Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

pa ful kul zgelja stari, še kopali se bomo lahko :D , probaj zrihtat to... alo pa kaj ni to ovi plac ko sta onadva iz bara mogla zadni dan bit, ko sta kao mogla preživet v divjini :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ful kul zgelja stari, še kopali se bomo lahko :D , probaj zrihtat to... alo pa kaj ni to ovi plac ko sta onadva iz bara mogla zadni dan bit, ko sta kao mogla preživet v divjini :D :D

valda da je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo fantje men se pije :P :P

kdaj bo to?? :? :?

kaj pa če bi se zmenil da bi biu piknik vsak vikend... :D pol bi zihr blo najbol za use :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, dobra bi bla tale lokacija :D sam zajeban, če se ga bo kdo tok nagovedou da nau znov plavat pa bo u vodo padu ... :blink: :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, dobra bi bla tale lokacija :D sam zajeban, če se ga bo kdo tok nagovedou da nau znov plavat pa bo u vodo padu ... :blink: :devil: :kva2:

mah če bomo meli tu...se omo že mogli zmenit da neomo drug drugemu k vodi pustli it ko bomo nasipani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah če bomo meli tu...se omo že mogli zmenit da neomo drug drugemu k vodi pustli it ko bomo nasipani :)

to je res ja...

mene pa dolinarja bo treba držat...da ne bova spet skakala v prazno :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res ja...

mene pa dolinarja bo treba držat...da ne bova spet skakala v prazno :ninja:

risko zate tak vemo da bi blo najbolše če te na eno kitnco prklenemo da neoš v vodo pado :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se bom ziher vrgo v vodo, če sem se kopal v sedmerih jezerih pod triglavom, jadranskem morju v vseh letnih časih , soči, dravi, savi, neretvi,... se bom še tukaj :D , ni reke, ribnika, mlake v naši mali sloveniji, da jih ne bi onesnažil s svojim švicom....hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se bom ziher vrgo v vodo, če sem se kopal v sedmerih jezerih pod triglavom, jadranskem morju v vseh letnih časih , soči, dravi, savi, neretvi,... se bom še tukaj :D , ni reke, ribnika, mlake v naši mali sloveniji, da jih ne bi onesnažil s svojim švicom....hehehe :D :D

lol :D ma sj dokler nisi fest pijan ni straha ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej se bomo kontroliral...ajde dejmo piknik nardit... men mito še dela...uprašanje če bo delu do takrt k vi mislte nardit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol :D ma sj dokler nisi fest pijan ni straha ne :)

jaz nisn, nikol fejst pijan, ker predn sn jaz fejst pijan vsi pocepajo, samemu pa se mi ni za pit...hehehe

joke, joke :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nisn, nikol fejst pijan, ker predn sn jaz fejst pijan vsi pocepajo, samemu pa se mi ni za pit...hehehe

joke, joke :D :D

:lol1: :lol1:

pizda 21.4 mam tekmo u pm :D že premišlujem kaj bi reko trenerju da me neo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

pizda 21.4 mam tekmo u pm :D že premišlujem kaj bi reko trenerju da me neo :D

kronično vnetje želodca, zato ga morš takrt pogasit :OK: z alkoholom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

pizda 21.4 mam tekmo u pm :D že premišlujem kaj bi reko trenerju da me neo :D

mi2 z brodarom sma tut danes zvedla na treningu da mama 21.4 rokoborbo... sicer pa to ni najina primarna disciplina tak da ne bo ovire za piknik :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kronično vnetje želodca, zato ga morš takrt pogasit :OK: z alkoholom :OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

mi2 z brodarom sma tut danes zvedla na treningu da mama 21.4 rokoborbo... sicer pa to ni najina primarna disciplina tak da ne bo ovire za piknik :D :D

:D ma bom reko da sm poškodovan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:D ma bom reko da sm poškodovan :D

če ne pa bom orjaku štefu reko naj te poškoduje :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne pa bom orjaku štefu reko naj te poškoduje :D :D

tnx...sam ni treba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuješ duhec kak zaj, si zrihto kaj glede placa???, če ne bo šlo sn še jaz eno vrei varjanto najdo, samo je treba poklicat dost prej ker je kar zasedeno sploh zaj ko so se začeli pikniki v naravi :D :D ... tak da povej čimprej kak in kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm se trudim :) sm se dans v sql z enim meno in pravi da je placa ful ne :)

sm klical zajle pa se ni javo...bom še pol bol probal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spremlam zdele to temo, samo težko verjamem, da bo ratalo, sicer pa je to še cca 10 dni, tako, da do takrat je lahko še marsikaj vmes, kar bo vplivalo na to, al pridem al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma prvo more itq bit lepo vreme ne...v dežju nebo nič iz tega...bi blo ql če bi meli še en rezerven datum...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!