo še sliko 

Misty, sicer ne da bi se primerjal, ampak moji tački sta rahlo podobni tvoji... ;) No ja, ene pol manj... ampak podobno, podobno... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piz*e, same piz*e...  :devil: Sam da me je*ete...  :P

Tko pač je... :blush:

ma bogi gregso :friend1: kaj te malo hecajo :P bodi vesel, oni bojo prej kupovali nove k bojo tvoje še cele :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs, tvoji hondi se pozna da jo bladzo na vsake tolk vozi, ja :P:P

zato tok lepo prede njegova hondica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs, tvoji hondi se pozna da jo bladzo na vsake tolk vozi, ja :P:P

zato tok lepo prede njegova hondica

Ja, se pozna... že gleda volna iz auspuha... :devil:

...tko se pozna, da jo vozi on... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez pet let, Johanesburg, pa peš prid d greva pol lohk na en pir... :P

Bom, bom...

:whistle: Khm, khm.... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strašno me zanima, kako zgleda Misty-eva Honda pod mano in obratno...

..oziroma.....kako zgleda jaz, ko tiščim Misty-evo... :D ker se mi položaj na njej zdi drugačen :grim zelo, kot bi jo grizel za pleksi..... :grim :grim

Lucky, Gvegs, Lindau, Slepec, anybody.....kar prlimat -ali je kak CD v pripravi?

@Misty.....moja rdečka ni tako pasivna :grrr ....meša in zvija se lepo, ko mora vozit :D :P Slaba obutev, med drugim :hmm: , sva čutila tudi na Panonnii...

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strašno me zanima, kako zgleda Misty-eva Honda pod mano in obratno...

..oziroma.....kako zgleda jaz, ko tiščim Misty-evo... :D ker se mi položaj na njej zdi drugačen  :grim zelo, kot bi jo grizel za pleksi.....  :grim  :grim

Lucky, Gvegs, Lindau, Slepec, anybody.....kar prlimat -ali je kak CD v pripravi?

@Misty.....moja rdečka ni tako pasivna :grrr ....meša in zvija se lepo, ko mora vozit :D  :P  Slaba obutev, med drugim :hmm: , sva čutila tudi na Panonnii...

LP!

Tukaj so objavljene vse fotke, ki sem jih dobil od Lindau-a (preko Elbarta)...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je on, ja

Zelo lepo se je znašel na moji, peljal gladko, tekoče.

Čisto nekaj drugega kot jaz na njegovi kawi. Pa ne da bi bilo z motorjem kaj narobe, vendar nisem našel pravega položaja na njem, tako da sem se mi zdi po dveh krogih raje zapeljal nazaj v boks ;)

Drgač pa Red, moja honda je športen motor, valda da boš čist naprej, ne pa tko k ninja, k ma nižje stopalke, mehkejši, bolj udoben sedež ipd :P:P

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je on, ja

Zelo lepo se je znašel na moji, peljal gladko, tekoče.

Čisto nekaj drugega kot jaz na njegovi kawi. Pa ne da bi bilo z motorjem kaj narobe, vendar nisem našel pravega položaja na njem, tako da sem se mi zdi po dveh krogih raje zapeljal nazaj v boks ;)

Drgač pa Red, moja honda je športen motor, valda da boš čist naprej, ne pa tko k ninja, k ma nižje stopalke, mehkejši, bolj udoben sedež ipd :P:P

:lol1:

Pa čist prestrašen si zgledal :P.

Ne resno sam bunil si se kok je motor velik in da je cbr-a ful bl športna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[off topic]

problem je najbrž sam v tem ker sem cbr-e navajen, ninjo sem pa samo malo tipal, nisem pa upal pritisnt ker mi je v ene dveh poskusih bolj ostre vožnje rahlo vzelo sprednjo gumo. Ravno zaradi tega pa zdaj zganjam tako "paniko" glede drže in porazdelitve teže spredaj-zadaj (v drugi temi), ker se mi zdi da preveč obremenjujem sprednje kolo.

[/off topic]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za vikend napovedujejo lepo vreme.......torej  :rolleyes: ...bo treba skoristit  :)

Kaj je možnost da bo spet zanimivo v Novem Marutu????Če kdo gre naj javi, jaz sem takoj zraven; samemu se mi ne da it! Če pa se organiziramo(grilanje) bo pa še boljše :OK:

Popravljeno . Popravil mbrs46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!