Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

Tako, kot maš ti ne? :glare:

:whistle:

on ma pa tako verigo, ki ne segne ven iz spalnice.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je zagotovo ena od zabavnejših  :OK:  :OK:  :OK:

Ampak še vedno ne vem v čem je problem, če ženska reče: sem ženska in sem motoristka????  :hmm:

Problem je, če to reče ženska, ki ni ravno ženska, ampak bolj možača :afro1:

Tko k je problem, če se kak pussy dere "jaz sem badass baaajker" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brijem pa samo do nule... :whistle:

Res???????

Bom povprašal pr vezah :OK: :OK:

BTW.....ampak naravno je še vedno naravno!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janis nasvet? Z veseljem.

Namesto dolgih las si pusti rast tiča. Garantirano manj problemov pa še umivat ga ni treba tako pogosto. ;)

:004 Tiča, sicer mam, pa sam si ga umiva, tko da ena skrb manj :)

Drgač pa, da ne bom :topic: eno vprasanje motoiristke!!!!

A po zadnjem se kej pelete?

Popravljeno . Popravil Janis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janis nasvet? Z veseljem.

Namesto dolgih las si pusti rast tiča. Garantirano manj problemov pa še umivat ga ni treba tako pogosto. ;)

Jap......pol pa lahko "kajmak" prodajaš.......kul zadeva , tale tič :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004  Tiča, sicer mam, pa sam si ga umiva, tko da ena skrb manj  :)

Drgač pa, da ne bom  :topic:  eno vprasanje motoiristke!!!!

A po zadnjem se kej pelete?

ne če ni potrebe .) ....

gremo pa na koleno(a)....

posebej takrat ko moped noče vzgat pa ne vemo zakaj....

:hmm: kaj bi lahko iz tega potegnil ven a? :hmm:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne če ni potrebe  .) ....

gremo pa na koleno(a)....

posebej takrat ko moped noče vzgat pa ne vemo zakaj....

:hmm: kaj bi lahko iz tega potegnil ven a?  :hmm:

Da je it na kolena nekaj popolnoma normalnega............seveda za dekleta normalnih nazorov in navad :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca... ne morem verjeti, da smo prišli do kolen tako ali drugače.....

a ni to mogoče na eni strani preveč in po drugi strani premlao žensko??

Mislim, da ne bo kaj narobe, če se kaka zaveda, da je ženska!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ne bo kaj narobe, če se kaka zaveda, da je ženska!

Jep se :grim ... pa ob tej priliki še vedno obžalujem dan, ko so dali ženskam volilno pravico :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ne bo kaj narobe, če se kaka zaveda, da je ženska!

Najbrž ne bo narobe; zanimivo pa je, da to reče nekdo, ki je napol kentaver napol popizdljiv in vtikljiv pitbull :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dobra tema - nasmejan do solz!

Punce ne tolk komplicirat! Deci pa sam na ogn nalivajo (a se mi zdi a vas mal rajcajo)

Sem pa videl eno hudo bejbo lani v Novaliji, punca na Hondi 600RR, mikica, lase do skor tazadnje. Tablica KR - Valda Gorenka, baba da se reče! Z ženo sva šla na pir - pa sva jo v mestu ujela. Pogled od zadaj - fantazija. Še moja je bla mal zavistna, pa to ni v njenih genih!

A kera ugane na kateri tazadnji sem imel oči!

A - zadek motorja :BUA:

B - zadnjica motoristke :OK:

:whistle: :whistle: (a bo kakšna reakcija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglejte une butaste blondinke kako dobro pridejo v življenju čez in to samo zato, ker se zavedajo svojih čarov in jih znajo izkoristiti

kaj si že rekla o etiketiranju? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca... ne morem verjeti, da smo prišli do kolen tako ali drugače.....

a ni to mogoče na eni strani preveč in po drugi strani premlao žensko??

Mislim, da ne bo kaj narobe, če se kaka zaveda, da je ženska!

lej pupa...ni fore da se kjerkoli postavlja kakršnekoli spomenike zenskam ki vozijo motocikle…..ker to ni zivljenski presežek in konec….in naravnost obzalovanja vredno je to, da se dekleta postavljajo s tako majhnim dosezkom, saj smo sposobne obcutno več….

In dejstvo je da dekleta vozijo drugace kom fantje…v večini….zaradi nacina razmisljanja in dojemanja okolice ki je drugacno od moskega….a kjub temu ne sme biti opravičilo, za postavljanje spomenikov dekletom na motociklih….

In ne....ni narobe ce se zenska počuti zensko…tudi ni narobe ce se zenska pocuti zensko na motociklu…..narobe je ce se zenska s tem ko igra na karto svoje ženskosti in nebogljenosti degradira v nekaj kar ni, zato da bi bila deležna pozornosti…moške, ženske..kakrsnekoli…

Ženska ni nesposobna, ženska ni neiznajdljiva, ni zmedena, ni štorasta in motorično zaostala…nič bolj od povprečnega moškega – ta v kuhinji ne zna vzeti piskerčka iz omare ne da bi sesul vseh krožnikov na polici…

Ne zdi se mi dosezek sesti na motocikel, ne zdi se mi dosezek zamenjati akumulator, ne zdi se mi dosežek peljati po zadnji po celovski, …..

Dosezek se mi zdi premagati strah….vas je blo kdaj strah? Mene je bilo….In me je se vedno…vcasih…

A premagovanje strahu je moj osebni dosežek, ki ima vrednost zgolj zame….in sem ponosna sama pri sebi da sem ga premagala….nikakor pa ne želim na tem strahu, ki je nekoč bil danes pa ga ni vec, graditi svoje »persone« v motociklističnih vodah…

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej pupa...ni fore da se kjerkoli postavlja kakršnekoli spomenike zenskam ki vozijo motocikle…..ker to ni zivljenski presežek in konec….in naravnost obzalovanja vredno je to, da se dekleta postavljajo s tako majhnim dosezkom, saj smo sposobne obcutno več….

