Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

lahk še mene zravn upoštevata pri organizaciji :) sam kliknta me ko se bo kaj menlo pa sm takoj za stvar :D

sma ze racunala tudi na tebe :D

pa kukec je mel en zlo dober predlog za plac...bomo probali kr tam zrihtat.

Glede podrobnosti se bomo pa tak mi zmenli ja...ne rabi vsega zvedet sirsa javnost :P

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede podrobnosti se bomo pa tak mi zmenli ja...ne rabi vsega zvedet sirsa javnost :P

predsedniku je pa treba povedat :P

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi sam zrihtejte da pridemo kej spit ..... no skratka upam da bo poskrbljeno tud za prespat :kva2: :OK:

bo in za pit in za prespat :OK: itak vas nebomo pijanih domov spuscali, ne rabi bit se vec taksnih srecanj kot smo ga ze imeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo in za pit in za prespat :OK: itak vas nebomo pijanih domov spuscali, ne rabi bit se vec taksnih srecanj kot smo ga ze imeli

ja sam res in se zmenmo za datum da bodo lahko vsi gor prsli :OK: da nas bo cim vec :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od nekaterih že mam, rabm pa še od:

K0ci

VaraderoDriver

moto_mat

ChopperMan

Crasher

Yamaha

Frodo

KRIK

kukec1

garfield

zlabo

Tist k ne bo poslov slike, ga pač ne bo na strani... Ostali, od katerih pa mam slike, pa povejte, če ma kdo željo, da ga NE damo na stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od nekaterih že mam, rabm pa še od:

K0ci

VaraderoDriver

moto_mat

ChopperMan

Crasher

Yamaha

Frodo

KRIK

kukec1

garfield

zlabo

Tist k ne bo poslov slike, ga pač ne bo na strani... Ostali, od katerih pa mam slike, pa povejte, če ma kdo željo, da ga NE damo na stran.

opa... še spletna stran se dela o nas :D :D :D I LIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tud fajn da se dela stran :OK: ...sm že neki cajta nazaj mislu dat tak predlog :) ...a bo prou domena registrirana al bo na free narjeno?

btw grčar kdaj si me sliku :hmm: :D

Popravljeno . Popravil BlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri fotografijah, če smo koga pozabl, nej pove .)

varderodriver je na oni fotki skupinski tut gor :D zravn mene...ma rumeno majco pa dainese mu piše gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je zaenkrat...še mal je treba dodelat pa bo...glede domene pa to...če bi se šli tapravo stran bi lahko jst fotra prašu če sponzorira mal placa na kšnmu serverju pa domeno k se lih s tem ukvarja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TISTI, K SM VS POZABU, POVEJTE, KER NE DELAM SAM JST STRANI IN SE NA KOGA LAHKO POZAB, KOT JE FLAME, STROJ... ŠE KDO?

PA NE SE PIZDIT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LAHKO SE POZAB UNE K MAMO 50 ZAENKRAT ANE KAPETAN????????!?!?!?!?!?!?

D I S K R I M I N A C I J A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LAHKO SE POZAB UNE K MAMO 50 ZAENKRAT ANE KAPETAN????????!?!?!?!?!?!?

D I S K R I M I N A C I J A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daj umiri se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je zaenkrat...še mal je treba dodelat pa bo...glede domene pa to...če bi se šli tapravo stran bi lahko jst fotra prašu če sponzorira mal placa na kšnmu serverju pa domeno k se lih s tem ukvarja :?

no dej praši, če se da kej zrihtat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LAHKO SE POZAB UNE K MAMO 50 ZAENKRAT ANE KAPETAN????????!?!?!?!?!?!?

D I S K R I M I N A C I J A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaz nimam še nič pa nisem bil pozabljen, tako da ne verjamem da si bil pozabljen zanalašč :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!