Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

mal sm pozabu če sm uradno včlanjen... to b bl grčar vedu, vem sam da mi majco že eno leto pošila ;)

ja si not ja, za majice pa itak veš kako je z mano :lol1:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja si not ja, za majice pa itak veš kako je z mano :lol1:

:OK:

sej tak bom v petek v lj, sam si mi še vseeno pir dolžn, če ne prej pa na kaki turi... (čakanje pa to pač :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tak bom v petek v lj, sam si mi še vseeno pir dolžn, če ne prej pa na kaki turi... (čakanje pa to pač :rolleyes: )

hehe, ok boš dubu :)

Sej nekateri drugi tut nimajo še majic, tko da nisi edini :D

Večkrat bi mogu u LJ pridt, pa enkrt bi se že dobila nekje, da bi te majice dubu :D no sej upam da bo v petk cajt, pa da prletim do centra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste za(ciljam bolj na tiste s hitrejšimi motorji) da bi šli do Dolomitov. Jest mam sicer letos splaniranega za okrog 10-15k km turc. Sam če bo dnarja za benz pa gume. Če ne pa svoj podvig nadaljujem drugo leto...

Ampak na Dolomite bi blo pa res fino če se nas kr največ zbere-ne sam Sršeni... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste za(ciljam bolj na tiste s hitrejšimi motorji) da bi šli do Dolomitov. Jest mam sicer letos splaniranega za okrog 10-15k km turc. Sam če bo dnarja za benz pa gume. Če ne pa svoj podvig nadaljujem drugo leto...

Ampak na Dolomite bi blo pa res fino če se nas kr največ zbere-ne sam Sršeni... :OK:

je v načrtu :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste za(ciljam bolj na tiste s hitrejšimi motorji) da bi šli do Dolomitov. Jest mam sicer letos splaniranega za okrog 10-15k km turc. Sam če bo dnarja za benz pa gume. Če ne pa svoj podvig nadaljujem drugo leto...

Ampak na Dolomite bi blo pa res fino če se nas kr največ zbere-ne sam Sršeni... :OK:

dolomiti so moja že zloooo dolga želja :grim tko da če se bo šlo po maju enkrat sm jst zraven 99,9%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi sem zasledil da nekateri planirate pot do Dolomitov, ker sem tudi sam planiral nekaj podobnega se pa lahko zmenimo in gremo skupaj.. več nas je boljše je(tudi bolj varno). Kljub temu da nisem sršen(sem iz Celja, imam 600ccm..)lahko kakšno furo "užgemo" kdaj skupaj.

Lp Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi sem zasledil da nekateri planirate pot do Dolomitov, ker sem tudi sam planiral nekaj podobnega se pa lahko zmenimo in gremo skupaj.. več nas je boljše je(tudi bolj varno). Kljub temu da nisem sršen(sem iz Celja, imam 600ccm..)lahko kakšno furo "užgemo" kdaj skupaj.

Lp Anže

Glede Dolimitov je že lani padla ideja, da bi se šlo gor za ene 3-4 dni, pogovarjal smo sepa predvsem jst, jax in killroy, kasnej je še en kolega omenu da bi se nam pridružu, zdej še Burek, pa ti Anže, pa še en forumaš jeger, pa PESHY, pa je že kr lepa skupinca, vableni pa seveda tut ostali :OK:

Čas pa okol konec julija, da se sneg stopi do takrat. Upam da nm bo uspel tole stvar realizerat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da nm bo uspel tole stvar realizerat. :OK:

če bomo zagnani oz aktivni bomo brez problemov speljal... sam največ za kake 3 dni, ker js bom poleti mogoče šofer pa nevem kolk bom kej doma čez tedn :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi sem zasledil da nekateri planirate pot do Dolomitov, ker sem tudi sam planiral nekaj podobnega se pa lahko zmenimo in gremo skupaj.. več nas je boljše je(tudi bolj varno). Kljub temu da nisem sršen(sem iz Celja, imam 600ccm..)lahko kakšno furo "užgemo" kdaj skupaj.

Lp Anže

Ni panike, bomo itak objavli termin v temi on/off -road, tako da se nas lahko zbere miljon :D

jest mam tud 600, pa sm Sršen, pa presidento ima 750ccm, sicr mamo vsi 25KW ampak nima veze :D

There is no replacement for displacement :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene štejte zraven za v dolomite...pojdmo vsaj za 3 dni...100 evrov v žep pa gaaaaaaaaaaaaas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Jaxom sva neki računala, da naj bi 3-4 dnevni izlet stal okoli 150€ (bencin, vstopnine, spanje z zajterkom...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v treh dneh se obrne čez 1000km...to se pravi za bencin vsaj 3 tanke,verjetno 4 po kakih 4000-vsaj zame tako da po moje +hrana,pijača,vstopnine,spanje,kakšna malenkost...pod 150 ojrov nemogoče,verjetno pa tam okol 200 .) Ajd jst bi dal še bejbo na zadn zic tko da bencin na pol pa je že manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste pa omenili ene vstopnine? kere vstopnine to?

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej dej kva se zj vn vlečš :lol1: to lah sam js rečm da stroške na pol k sm res gorenc :grim :fredy:

drgač ste pa omenili ene vstopnine? kere vstopnine to?

se mi zdi da za neke tunele al kwa je tm gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kok vs bo jutr u LJ, da gremo na drink?

jst!!!

gremo u rolla :? edinotovemkjejepress :D pa atlantis vem kje je, pa tc-motoshop tut, pol se pa počas konča

ej grčo da boš vzel sabo majce, te pokličem pa se nek dobimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst!!!

gremo u rolla :? edinotovemkjejepress :D pa atlantis vem kje je, pa tc-motoshop tut, pol se pa počas konča

ej grčo da boš vzel sabo majce, te pokličem pa se nek dobimo

ja, bomo u roll-a letel, k bote mel cajt, pokličte, pa se bomo zmenil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah ... ne tok kot mi primorci :naughty: :kva2:

haha... da se neomo menli ja, kdo je najbolj pijanski :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!