In dejstvo je da dekleta vozijo drugace kom fantje…v večini….zaradi nacina razmisljanja in dojemanja okolice ki je drugacno od moskega….a kjub temu ne sme biti opravičilo, za postavljanje spomenikov dekletom na motociklih….

In ne....ni narobe ce se zenska počuti zensko…tudi ni narobe ce se zenska pocuti zensko na motociklu…..narobe je ce se zenska s tem ko igra na karto svoje ženskosti in nebogljenosti degradira v nekaj kar ni, zato da bi bila deležna pozornosti…moške, ženske..kakrsnekoli…

Ženska ni nesposobna, ženska ni neiznajdljiva, ni zmedena, ni štorasta in motorično zaostala…nič bolj od povprečnega moškega – ta v kuhinji ne zna vzeti piskerčka iz omare ne da bi sesul vseh krožnikov na polici…

Ne zdi se mi dosezek sesti na motocikel, ne zdi se mi dosezek zamenjati akumulator, ne zdi se mi dosežek peljati po zadnji po celovski, …..

Dosezek se mi zdi premagati strah….vas je blo kdaj strah? Mene je bilo….In me je se vedno…vcasih…

A premagovanje strahu je moj osebni dosežek, ki ima vrednost zgolj zame….in sem ponosna sama pri sebi da sem ga premagala….nikakor pa ne želim na tem strahu, ki je nekoč bil danes pa ga ni vec, graditi svoje »persone« v motociklističnih vodah…

po dolgem času nekaj pametnega napisano (iz mojega vidika)

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in samo zato se mi zdi da je tema ki se posveca izkljucno motociklistkam odveč....

ker se lahko brez tezav najdemo med fanti... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kera ugane na kateri tazadnji sem imel oči!

A - zadek motorja :BUA:

B - zadnjica motoristke  :OK:

:whistle:  :whistle:  (a bo kakšna reakcija)

to mora bit pa frustracija par excellence, da imaš lahk sam oči tja usmerjene, ne pa tut roke gor položene. .. in potem se zvečer zavališ k svoji ženi in sanjaš uno ritko, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej pupa...ni fore da se kjerkoli postavlja kakršnekoli spomenike zenskam ki vozijo motocikle…..ker to ni zivljenski presežek in konec….in naravnost obzalovanja vredno je to, da se dekleta postavljajo s tako majhnim dosezkom, saj smo sposobne obcutno več….

Valda. SPomeniki so za partizanke, ki so same potamanile 30 in več švabov, pa za kurirke, ki so k Tovarišu Titu nosile pisemca (in potem ostale v štabu teden ali dva, če so bile dober material seveda :P), pa za kakšno možačo, če ji uspe v enem dnevu za dva šleparja kamna nakrampat v kamnolomu lastnoročno ;)

JOKE ;)

Analogno podobno se mi pa zdi, ko si nekateri moški, ki jim uspeva tako ali drugače oštro vozit, včasih postavljajo spomenike ;)

V bistvu smo zgleda vsi v lajfu nagnjeni k temu, da bi si nekje, vsaj za nekaj trenutkov, v lastnem napuhu, postavili spomeniki, češ - "dosegel sem to in to"... SAj te zmage imajo res osebni pomen, ki je nemajhen ... a pogosto tudi drugim pomenijo bistveno manj, kot nam osebno ... zato se mi ne zdi smiselno tega naokoli trobit "jaz sem to in to" ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej pupa...ni fore da se kjerkoli postavlja kakršnekoli spomenike zenskam ki vozijo motocikle…..ker to ni zivljenski presežek in konec….in naravnost obzalovanja vredno je to, da se dekleta postavljajo s tako majhnim dosezkom, saj smo sposobne obcutno več….

In dejstvo je da dekleta vozijo drugace kom fantje…v večini….zaradi nacina razmisljanja in dojemanja okolice ki je drugacno od moskega….a kjub temu ne sme biti opravičilo, za postavljanje spomenikov dekletom na motociklih….

In ne....ni narobe ce se zenska počuti zensko…tudi ni narobe ce se zenska pocuti zensko na motociklu…..narobe je ce se zenska s tem ko igra na karto svoje ženskosti in nebogljenosti degradira v nekaj kar ni, zato da bi bila deležna pozornosti…moške, ženske..kakrsnekoli…

Ženska ni nesposobna, ženska ni neiznajdljiva, ni zmedena, ni štorasta in motorično zaostala…nič bolj od povprečnega moškega – ta v kuhinji ne zna vzeti piskerčka iz omare ne da bi sesul vseh krožnikov na polici…

Ne zdi se mi dosezek sesti na motocikel, ne zdi se mi dosezek zamenjati akumulator, ne zdi se mi dosežek peljati po zadnji po celovski, …..

Dosezek se mi zdi premagati strah….vas je blo kdaj strah? Mene je bilo….In me je se vedno…vcasih…

A premagovanje strahu je moj osebni dosežek, ki ima vrednost zgolj zame….in sem ponosna sama pri sebi da sem ga premagala….nikakor pa ne želim na tem strahu, ki je nekoč bil danes pa ga ni vec, graditi svoje »persone« v motociklističnih vodah…

Strinjam v vsem.....razen v rdečem!!!!!!!!!!!!!!!!....ne boš verjela......tudi v kuhinji je potrebno premagati strah pred zasoljeno juho,zrezkom,zažganim krompirjem.........in premagal sem ga!!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!