Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Pjebi, saj ne da bi se silil, samo...............................če wam bo kaj laščana ostajalo wam pa pridem rade wolje pomagat :grim

samo, da bo wroče B)

ni blema...

sam gajbo prnes pa si naš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blema...

sam gajbo prnes pa si naš :grim

Tak star,izkušen maček rukne gajbo sam! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm v šotorih :D

mal je mraz za zdele spat v šotorih

.)

drgač pa skor 100 % tudi jaz pridem ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delc ste wi :grim jst bi tud sou sam ne po avtocesti.... a kdo z gorenjske zna pridt po tastar cest do mb? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delc ste wi :grim jst bi tud sou sam ne po avtocesti.... a kdo z gorenjske zna pridt po tastar cest do mb? :hmm:

sej ne vrjamem da bi šli po avtocesti, se mi mal bedno to zdi no :doze:

drgač bi se pa lohka dobil z gorenskiga konca v kranju, da namo vsak posebej ke vozil pa iskal ke se pride, pa se pol še magari v LJ dobimo s kšnimi k znajo do ke pridt pa pol naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo prosim zmenite se, pa mi povejte TISTI KI STE 100%!!! Da se naredi tocni spisek, kdo vse bo tukaj!

ja, pa tudi vsi ste za ta datum 20.4, 21.4 :? , pa čimprej se zjasnite keri ste 100%, da pravi cajt še nabavimo hrano, pijačo, itd. :D ... duhec, ti pa se probaj doma zmenit čimprej pa povej, če ne gremo v naslednji lov za lokacijo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa tudi vsi ste za ta datum 20.4, 21.4 :? , pa čimprej se zjasnite keri ste 100%, da pravi cajt še nabavimo hrano, pijačo, itd. :D ... duhec, ti pa se probaj doma zmenit čimprej pa povej, če ne gremo v naslednji lov za lokacijo :D :D

do ju3 povem :)pa sj vrjetno bo šlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pridem... :OK: Ni čist 100% zarad vremena, če bo lep vreme, pa računi name

predsednik pa ja ne sme manjkat...

ja, pa tudi vsi ste za ta datum 20.4, 21.4 :? , pa čimprej se zjasnite keri ste 100%, da pravi cajt še nabavimo hrano, pijačo, itd. :D ... duhec, ti pa se probaj doma zmenit čimprej pa povej, če ne gremo v naslednji lov za lokacijo :D :D

jaz pa sn mislo da rema 21.4 v Manchester borbo od CroCopa v UFC-ju gleat :D hehe šala saj bo duhec neko staro televizijo zrihtal ko vleče nova kanal pa bo tak prenos.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predsednik pa ja ne sme manjkat...

jaz pa sn mislo da rema 21.4 v Manchester borbo od CroCopa v UFC-ju gleat :D hehe šala saj bo duhec neko staro televizijo zrihtal ko vleče nova kanal pa bo tak prenos.... :P

ijeee, samo res, to pa morma gledat, če ne si zraun tv prnesema :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sploh nea veš ki je on doma..tak da se nena prehitro veseli, da mu kak tv kanal sploh vleče :D joke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sploh nea veš ki je on doma..tak da se nena prehitro veseli, da mu kak tv kanal sploh vleče :D joke...

:D :D sam stari res ne :D o kakih programih iz kablske al pa kaj takega lahk sam sanjate :D mamo satelitsko...sam nea dela :D bi blo treba neke porithat...si bote pač iz neta potegnli dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo pride jutr v Mirno Peč na žegn motorjev, pa bi rad imel majico MOTO SRŠENOV, nej mi sporoči, še dons :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si se pa ob taki uri spomno to napisat, ko je vecina ljudi pred racunalnikom, pa bojo to vidli ne :P

pa do 8:15 ure zjutri, sprejemam naročila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne....... smo se jst pa grčo, finqi, matex, garfield, žigc...no to je to :D

sam telefon u roke pa smo bli prec skup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ne....... smo se jst pa grčo, finqi, matex, garfield, žigc...no to je to :D

sam telefon u roke pa smo bli prec skup

ja če smo dubl kurčevo vezo, k mate tok jebeno centralo od mobitela dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!