Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

A gre kdo čez unec al pa tm nekje gor???

Da bi še mene lahk pobral :P No če bi hotu

Sj nism težk!

Da vam pokažem kk se pije!

mam že v genih

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak lahko takega pozabiš ko obljubi 2 gajbi :D

se že posipam s pepelom :D

cavalier, če pride seveda :D :D

ma jaz ko sn otrok divjine bom itak kar vuni neki obležal, šotora si neom zraun vlačo, edino če me bo kaka deklina povabla k sebi na toplo, te se neom brano ne, ampak v stanju kakršnem po vsej verjetnosti bom, bom najraje pod kakšnim hrastom obležal tak ko ponavadi, ko so kake čage na prostem :D :D

cavalier :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja :hmm:

ej...ka se lahko prjavm, pa pod opombe napišem, da ni 100%?

drugač to je v soboto ne?

če je to to, potem upam, da mi bo uspelo. pridem pa z mopijem, zato malo negotovosti (stari, šola... :cry: ) :blink:

pa če gre še kdo z dolenjske oz. tukej mimo, naj pove, bi se blo lažje odločt, če bi nas šlo kj več skup .)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja :hmm:

ej...ka se lahko prjavm, pa pod opombe napišem, da ni 100%?

drugač to je v soboto ne?

če je to to, potem upam, da mi bo uspelo. pridem pa z mopijem, zato malo negotovosti (stari, šola... :cry: ) :blink:

pa če gre še kdo z dolenjske oz. tukej mimo, naj pove, bi se blo lažje odločt, če bi nas šlo kj več skup .)

če bo slab vreme, bomo itak prestavl, tko da če maš cajt v soboto, napiš da pridš, s tastarimi se pa zmen, da itak bomo gor prespal, pa da ne bo nobenih pizdarij. Učiu se boš pa že u nedelo popoudne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce nimate porihtanih motorckov, se pa zmenite da se gre z avtom al pa kakorkoli drugace, saj to pa menda res ni tak velik problem

ja pa upam da ste se doma zmenli ja...ne da bo na koncu tak, da si vi pac zelite in mislite da bote lahko prisli, na koncu vam bodo pa stari zajebali situacijo

vseeno ste nekateri kar dalec od doma in morte to tudi njim se ta teden nujno povedat, da nebo potem kaksnih komplikacij! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na željo predsednika kluba sem temo zbrisal in prijavo lahko sedaj najdete na prvi strani te teme v drugi objavi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim sej mislm, da ne bo nekih velikih komplikacij, samo, sej veš...sej mamo vsi starše doma :doze: . drugač pa v vsakem primeru nimam druge izbire kot z motorjem, pa tud če, grem rajš z motorjem sam, da med tem nardim še eno orenk furco hehe :OK:

no, bom se prjavu, pol bomo pa vidli kko bo .)

za plato, bom pa rajš v mariboru dau, če že pridem hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ekola...doma se sploh ni blo treba kj dost pogovarjat, tako, da samo še vreme pa točen datum in čas za ziher, tako da pridem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce nimate porihtanih motorckov, se pa zmenite da se gre z avtom al pa kakorkoli drugace, saj to pa menda res ni tak velik problem

ja pa upam da ste se doma zmenli ja...ne da bo na koncu tak, da si vi pac zelite in mislite da bote lahko prisli, na koncu vam bodo pa stari zajebali situacijo

vseeno ste nekateri kar dalec od doma in morte to tudi njim se ta teden nujno povedat, da nebo potem kaksnih komplikacij! ;)

moji bojo zvedl eno uro predn grem pa bom lih tko šou :D

ampak res za kdaj je zdaj določen datum, se mi zdi da ste ga že petkrat prestavli

a ni 21.4. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom kr z avtom vrjetn prletu :D ker mito+dolga tura=no go :D

risko bo z vlakom pršu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

softa ena :slap:

risko, nimamo usi takih problemov, k ti... tko da klč ns HARD :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

risko, nimamo usi takih problemov, k ti... tko da klč ns HARD :P :whistle:

dej dej..nauč se v drugo prešaltat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem pa s cagivo...dolga fura...go go mehanik :D

pa kaj ti nimaš več kazni al kak?? hehe, no sej super, boš lahko dokazal svojo pivsko "premoč" nad nami...hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ti nimaš več kazni al kak?? hehe, no sej super, boš lahko dokazal svojo pivsko "premoč" nad nami...hehehe :D :D

mam mam...sam sm pridn doma pa tko (posodo pomivam pa loh ostalo delam :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej..nauč se v drugo prešaltat

ti maš v 7mi pa se 80 pelš, tko da sam psssst :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!