Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

A je še komu deklina zatežila, da bi šla zraven? Moja pravi, če se že more zraven furat, da hoče še na piknik :D

ja naj zravn pridejo :) lahk tut kake kolegice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo mogoče s koroške strani na toti piknik da se lahko skupaj odpeljemo tja če se še odločim da pridem ? :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja naj zravn pridejo :) lahk tut kake kolegice :D

.)

pridem 10000000000000000000% :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

pridem 10000000000000000000% :D

hehehhe, kaj si mel zimsko spanje reesko??? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da neo rabo vsak tam iskat na strani za prijavit ki je link sm ga tu prpopal...

sem nič pisat tema je drgač že tam...ko bo piknik mimo pa lahk admin to zbriše prej pa plz ne :)

PRIJAVA NA PIKNIK

Če pride zravn koga kera baba naj še njo posebaj prijavi :)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, bi že tržil ha :D .) ... drugač pa itak da vabljeni vsi, več vas bo, večja čaga bo :OK:

ma veš kak je z marsikom iz lj sem se pogovarjal da bi mu odblokrial a smo predaleč narazen zdaj pa bo glih taka ql priložnost pridemo tja na kup in jaz malo orodje v roke vzamem in bo on srečen in jaz če se bo seveda kdo našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no v oni temi za prijavit se dajte vsi ko mislite...

P.S. če bo vreme slabo (dež) bo piknik prestavlen...tak da glede tega se ne sekirat...drug možen datum če neo pri prvem ratalo bo 28.4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma veš kak je z marsikom iz lj sem se pogovarjal da bi mu odblokrial a smo predaleč narazen zdaj pa bo glih taka ql priložnost pridemo tja na kup in jaz malo orodje v roke vzamem in bo on srečen in jaz če se bo seveda kdo našel.

ja sej maš prav, samo te raje to nareji predn ga začneš resno pit, da mu pol še neoš kaj druga "odblokiral"....hehehe, drugač pa res upam da bo uspelo, da se končno vsi spoznamo, ker še tu iz štajerskega konca se nea ravno vsi hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no v oni temi za prijavit se dajte vsi ko mislite...

P.S. če bo vreme slabo (dež) bo piknik prestavlen...tak da glede tega se ne sekirat...drug možen datum če neo pri prvem ratalo bo 28.4

upam, da bo 21. ker 28ga mene ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehhe, kaj si mel zimsko spanje reesko??? :D :D

ne štekam? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne štekam? :D

hehe, pa kaj nea ti na bežigrajsko hodiš??? :D :D am drugač pa hint: zato sem vprašal, ko si čist ponorel, ko so omenli da punce pridejo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma veš kak je z marsikom iz lj sem se pogovarjal da bi mu odblokrial a smo predaleč narazen zdaj pa bo glih taka ql priložnost pridemo tja na kup in jaz malo orodje v roke vzamem in bo on srečen in jaz če se bo seveda kdo našel.

ti greš? hmm, bi mel tolko potrpljenja z mano na poti do tam kje pač je to, se pravi bi se pelal samo 100? pol bi jaz tui šal, samemu se mi ni za hodit :)

al pa recimo 90 da bi se pelali, če bi še žena šla zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal malo vremensko napoved za naslednji tedn (oz. za 14 dni naprej)...NAPOVEDANO JE SONCE IN VROCE!!!!

emm ja saj 28. jaz tud nebom mogo, tak da bo zdaj ziher lepo :OK: :D

pa kr prijavlat se folk...tud ce kdo koga pozna, ki ima motor, pa morda ni prijavlen na motomarsu, mu pac naj da link na MSNu ali kakorkoli ;)

sam da nas bo cimvec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal malo vremensko napoved za naslednji tedn (oz. za 14 dni naprej)...NAPOVEDANO JE SONCE IN VROCE!!!!

emm ja saj 28. jaz tud nebom mogo, tak da bo zdaj ziher lepo :OK: :D

pa kr prijavlat se folk...tud ce kdo koga pozna, ki ima motor, pa morda ni prijavlen na motomarsu, mu pac naj da link na MSNu ali kakorkoli ;)

sam da nas bo cimvec

ja pa pičke tut naj pridejo, pa kake kolegice pa to.... :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, pa kaj nea ti na bežigrajsko hodiš??? :D :D am drugač pa hint: zato sem vprašal, ko si čist ponorel, ko so omenli da punce pridejo :D :D

haha :D

ma ne sej sm približn vedu da to mislš...sam nism biu zihr :P

ma nism jst grčar k se ne zbudi sploh iz zimskega spanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D

ma ne sej sm približn vedu da to mislš...sam nism biu zihr :P

ma nism jst grčar k se ne zbudi sploh iz zimskega spanja :D

no ti pa sam tišina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem gledal tukaj vreme ja :D

Vreme definitivno bo :P :)

P.s.: vsak motor ima dva sedeža, prvi za voznika, drugi za sopotnico, torej napolnite sedeže ;)

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf mene še čaka plato pera d prnesm :kva2: :kva2: :devil:

a prides?

pol bos tukaj kupo...tak da nebo kdo slocajno res priso na idejo, pa kaj zravn vozo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme definitivno bo :P :)

P.s.: vsak motor ima dva sedeža, prvi za voznika, drugi za sopotnico, torej napolnite sedeže ;)

jaz, če še slučajno do takrat ne bom mel motora porihtanega, bom pač jaz brodarjeva boljša polovica...hehehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!