Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

kaj pa gajba heinekena velja?... ker midva z brodarom samo heineken pijema ne :D :D , ker to pa je res pir nad piri, tako laško kot union se lahko skrijeta ne.... da ne bo večnega kreganja okol tega med štajerci in ljubljančani, bom jaz kar to prneso če lahko, da se neom komu zamero...hehehe :D

Direktorji treh pivovarn gredo skupaj na pijačo: Heineken, Union in Laško.Natakarica vpraša kaj bodo pili. Pa pravi direktor heinekena: jaz bi pivo heineken, direktor uniona pravi: jaz bi union pivo, direktor laškega pravi: jaz bom pa ledeni čaj. Pa ga druga dva trapasto pogledata in vprašata zakaj on ne pije svojega piva. Le ta odgovori: če vidva ne bosta pila piva, ga tudi jaz ne bom!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj jaz tud pijem heineken tak da ni blema...samo ne one male ko so trije not al pa 6 :P

hehehe, nea se boj, se pa te nisn gorenjc... (neškrti gorenjci, brez zamere :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa litr borovničk prnesem.Prve pol litra je mojga (več ne gre,preverjeno :P)drugo polovico si boste pa že razdelil nekak :D

GrCar:najin dogovor pa še vela!!!pol bova šla pa na jago za jeleni :krneki: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direktorji treh pivovarn gredo skupaj na pijačo: Heineken, Union in Laško.Natakarica vpraša kaj bodo pili. Pa pravi direktor heinekena: jaz bi pivo heineken, direktor uniona pravi: jaz bi union pivo, direktor laškega pravi: jaz bom pa ledeni čaj. Pa ga druga dva trapasto pogledata in vprašata zakaj on ne pije svojega piva. Le ta odgovori: če vidva ne bosta pila piva, ga tudi jaz ne bom!

:lol1:

hehe ta je pa huda

laško za zmeri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa litr borovničk prnesem.Prve pol litra je mojga (več ne gre,preverjeno :P)drugo polovico si boste pa že razdelil nekak :D

GrCar:najin dogovor pa še vela!!!pol bova šla pa na jago za jeleni :krneki: :D

itak da vela :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direktorji treh pivovarn gredo skupaj na pijačo: Heineken, Union in Laško.Natakarica vpraša kaj bodo pili. Pa pravi direktor heinekena: jaz bi pivo heineken, direktor uniona pravi: jaz bi union pivo, direktor laškega pravi: jaz bom pa ledeni čaj. Pa ga druga dva trapasto pogledata in vprašata zakaj on ne pije svojega piva. Le ta odgovori: če vidva ne bosta pila piva, ga tudi jaz ne bom!

:lol1:

:lol1: ponavlanka sestavlanka :P KLIK

dej RaCeR, kušni me na zadnjico. :wub:

dej flame... s temi izjavami si boš sam slab zgled naredu (oz. še slabši) tko da če hočš bit v MK sršeni, nehi podjebavat folk... pa jim u živo kšno povej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor z malim zadovoljen ni, velikega vreden ni... :D

Bolje vrabec v roki kot golob na strehi... :D

Podarjenemu konju se ne gleda v zobe :D

No nehi filozoferat pa tavlko gajbo prnes s sabo :P

P.S.:

Itak pa sm jst za da se osebke kt je flame skensla iz nabora motosršenov ker vsaj jst nimam želje po takih kolegih...pa ni men nč hudga naredu oz. napisu pa tut jst njemu ne mislm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlabo, VSE NAJ NAJ, pa da bi hitr hondico po gajbcah prodau, pa kej močnejšega kupu :OK: Dobr praznuj .) :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, hvala hehe :D ja jaz tud upam da gajbice čimprej grejo, pa da pol kšna zverina v garažo pride :OK:

p.s.: če me kdo dons vid nej me obvezno pocuka za rokav da častim rundo (seveda, če bom sploh še sposoben hodt okrog pol popoldne :drunk: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za lpe želje :yea1:

hehe v oštariji nam nočjo dat več za pt k smo že vse zapil, jao jao :cry: :cry:

drže pesti k mam ob 17h cpp, čeprou nevm kva bom kj napisu še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yes zlabo vse NAJ NAJ pa v petk (al pa dons) na mrtvo; 18 je kr prelomnica :OK: :beer2: :beer1: :SS :zzz: :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem :) blackdoc, teb pa tud vse najbolše ane, pa velik varnih kilometrov :OK:

p.s: en nasvet za vse ki boste delal glavne CPP pole. Če jih pišeš v rahlo alkoholiziranem stanju, pol nardiš brez napak :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!