Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Kar se tiče poti, verjetno bom jaz v soboto v LJ, pa lahko grem potem z vami, pa vas vodim do teh skrivnih štajerskih kotičkov ;)

lahko pa prides tud ti na piknik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa prides tud ti na piknik :D

ja sj je sršen :D tak da pride če bo mel cajt :D je rek0 da še pove :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka si pozabil, da sem te vodil do Logatca ko smo šli ;) (saj mislim, da si bil poleg)

ups pa res :D

tistega daljnega casa se s tvojo DT-ko :D

eh ne DT :slap:

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spremlam zdele to temo, samo težko verjamem, da bo ratalo, sicer pa je to še cca 10 dni, tako, da do takrat je lahko še marsikaj vmes, kar bo vplivalo na to, al pridem al ne.

ja mi bomo vse naredili, da se piknik realizira... fajn pa bi blo da se zjasnite kolk vas bo, saj mormo vejet za hrano, plac in tak dalje... tak da poglejte če mate kaj takrat v planu, če niate pa si rezervirajte za piknik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm dobo gospoda na telefon :) ju3 ob 8 zjutraj ga pokličem da mi 100% pove če je fraj...sam je že zaj 99% da je fraj :D

kamin nam kao podari da si lahk takrat kaj spečemo :D

cena je okrog 70€

placa za šotore je dosti :D

sam vrjetno bi mogli okrog 10 v nedeljo zjutraj od tam it, v primeru da ma do v nedeljo rezervirano...če nima noben rezervirano smo lahk tam še dlje

tak da ju3 100% povem če je fraj 21.4

zaj pa samo bo vrjetno treba še molit da bo ql vreme :D

dajte do nedelje čist vsi povedet kdo pride 100%

tisto pridem 99% pa to odpade...ker je treba nardit približn izračun kolk rabimo alkota pa hrane...pa da se zračuna kolk bo treba dnara dat...si bo že vsak zrihtal tisto soboto fraj da to izpeljemo :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm dobo gospoda na telefon :) ju3 ob 8 zjutraj ga pokličem da mi 100% pove če je fraj...sam je že zaj 99% da je fraj :D

kamin nam kao podari da si lahk takrat kaj spečemo :D

cena je okrog 70€

placa za šotore je dosti :D

sam vrjetno bi mogli okrog 10 v nedeljo zjutraj od tam it, v primeru da ma do v nedeljo rezervirano...če nima noben rezervirano smo lahk tam še dlje

tak da ju3 100% povem če je fraj 21.4

zaj pa samo bo vrjetno treba še molit da bo ql vreme :D

dajte do nedelje čist vsi povedet kdo pride 100%

tisto pridem 99% pa to odpade...ker je treba nardit približn izračun kolk rabimo alkota pa hrane...pa da se zračuna kolk bo treba dnara dat...si bo že vsak zrihtal tisto soboto fraj da to izpeljemo :D

A naredim en obrazec, pa se vpišete, pa se bodo prijave duhecu pa precedniku na mail poslale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A naredim en obrazec, pa se vpišete, pa se bodo prijave duhecu pa precedniku na mail poslale?

daj ja :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, super :OK: :OK: , pa naj kar do petka povejo kdo vse pride, da mi pol v miru vse nabavimo pa tak dalje :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, super :OK: :OK: , pa naj kar do petka povejo kdo vse pride, da mi pol v miru vse nabavimo pa tak dalje :D :D

no te pa do petka :D

v nedeljo pa bi blo ql da se mi dobimo neki pa se mal pomenimo...pač js pa ti pa brodar pa grega,pa luka če bo prišo pa aleš če bo prišo, sam tak dvomim glede na to da ga že dolgo ni blo sem gor pa se nea ravno dosti briga za ta piknik

aja pa še to...dajte tistim ko nea gor hodijo povejte da je piknik pa to(tisti ko so pri sršenah predvsem) pa da naj povejo do petka če pridejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no te pa do petka :D

v nedeljo pa bi blo ql da se mi dobimo neki pa se mal pomenimo...pač js pa ti pa brodar pa grega,pa luka če bo prišo pa aleš če bo prišo, sam tak dvomim glede na to da ga že dolgo ni blo sem gor pa se nea ravno dosti briga za ta piknik

ja njemu zgleda ni več neke v interesu, kolk sma se zadnič menla ker ma neko gužvo vsepovsod al nevem kaj, mi pa bi se res lahko zmenli zaj v soboto al pa petek če se že prejšnič nismo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja njemu zgleda ni več neke v interesu, kolk sma se zadnič menla ker ma neko gužvo vsepovsod al nevem kaj, mi pa bi se res lahko zmenli zaj v soboto al pa petek če se že prejšnič nismo :D :D

če že te v soboto ampak pred pol 12 uro zvečer nimam cajta...ker mam ob 5 tekmo pa nevem če bom dost hitro doma da pridem ob 7.20 na cug...al pa da gremo v nedeljo na pijačo pa se zmenimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priso pa itak da bo :OK:

dobro da smo mi vzeli zaj to v roke, pa se lepo vse zrihta...

ja recmo v nedeljo na eno drinko...lepo cez dan...

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsej verjetnosti pridem.

če pride kaki rsovec iz lj koncev ko še ima zablokirano mu jo tam v pol ure odprem za par eurov

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa ta piknik ni sam za tiste ko so kao v moto klubu...lahk tut drugi pridete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsej verjetnosti pridem.

če pride kaki rsovec iz lj koncev ko še ima zablokirano mu jo tam v pol ure odprem za par eurov

hehe, bi že tržil ha :D .) ... drugač pa itak da vabljeni vsi, več vas bo, večja čaga bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako... Prijavljen :D

ja pa mi kaj smo organizatori se ne rabimo prijavlat ne, za nas se tak ve...hehe, to je predvsem ostalim namenjeno :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa mi kaj smo organizatori se ne rabimo prijavlat ne, za nas se tak ve...hehe, to je predvsem ostalim namenjeno :D :D

ma ne vseeno se dajte...da bom lahk pol kr od totga seznama naprej seznam delal...da neom koga ven spusto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vseeno se dajte...da bom lahk pol kr od totga seznama naprej seznam delal...da neom koga ven spusto

ok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!