Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Nedelja ali ponedeljek (ali oba 

Ajnfaranje pista mopedka   

Kdo se pridruzi ?

Sem mislil iti jutri malo pogledat (na 4 kolesih na žalost), ampak vidim, da bom raje počakal na nedeljo ali ponedeljek... povejte, kdaj greste... če ne, vas pa pokličem... glede na to, da bom brez interneta do torka... :D

PS: Sem pa (še z nekaterimi motomarsovci) na Pohorju - natančneje Bolfenk... :grim tako da če ste kje v bližini, samo zvrcnite, pa se kaj dobimo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Na voljo je se nekaj prostih delnic za pista-mopedek, ce bi si kdo zelel (shared) moped samo za napisto in ne bi svojega rad rizikom izpostavljal.

:eek: ajnfaranje kot ajnfaranje ali "ajnfaranje" po vajino :D ?

To bi bilo zanimivo.....ampak smo mislili jutri skočit dol za par krogov. Ni v nedeljo rezervirano za afteke??

:hmm: - mopek - može PM?

@Gregs, te obvestim jutri, če ne gremo samo na kratko :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ana bo drugo leto vsak drugi vikend na Marofu.. tako se ji je prikupil...  :whistle: :D

potrebno Krešoja vprašat, če že so v prodaji celoletne(sezonske) karte za sezono 2006 ??? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrebno Krešoja vprašat, če že so v prodaji celoletne(sezonske) karte za sezono 2006 ??? :)

takoj vzamem za sitne pare :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical Krešimirja in jutri je steza prosta od 13h do 16h, v ponedeljek in torek pa ne delajo. :hmm:

Je pa v ponedeljek Pannonia prosta... :yea2: :whistle:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno prišel do neta... :OK:

Jutri pridemo na Marof z dvema motorjema... s testnim in lastniškim... ne bo neke sile, ampak malo se bomo pa vozili... no, jaz najbrž malo manj... :blush: :D Danci, se vidimo!!! :OK: Drugače se pa še slišimo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zverinica že komaj čaka, da jo spustimo na pisto... :) :grim

post-2208-1130608037_thumb.jpgpost-2208-1130608049_thumb.jpg

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zverinica je svoje prvo srečanje z dirkališčem prestala odlično - razen nekaj (že vnaprej znanih) pomanjklivostii je vsem preizkuševalcem izvabila kak nasmeh - nekaj zanimanja pa je požela tudi pri naključnih obiskovalcih.

Današnja padalska bilanca N. Marofa je pestra - en trk, pri čemer je en motor utrpel grde poškodbe ter en zdrs - vozniki so jo k sreči odnesli brez fizičnih poškodb (psiha je pa že druga zgodba)...

Pe nekaj slikic:

post-2208-1130693465_thumb.jpgpost-2208-1130693524_thumb.jpgpost-2208-1130693553_thumb.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci in kako si zadovoljen z novim motorinom, se ga da fajn polagat v ovinkih :hmm: :rolleyes:

....je bla gužva danes dol ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci in kako si zadovoljen z novim motorinom, se ga da fajn polagat v ovinkih  :hmm:  :rolleyes:

Zelo zadovoljen s polaganjem - sicer bo potrebno še nekaj stvari odbrusit, ker se dotaknejo tal celo pred fusrasterji (ki pa so na najvišji možni poziciji), ampak to bo zimski projekt.

Edina slabost so prednje zavore, na katerih ni pravega občutka, so zelo mehke in nimajo 'pravega' zavornega učinka, pa še malo tresejo. Vendar smo na to bili opozorjeni (tema o Husotu), pripravljeni in tudi več-ali-manj vemo, kako bomo stvar izboljšali... :)

Bladzov odgovor na 'kako se ti zdi' po par krogih: 'Ful dobr, sam ne vem zakaj.' :hmm: :lol1:

....je bla gužva danes dol ??

Ne, razen nas štirih (Gody, Gregs, Bladzo in jaz) so se vozili le še štirje Hrvati - od teh so trije padli... Pa nekaj gledalcev je še bilo.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci in kako si zadovoljen z novim motorinom, se ga da fajn polagat v ovinkih :hmm: :rolleyes:

evo, kak se lepo da :OK:

(fotke by Lindau, jaz sem samo tajnica)

post-437-1130833346_thumb.jpg

post-437-1130833414_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je pa priredba Multistrade na korejskem polotoku pa še mal so jo bolj prizemljili O:-)

Ne pridejo korejčki bliz multistradi ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pridejo korejčki bliz multistradi ;-)

Motiš se - tak švignejo mimo, da jih sploh ne opaziš... :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se - tak švignejo mimo, da jih sploh ne opaziš... :naughty:

Ni vse ferari, kar je rdeče ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, blo je fejst fajn na Marofu!!! :OK: :OK: :OK: Kratko, a sladko... nekaj krogov... enih 16,17... :whistle:

Pa noben z mojim motorjem... :grrr :blush:

Hvala Danciju in Godyju za Husota, pa nekomu, ki je dal testni motor... o katerem ne smem govoriti... :D Pa hvala SMCki, ki je posodila motor... :K

Evo, ena slikica... ampak ni z Marofa, temveč Belice... ena karting pistica... :whistle:

post-53-1130856112_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ena slikica... ampak ni z Marofa, temveč Belice... ena karting pistica... :whistle:

boš kaj več povedal o tej stezi :hmm: al bo treba kar novo temo odpret :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!