Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Kaj sploh je za vidt u tj delavnici????Za per se pa tko zmenmo za Union lovers bo plato uniona za laško loverje pa plato laškega!!!Osebno pa prisegam na Union :OK: :D :wub:

na teh delavnicah vadiš poligon s svojim motorjom in se naučiš pravilno zavirati... svetujejo ti glede zimovanja motorja... sej vem da se sliš bedno ampak k si enkrt tm, vidš da je prov zakon :OK:

Glede pera pa: :OK: Eden redkih, k ni škrt :OK: :kva2: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na teh delavnicah vadiš poligon s svojim motorjom in se naučiš pravilno zavirati... svetujejo ti glede zimovanja motorja... sej vem da se sliš bedno ampak k si enkrt tm, vidš da je prov zakon :OK:

Glede pera pa: :OK: Eden redkih, k ni škrt :OK: :kva2: ;)

Aja bedno pol se ne morm udeležit k mam lubico trenutn še v nevoznem stanju :BUA: Sam do druzga tedna bo mogla počas že šibat!! :yea1:

Ja mi težave s perom tko rešmo pa je volk sit in koza cela B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nic proti. Sem tut jaz pa me je firbec matral ker sem ekrat videl nekoga na faxu z moto sršeni majico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nic proti. Sem tut jaz pa me je firbec matral ker sem ekrat videl nekoga na faxu z moto sršeni majico.

Možno da je biu burek, on hod na elektro fax .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bahc... a morm jst teb še kej vrnt? :P

kej tazga: :SS :SS :SS

:lol1: :lol1: :lol1:

PaŠeZaTuširanjeMiBošPlačupress :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam še eno aprilio za pobruhat u dobrem. lohk je tud mito no, da novte mito drajverji užaljeni :OK: :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam še eno aprilio za pobruhat u dobrem. lohk je tud mito no, da novte mito drajverji užaljeni :OK: :P

ti mi boš tut vodo plaču :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bahc... a morm jst teb še kej vrnt? :P

kej tazga: :SS :SS :SS

:lol1: :lol1: :lol1:

PaŠeZaTuširanjeMiBošPlačupress :P

khm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja plan je tak...

čaga bo 3 dnevna, bo ene 5 floorov.. rock, techno, hip hop...(system of a down, bullet for my valentine, dj tiesto, rush, chamillionaire, 50cent, siddharta, kocka, kot pevka in posebna gostja pa paris hilton :D)

:naughty: :naughty: :naughty:

P.S:hehe, tak glih nebo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno sma samo s kukecom razpravljala nekaj o tem...bos se dovol hitro vse zvedo :P

lahk še mene zravn upoštevata pri organizaciji :) sam kliknta me ko se bo kaj menlo pa sm takoj za stvar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!