Skoči na vsebino

Pa kaj mislijo, da smo vsi divjaki?


Mačica

Priporočene objave

aha, to bi dogovor s Policijo sklenili, da tam pač naj ne uporabljajo merilnikov hitrosti itd ...? ;)

Če že teoretiziramo - a veš, ko imajo na plažah rdečo zastavo, ki opozarja na morskega psa? No, lastnik hipotetične biker-friendly gostilne bi lahko uvedel nekaj podobnega ;) Pa še splačalo bi se mu, ker bi vsi tam pili, dokler se smrkci ne bi spokali drugam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prijetno presenečen, med ovinki Šenternej-Nm dohitel avto, modrega Cliota sport, ki je zelo prijazno zmanjšal hitrost in se umaknil na rob ceste da ga lahko prehitim. Ko sem ga prehiteval sem ravno naletel na avto iz nasprotne smeri, sam zaradi prijaznega voznika cliota sem ostal na svoji strani ceste tudi med prehitevanjem tko da sem lepo švignil mimo :)

Res, takih ki so pozorni na motoriste bi moglo bit več. In še enkrat svaka čast cliotu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tudi že par avtov sreču ko so lepo se umaknili h strani-lepo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, precej kritizirate voznike avtomobilov, ki vas (nas) sovražijo, katerimgremo na živce, ki samao čakajo, da nam kakšno zagodejo.....

Včeraj, sreda, 10.8.2005 okoli 22. ure, sem v bližini super mesta vozil avto proti Ptuju, motorist pa je peljal v nasprotni smeri. (to sem napisal tako natančno zato, da bo, če to bere vedel, da je bil on)...

Ko se je zapeljal mimo mene, sem gledal v ogledalo in si želel, da bi padel, da bi jaz lahko ustavil mojo Alfo, izstopil iz nje, mu snel čelado in ga parkrat brcnil v njegovo butasto betico, ne glede na njegove morebitne poškodbe.

Zakaj??

Ker je prehiteval v desni nepregledni ovinek, ker je peljal po sredi MOJEGA voznega pasu, ker sem moral zapeljati na pločnik, da sem mu rešil neumno bučo, ker Mačica, ki je sedela zraven mene, naslednjih 10 minut od strahu niti dihati ni mogla.

In če bi bil NAVADNI avtomobilist, ki ne bi vedel, da so med vami tudi normalni, bi bil prepričan, da so vsi enaki butli, kot je bil oni. Ker motoristov, ki vozijo normalno, avtomobilisti skoraj opazijo ne in sploh ne vedo, da obstajajo....

Ah, ja kolega, ne boš verjel, v Spuhlji si dve minuti kasneje prehiteval mojega prijatelja ( tokrat v levi nepregledni ovinek), ki si je zapomnil tip tvojega motorja, pa tudi del tvoje registrske številke mu ni ušel, tako da vedi, da boš zvito feltno plačal z zlomljeno rebro.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno se je zgodilo mojemu očetu kakšen mesec nazaj med Selom in Črničami na predelu, kjer se zavije za Batuje. Pride domov in ga vprašam, kaj je tako razburjen. On pa meni:"Kur* gleda vas in motorje!" In potem mi pove podobno štorjo, le da, je njega začel na polno prehitevat motorist v desnem nepreglednem ovinku (kjer se zavije za Batuje). Seveda je prehitevanje motorista opazil v špeglu in ker je v tistem trenutku iz nasprotne smeri pravilno prišel drugi avto je on moral skoraj na mrtvo zavirat ter se umaknit skrajno desno skoraj v grivo, da je lahko motorist zvozil med njima brez posledic, kajti v nasprotnem primeru bi tip čelno trčil v nasproti vozeč avtomobil. Ker mu je oče na svojem pasu naredil prostor, se je tip na srečo lahko umaknil nasproti vozečemu vozilu. V glavnem je šlo za milimetre.

Upam, da se bo tisti motorist v tem pripovedovanju prepoznal in da mu je bila šola za naprej.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se bo tisti motorist v tem pripovedovanju prepoznal in da mu je bila šola za naprej.

taki in njemu podobni, po moje ne zahajajo sem gor :doze: ....je res da se ti kdaj zalomi in ti gre na knap, ampak enim se to dogaja vedno :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....je res da se ti kdaj zalomi in ti gre na knap, ampak enim se to dogaja vedno  :angry:

Brez greha najbrž ni nihče... :doze:

Sicer pa en pregovor pravi,da hodi vrč po vodo,dokler se ne razbije <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič se s kolegom peleva čez center Kranja in se nama zgodi, da kar naenkrat zapele nek tip z belo Opel Astro pred naju na cesto, kar čez pločnik...No na sliki imate prikazano situacijo, ki se je izšla za par centimetrov :blink: Če se nebi tako ustrašil bi mu še brcnil v blatnik tako sem bil jezen :huh:

untitled2copy9zx.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič se s kolegom peleva čez center Kranja in se nama zgodi, da kar naenkrat zapele nek tip z belo Opel Astro pred naju na cesto, kar čez pločnik...No na sliki imate prikazano situacijo, ki se je izšla za par centimetrov  :blink:  Če se nebi tako ustrašil bi mu še brcnil v blatnik tako sem bil jezen  :huh:

Sej blatnik od avta ni nič kriv!!

