Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

ma reesko rajsi pridi z avtom al pa se z nekom odzadi prpeli, kot pa da ti ki res crkne :D

te bom po nagi riti... :P

ma ne sej mogoče bom prkolca...sam jst bi najrajš šou z mitotom...verjem da če ga jst vozm in zdej k vem da je res tko pošraufan k je treba ne pa tko kr neki k je biu prej vem da bo delu ;) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...točno tako :D

mah sej pa da se vid cagiva power :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec je reku, da mormo za plac povedat, al bomo mel piknik al ne, ker kao unga skos kličejo, pa tut če bi biu slb vreme bi mogl met, al pa plačat useen :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmenmo se da pol plačamo...se pravi PO pikniku ;)

in če bo lep vreme damo keš...drgač pa ne :devil:

če bo treba pa pretep pa to...mamo dva fajterja (nejko pa brodar) ampak ker vem da sta slabine brez mene se jima pridružim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdaj je tak ne...če rečemo za 21.4 mormo prit v vsakem vremenu drgač bomo za bzw plačali...da bi pa recimo si rezervirali 2 datuma torej 21.4 in 28.4 pa nea gre...ker tam majo piknike tut v slabem vremenu ker je itq streha itd...torej se bo 21.4 rezerviralo pa lahk sam molimo da bo vreme ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdaj je tak ne...če rečemo za 21.4 mormo prit v vsakem vremenu drgač bomo za bzw plačali...da bi pa recimo si rezervirali 2 datuma torej 21.4 in 28.4 pa nea gre...ker tam majo piknike tut v slabem vremenu ker je itq streha itd...torej se bo 21.4 rezerviralo pa lahk sam molimo da bo vreme ql

tocno tak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezervirano :OK:

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Nejko_ najbrž... Razen če dobi zobnike v tem času :D

nejko bo skoraj 99% mel motor zrihtan že ta konec tedna, tak da za drugi tedn sploh ne bo panike, razn da se kaka nova pizdarija pojavi :D :D

zmenmo se da pol plačamo...se pravi PO pikniku ;)

in če bo lep vreme damo keš...drgač pa ne :devil:

če bo treba pa pretep pa to...mamo dva fajterja (nejko pa brodar) ampak ker vem da sta slabine brez mene se jima pridružim :D

hehe, reesko ti boš kanon futer :D , ko se bojo oni kmeti 100 kilski vlaufali nam neo nič pomagalo...heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj, fantje, mi se sam menmo, kdo pride, pa kdo ne...kaj pa stroški pa to? plac, hrana, pijača? menda bomo kej prispeval ne? povejte kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj, fantje, mi se sam menmo, kdo pride, pa kdo ne...kaj pa stroški pa to? plac, hrana, pijača? menda bomo kej prispeval ne? povejte kej

torej plac je rezerviran za soboto, 21.4.2007

za dnar bomo povedli kak pa kaj

hrano in pijaco nabavimo mi! potem bomo pa ze povedli kolko bo dal vsak (racunamo na ca. 10€ po osebi, kar je mislim da cisto normalno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj, fantje, mi se sam menmo, kdo pride, pa kdo ne...kaj pa stroški pa to? plac, hrana, pijača? menda bomo kej prispeval ne? povejte kej

to ko bojo prijave zaklučene, pa bomo nakupli vse potrebno za to določeno število, vam povemo... računajte pa tam okol 8-10 evrov nekje za vse skupaj... pa ne me za besedo vzet, je bolj okvirno, sicer pa čimveč se vas naj prijavi, ker pol bo seveda manj za plačat

no varadero me je že prehitel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majn nas bo več bo za plačat :) ampak mislim da totih par evrov nebi smelo bit nikomur žal glede na to da se bomo družli motoristi ter ga fajn začagali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neee...kaj 10 evrov, to pa res ni nevemkaj, samo tolko vprašam, sej veš, ne morš se sam neumnga nardit pa pridet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fantje sam če bo dž jst ne mislm do maribora rint.... resno k mi bodo doma težil... pa tole mi je tud mal sumljiv tale tedn je lep... ker ne verjamm da bo 2 tedna tak lepo.... kje se pa spi??? upam da ne pod nebom??? ker je useen mraz zvečer :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fantje sam če bo dž jst ne mislm do maribora rint.... resno k mi bodo doma težil... pa tole mi je tud mal sumljiv tale tedn je lep... ker ne verjamm da bo 2 tedna tak lepo.... kje se pa spi??? upam da ne pod nebom??? ker je useen mraz zvečer :?

deza nebo!

za spat - saj pa te nisi pussy :P

je pa drgac tud hisica, pa si lahko pod streho (sam pac na tleh) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!