Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

dobili smo idejo, da bi ustanovili prvi moto klub 125-k, ki bi bil podružnica kakšnega že ustanovljenega moto kluba.

tko da zdej prosm povejte predloge in mnenja, pa bomo vidl kaj bo iz tega ratalo :OK:

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jst sm prec za in se mi zdi super ideja :OK:

Ampak bi naredl en ornk klub ne pa da bo kr neki...treba se ornk organizerat in ornk narest drugač ne bo nč iz tega!

Sam še neki...ka pa tisti k drug let presedlamo na več??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jst sm prec za in se mi zdi super ideja :OK:

Ampak bi naredl en ornk klub ne pa da bo kr neki...treba se ornk organizerat in ornk narest drugač ne bo nč iz tega!

Sam še neki...ka pa tisti k drug let presedlamo na več??? :?

za tiste k drug let presedlajo na več kubikov, bi se zmenil (ko bo vse skupi vstanovljeno) in glede predlogov pa sestanka bi se zmenil. k itak bi ta M. K. biu narjen zaradi druženja in sklepanja novih prijateljstev!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest smtudi za ustanovitev takega društva, glede na te glasove bo stvar definitivno laufala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglejte... moj fotr pa moj stric pa sosed(predcednik) pa se ene par drugih majo moto club MAD MANIACS (nori norci) tko da bi (ce je to mozno) pod okriljem tega cluba imel svojga...tko da to se je za pozanimat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglejte... moj fotr pa moj stric pa sosed(predcednik) pa se ene par drugih majo moto club MAD MANIACS (nori norci) tko da bi (ce je to mozno) pod okriljem tega cluba imel svojga...tko da to se je za pozanimat....

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo d še jst kj povem .) ! jst sm kuj za to sm zravn :yea2:! sam kuga če bi rekl klub za 125 in 250ccm??! k jst če bo use po sreč bom druh let prešaltu na 250 pa še tko je več folka bi blo kt pa sam 125ccm!!?? je pa tko d djmo najprej tle povedat d se vid kok folka je prbližn za to stvar pol se pa počas zmenmo za kkšn sestank pa to če bo dost folka seveda!!? :afro1:

Lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinjam, itak je 250k bolj malo, zato bi jih lohk uštulili zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoklub v vsako slovensko vas! :OK:

Že zdaj jih je preveč... :BUA:

Je druženje 125tk pod okriljem motosveta res premalo? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jax kaj se ti oglašaš. Pa meni se zdi brezveze ustanavljat 125ccm klub. Priklučite se navadnemu MK. Nevem zakaj bi delal svojega. Sigurno vas nebojo zavrnili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jax kaj se ti oglašaš....

:blink:

Samo zato ker človek vozi tako neverjetno sexy motor se ne sme več tuky oglašat al kaj? :blush: ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud mislem da je že preveč klubov v Sloveniji, škoda še enga ustanavlat. Raj se zmente pa se vsi v istga prdružte, pa si tm naredte 125 skupinco :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud mislem da je že preveč klubov v Sloveniji, škoda še enga ustanavlat. Raj se zmente pa se vsi v istga prdružte, pa si tm naredte 125 skupinco :).

BTWm lhi to hočemo nardit, mal preberte poste od drugih še prej .)

To naj bi mi najdli en MK, in nardili neko svojo skupinico, ki bi pa še zmeri spadala pod celoten MK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabte delat podskupine. Če si v klubu si enak vsem ostalim članom. To da se boš pač več družil s lastniki 125 je pa čist osebna odločitev, ne povezana s klubom :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabte delat podskupine. Če si v klubu si enak vsem ostalim članom. To da se boš pač več družil s lastniki 125 je pa čist osebna odločitev, ne povezana s klubom :).

ej folk, tistga k to ne zanima, lahko to temo neha brat, mi, k smo se tega spomnl, pa k bi radi kej tazga naredl, bomo pa tle pisal pa tko! tep se ni treba nč tle mešat, k si že povedu da se ti zdi brez veze in zato lahko zapustiš to temo!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k dobim motor sm zravn... sam jest nebi nezga uradnga MKja ustanavlu... prevec birokracije pa tega... recimo da bi se dobival usako soboto ob 10ih na presercu pa bi se km pelal... tko bi blo ful uredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k dobim motor sm zravn... sam jest nebi nezga uradnga MKja ustanavlu... prevec birokracije pa tega... recimo da bi se dobival usako soboto ob 10ih na presercu pa bi se km pelal... tko bi blo ful uredu

kdaj dobiš motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_33_sleep: nevem... upam da cimprej... ze pred enim mescem bi mogu bit tle... jebemti te kurceve italjane... sigurn vejo da gre u slovenijo, pa zato zavlacujejo... :glare: :SS :BUA: :wacko: :ninja: :fight2: :huh: :blink: upam da bo do konc julija prsu... k pol je un fera gosto pa pol motorja ne vidim do septembra :blink:

no ja drgac smo pa :topic: sam nek mora vn udart ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi bil za to, če ne zaradi drugega zaradi tega ko nikol ne srečam nobene 125ke nikjer. Sicer pa ni nujno da bi bil to ravno klub. Lahko se samo nekje srečamo vsake tolk cajta pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: pomoje bi bla lj za celo slovenijo kr primern kraj... kwa praute?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No folk jest sm 100% zraven sam problem je kt mam drugo leto namen presedlt na več ccm!

No je pa problem z nami kt mamo 125-ke kt tuki pr nas je en MK Kevder in če maš ti 125-ko te oni ne sprejmejo v klub ker je pogoj 250 ccm in več. Nevem pa kako je kej drugot! Za podskupino v MK pa bi se pomojem dal zment preko kšnih vez!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jax pa crownless prov kot prvo če vaju tema ne zanima pol vama ni treba brezveznih stvari pisat, ker vajine tople zadeve nobenga ne zanimajo kok ma on sexy motor pa to se menta kje drugje. Drugač pa klub je lohk tud zweitakt :P

Ne klub se lohk imenjuje 1000 klub pa se vozmo z 125ccm pogoje je še recimo do 250ccm kr je pa več pa že ni za zravn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!