Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

sam to se ti je pa usral hehe men je ratal sam 0.04 pa se to sm krneki kliknu hehe :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro stran mate, pa vlk članov :OK:

Se moram pohvalit z časom na štartu :D (pravijo da v tretje gre rado, pa še res je!!!)

IPB Slika

:OK:

LP, Hozi .)

Meni ratalo na 0.01 ampak po moje bolj po sreči :D Povprečje pa tam okoli 0.20-0.25 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, resnicno je prisel cas, da se odpre tudi ta tema.

Za prihajajoci piknik je organizacijo prevzel mariborski del Sršenov.

Datumsko smo razmisljali za 21. 4. 2007

Prostor: pri Duhecu doma (tocnejse podatke kje se to nahaja bote dobli)

Zdaj ste pa zjasnite, ce je to ok...ker ce vas bo prislo premalo - bo pa treba nekaj naredit

Seveda pa so na piknik vabljeni VSI in ne samo clani kluba!!!

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ja doma sm neki bogi za hrbtom :D tole bi blo ql ja...da bo le uspelo :D

trgovino pa mamo tut 3km bek od mene tak da za prevoz alkohola od novih članov neo problem :D

PRIJAVA NA PIKNIK

Če pride zravn koga kera baba naj še njo posebaj prijavi :)

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj dobli bi se itak v MB, pa se malo zapeljali se okrog, pol pa do tebe...do centra MB bodo pa ze vsi nasli :D

je pa tak - ce bi bil piknik v petek (20.4.), bi se zacel v popoldanskih urah, se celo noc je in pije, prespi in nato naslednji dan (torej v soboto) odide domov...meni je ta varianta veliko bolj vsec, saj imamo nato vsi cas se prakticno polovico sobote in nedeljo za treznjenje

ce bi pa piknik potekal v soboto, se bi pa prislo ze v dopoldanskih urah in bi nato pac trajal celi dan...domov se pa gre v nedeljo

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj dobli bi se itak v MB, pa se malo zapeljali se okrog, pol pa do tebe...do centra MB bodo pa ze vsi nasli :D

jaaa itk .... pa še šjorce tm mal prečekiral :P .... sicr pa če bom sploh mel s kom pridet :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakaj pa nei mel s kom za prit?? ma ja da bi se v mbju dobli bi blo ql pa se pol skup odpelamo :) sam preveč hitro tut nei blo ql ker js mam popoldan pouk jeben :D okrog pol 4 bi že lahk iz sql spizdo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi prov rad pršu, kr bi se rad tud včlanu sršenom. sm če je to na štajerskem, bi meni bol prav pršlo, če bi blo v soboto, ker je treba do gor prgurat še :rolleyes:

tko za en dan, po moje neb blo panike, sm za prespat, al pa da bi kje pozno ponoč domov hodu, pa verjetn men neb tastari pustl lih :headbang:

drugač pa, če bo vse tko k mora bit, upam, da se bomo vidl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se zaj mal z fotrom meno glede tega...in sicer ni ravno proti samo par stvari bi se mogli držat itd...tak da zaj se mormo hitro zmenit...pa par bi vas mi pomagalo pripravit vse lepo pa pol bi mal pomagali pucat :D itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se zaj mal z fotrom meno glede tega...in sicer ni ravno proti samo par stvari bi se mogli držat itd...tak da zaj se mormo hitro zmenit...pa par bi vas mi pomagalo pripravit vse lepo pa pol bi mal pomagali pucat :D itd...

ja saj to logicno, da bi pomagali vse zrihtat...to kr vsi tu iz MB ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sm se s5 z fotrom meno...in je začel nekaj komplicirat...kao da ko omo pijani se zna zgodit da se komu kaj narei itd...tak da nevem ne...bom se js pozanimal kolk pride na farovcu da si za 1 dan najameš kočo pa to...pa če ni neki vlki dnar te bolše da smo tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok te...kaj ti prides dans v MB?

jaz grem ob 9h na bowling, tak da prej mam cajt...

se bom še odločo...zjeban sm v nulo tak da nevem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če pridm je nujno da sm z motorjem??Al bolš da si peš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi meni bol prav pršlo, če bi blo v soboto, ker je treba do gor prgurat še :rolleyes:

Saj pa lahko že v sredo odrineš od doma... :D

Šala hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej duhec, tut k bomo pijani, en bo nobene pizdarije. Pač use se dogaja zuni, notr pa ni vstopa ;) Pa bo čist ql :)

Razbijal pa itak ne bomo, k bomo usi ležal :D

...pridem... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne...fora je to...mamo ful dost stavb okrog in vrže do kam čik pa lahk kaj plane :D al pa da bi do zabluzo ko bi biu pijan pa bi šo ki do štale pa bi v seno vrgo čik itd...sj drgač pa je foter reko da lahk no :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi, saj ne da bi se silil, samo...............................če wam bo kaj laščana ostajalo wam pa pridem rade wolje pomagat :grim

samo, da bo wroče B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi, saj ne da bi se silil, samo...............................če wam bo kaj laščana ostajalo wam pa pridem rade wolje pomagat :grim

samo, da bo wroče B)

sj pride lahk kdo hoče :D tak da ti kr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!