Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

a bom res jst kle edin k ne bom kritiziral motoristk  .)

jst pa mislem da so ženske čist sposobne se vozit na motorju, sm tud na lastne oči videl ko je motoristka prehitela motorista, sm se lih mim peljov, k ga je prehitevala  .) , sam men se zdi da so ženske bol za cestne variante, ne pa kakšne hard vožnje po terenu (so pač le šibkejši spol) kjer je res potrebna moč v rokah in dobra telesna pripravljenost

drgač mi je pa zlo všeč ko vidim žensko na motorju, drgač smo pa udeleženci v prometnih nesrečah (z motorji) predvsem moški (motoristi) in ne motoristke, le zakaj, motoristi mogoče precenijo svoje zmogljivosti, motoristke vozijo po pameti,.... o tem bi lohk napisal roman....

sam ne me narobi razumet, tud čez motoriste nimam nč slabga za povedat, oboji so mi ql (motoristi in motoristke)

pa lep pozdrav, pa mal manj nasilja v forumih  .)

Hej hej!

Me ful veseli da vsake tok casa pade kksen konstruktiven post :)

sm upala da jih bo vec, pa je ratal neki chick-fight na zalost... :wacko:

no ja... za dva dni si bom dopust vzela od tega kurnika (copyright by Alla)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lep pozdrav, pa mal manj nasilja v forumih 

Eh, jarane, to sploh ni nasilje, to je nekaj normalnega... se boš že navadil na tak način komunikacije in ti bo kmalu postalo zabavno... večini nam je... :grim

Ti samo beri in se smej... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro, ker je kurnik je po defoltu tu nekaj takih kokošk, ki nesejo jajca in takih ki ne. torej, spoštovana dekleta, KATERA MED VAMI VALI JAJCA? :afro1:

in kdo je glavni petelin? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občutek imam, da je tukaj presneto malo jajc. Pa še tista, ki so, so v veliki meri pokvarjena (petelinčki). Zdaj gre samo še za to, katera kura in petelin sta najglasnejša. :doze: :glare: :xx:

Alla :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babe v tangice pa za štedilnik, do motorja pa samo za pucanje spustit. če pa se hoče počutit motoristično pa čelado na glavo - se manj iz kuhne sliši v dnevno sobo :devil:

Ja, ce smo tko grozne, zakaj pa ne greste potem vsi pubeci med pedre!!!! Sej itak vse sam f..! :grim :grrr :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je zagotovo ena od zabavnejših :OK: :OK: :OK:

Ampak še vedno ne vem v čem je problem, če ženska reče: sem ženska in sem motoristka???? :hmm:

IN mi je všeč, če me moški opazujejo na motorju in mi je všeč, če mi policaj ne napiše listka, ker sem ženska in ker mi je všeč ne vem kaj še vese...... Bemti boga, poglejte une butaste blondinke kako dobro pridejo v življenju čez in to samo zato, ker se zavedajo svojih čarov in jih znajo izkoristiti. Vsa vaša pamet, ki jo premorete pod čeladami vam ne bo nič pomagala, če vas bo policaj oglobil zaradi prekrška - lep nasmeh in malo trepetanja s trepetalnicami pa mogoče že.

Škoda je to, da velika večina, ki vas poznam, ste čisto dovolj simpatične za kaj takega početi, samo kaj ko je nek kurčev ego tako zajebana stvar.......

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo vidi v tem problem, da so tudi ženske na motorju? Kdo vam oporeka, da tudi ve vozite motorje? Po mojem nihče. Pa tudi, če vam......kaj vas to briga....itaq vozite za lasten užitek, kajne. Torej? Kokodakanje.....samo zato, da se lahko malo razburjate, hvalite, provocirate itd. :doze:

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša carica Pupa, vam je na mah podala salamonsko rešitev vseh vaših težav.......Le to najdete v bližnjem frizerskem salonu, kjer povprašate za storitev, ki se ji reče..."rada bi postala blondinka"..........in lej ga zlomka.......kar naenkrat bo naredilo puffff.....in vse vaše težave, križi in problemi se bodo razblinili, kot milni mehurček.