Sam na g....c!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej blatnik od avta ni nič kriv!!

Sam na g....c!!!

Sej model nebi počakal....Sem mlajši in začetni motorist ampak že v treh mesecih sm videl toliko budal na cesti, kot sem jih prej v parih letih :blink: Da ne govorimo o bremzanju starih mam (kar naenkrat se spomne nahitro zabremzat) ali pa nakazovanje smernika zadnjo sekundo pred zavojem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej model nebi počakal....Sem mlajši in začetni motorist ampak že v treh mesecih sm videl toliko budal na cesti, kot sem jih prej v parih letih  :blink:  Da ne govorimo o bremzanju starih mam (kar naenkrat se spomne nahitro zabremzat) ali pa nakazovanje smernika zadnjo sekundo pred zavojem...

Heh jest v prvih 2-3 tednih motoriranja moje NSRe-obupno, tolk glupega folka, sej zdej ga je tudi, sam sm se en tolk že navadu, in veliko bolj predvidevam, zato pa po mestu vozim sorazmerno počasi-50-60-70 če so ceste široke in pregledne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje najdete vse te budale na cesti ... Ste prepričani, da je iz vaše strani vse ok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje najdete vse te budale na cesti ... Ste prepričani, da je iz vaše strani vse ok ?

Ja, saj....

Ona situcija, ki je narisana, pove vse.

Bela Astra je bila na prednostni cesti, motorist pa na neprednostni........

Kje je torej štos??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taki in njemu podobni, po moje ne zahajajo sem gor  :doze: ....je res da se ti kdaj zalomi in ti gre na knap, ampak enim se to dogaja vedno  :angry:

ja, mi smo ločen planet preudarnih, pametnih, dobrih, najboljših voznikov ... ej, na motosvetu nas je vseh sort butlov - prehitrih, prepočasnih, adrnealinskih, skuliranih, preveč skuliranih, izzivačev, drekačev, izkušenih ,neizkušenih, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj....

Ona situcija, ki je narisana, pove vse.

Bela Astra je bila na prednostni cesti, motorist pa na neprednostni........

Kje je torej štos??

Da se tam ne zavija LEVO s prednostne! Tam se vozi s prednostne naravnost (predvidevam, da je to križišče pred Gimnazijo ali nasproti Brionov)

Tle je štos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj....

Ona situcija, ki je narisana, pove vse.

Bela Astra je bila na prednostni cesti, motorist pa na neprednostni........

Kje je torej štos??

Glede na sliko je astra ne samo vozila po nasprotnem voznem pasu, apmapk tudi po pločniku.. nekako je oboje prekršek, pa čeprav je na prednostni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mi smo ločen planet preudarnih, pametnih, dobrih, najboljših voznikov ... ej, na motosvetu nas je vseh sort butlov - prehitrih, prepočasnih, adrnealinskih, skuliranih, preveč skuliranih, izzivačev, drekačev, izkušenih ,neizkušenih, ...

Narobe,tukaj je največ takšnih ki se vozi samo po internetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe,tukaj je največ takšnih ki se vozi samo po internetu.

ne, tu so predvsem tisti, ki so že mal naprej od lesene žlice pršli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mi smo ločen planet preudarnih, pametnih, dobrih, najboljših voznikov ... ej, na motosvetu nas je vseh sort butlov - prehitrih, prepočasnih, adrnealinskih, skuliranih, preveč skuliranih, izzivačev, drekačev, izkušenih ,neizkušenih, ...

:hmm: :hmm: :hmm:

Si mrbit pozabu dodat še kšno skupino? :?

Nekak ne najdem tiste,ki bi mi 100% odgovarjala :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se tam ne zavija LEVO s prednostne! Tam se vozi s prednostne naravnost (predvidevam, da je to križišče pred Gimnazijo ali nasproti Brionov)

Tle je štos!

Jap to je križišče pred Gimnazijo, malo naprej od Policije nasproti je pa Mobitel.

Da ti pa kar naenkrat preko pločnika naravnost čez tvoj pas (zaprl cel pas ker je mogu budala pol še enkrat odvit, da je na svojga pršu) zapelje en avto....Jest sm se kr zatresu tko sm se ustrašu, ker poskušam motor ohraniti cel (čeprav mi ga je 3 tedne nazaj nekdo na parkirišču prevrnu in mi naredu 200k škode)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff, če bi men to naredu  :devil:

Meni je zadnjič na ljubljanski obvoznici pri cca 100 na uro kar nekaj časa čisto za ritjo vozil policijsko-civilni volvo z radarjem. A me je hotel sprovocirati ali kaj drugega, nimam pojma.Umaknil se je šele, ko sem nekajkrat posvetil s štop lampo. Potem me je z nasmehom prehitel, s sredincem sem mu pokazal, kaj si mislim o njem. POLICIJA???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem me je z nasmehom prehitel, s sredincem sem mu pokazal, kaj si mislim o njem. POLICIJA???

za to bi ti lohk napisu kazn ;) po novem zakonu je 10k :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!