:hmm: :hmm: Sam Pupe si nekak ne znam predstavljati "blont" :hmm: :hmm: :hmm: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi sebe ne - še vedno pa ne pomeni, da ne bi izkoristila svoje ženske "sposobnosti", da dosežem kaj v življenju. Mater, saj nisem več 14. let stara, ko sem nosila XL t-shirt, da se jošk ni videlo, brez make-up-a in ne vem kaj še vse..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ves, tega ti pa glede na tvoje bahanje o avanturisticnih izkusnjah preprosto ne verjamem - vijuganje med tovornjaki, pa napol slepa po gmajni brez bremz, in to... Kaj ti je zdej? Te EMSO ze daje?? :lol1:  :whistle:

jep :grim .....za razliko od vecine zenske populacije ki se ji je zacelo trgat pri 30. rojstnem dnevu..se jest umirjam :grim

Mam občutek, da ti bo slej ko prej nekdo ponagayu zarat tele izjave  :whistle:

evo mene...pa še kera druga bi se najdla, ki bi ga na laž postavla :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa vaša pamet, ki jo premorete pod čeladami vam ne bo nič pomagala, če vas bo policaj oglobil zaradi prekrška - lep nasmeh in malo trepetanja s trepetalnicami pa mogoče že.

Škoda je to, da velika večina, ki vas poznam, ste čisto dovolj simpatične za kaj takega početi, samo kaj ko je nek kurčev ego tako zajebana stvar.......

pod častjo :closedeyes:

se da tud drugače rešit....

a ko bos nardila izpit si boš "tadolge" trepalnice kupla Pupa? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod častjo :closedeyes:

se da tud drugače rešit....

a ko bos nardila izpit si boš "tadolge" trepalnice kupla Pupa? :blink:

Ne, tiča si bo dala odrezat....torej si jo bo zabrila na minus 3. Ali pa kaj v tem stilu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ne vem zakaj bi mogla čakat na izpit, da bi si dala tiča odrezat, če bi si ga hotla/če bi ga imela :blink:

Verjetno pa Nagaya takole prikrito prikimava iz lastnih izkušenj - sej ni bolel, ne??

:slap:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:  ne vem zakaj bi mogla čakat na izpit, da bi si dala tiča odrezat, če bi si ga hotla/če bi ga imela  :blink:

Verjetno pa Nagaya takole prikrito prikimava iz lastnih izkušenj - sej ni bolel, ne??

:slap:

:whistle:

to ni prikimavanje.....to je navdušenje nad zanimivo izbiro besed...originalnost...pa to :grim

brijem pa samo do nule... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...svašta!!! :eek: :D :D ....

..no drgač pa punce jz vas 100% podpiram moralno sevede :P ...čim več vas je na cest s svojimi motorji bolš bo...pa še tko fajn je vozit za kakšno motoristko na cestaku v kombinezonu :wub: :D :D ....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, a ne vidte kva ste nardile iz te teme :angry2: sam neki se špikate med sabo, pol pa tipi zakurjo, ve pa še bolj budale iz sebe delate!

Jaz sm pa mislila, da bom kak pameten nasvet dobila od vas, pa vidim, da ste čist drugo - babjo- smer ubodle !

( Ice a si na dopustu :hmm: :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janis nasvet? Z veseljem.

Namesto dolgih las si pusti rast tiča. Garantirano manj problemov pa še umivat ga ni treba tako pogosto. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IDIOT!  :BUA:  mater se ti je poslabšalo!!  :SS

lp alena

res je - pozabil je omenit takratko verigo, ki segne samo od štedilnika do kuhinjskih vrat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je tema polna dobrih na svetov...

naučis se da je treba punim gasem po celovski...pa čeprav je to pol sam 100 na uro

da je treba mežikat policajem da ti skenslajo listke ki si jih pridelala

da je treba z rito migat fantom ki se vozijo za tabo

in da je treba bit ponosna na ta velikanski dosežek, da si se kot dekle sploh vsedla na moped...

zdej pa rec da to ni uporabno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občutek imam, da je tukaj presneto malo jajc. Pa še tista, ki so, so v veliki meri  pokvarjena (petelinčki).  Zdaj gre samo še za to, katera kura in petelin sta najglasnejša.  :doze:  :glare:  :xx:

Alla  :xx:

Welcome to the club ;)

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!