Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

hja...js mislm že enkrat dopoldne odrint iz nm...kolk cajta naj bi se furov do gor :hmm: ene dve do MAX tri urce :? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slo bistrca je pred mbjem,...tak da ti gres z novo meske strani pa boma lahko sla skup,....samo jaz se vozim pod polnimi celih 60 km ko mam do gor :P

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...js mislm že enkrat dopoldne odrint iz nm...kolk cajta naj bi se furov do gor :hmm: ene dve do MAX tri urce :? :unsure:

Hmmm s kot se pelješ??

ma a ni ob 12-1 mal hitro da bi začeli??

lej v nedeljo ko gremo mi do farovca plačat pa to se bomo lepo vse zmenli kak pa kaj...

lahk pa se dobimo tut v bistrci tisti ko pridete iz celjske strani...pa gremo prvo skup v mb pa se pol tam vsi zberemo pa počasi proti farovcu...

komaj čakam u pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem iz Novga mesta. Po moje bi blo pa bolš, da se prej dobimo, da nam potem še kaj od dneva ostane...samo mnenje. Kokr se boste organizatorji zmenil, tako bomo pa pršli :OK:

Mi je pa všeč predlog, da se dobimo v Slo Bistrici, sploh če nas bo dost s te strani pršlo, da se ne bomo pol lovil kje, pa iskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj jaz sem tud reko, da bi se dobli kao v Slov Bistrici. Potem bi se pa skupaj odpeljali do centra MB, se tam malo ustavli, vsi pocakali, potem pa skupno odrinli do farovca...

seveda pa se ne rabimo vsi dobit v Slov Bistrici. Jaz bi pac sal tud tja, pa vas pripeljal do mesta ali kakorkoli...

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je zbor tudi v Celju, pa gremo potem po enih lepih stranskih poteh do bistrice ;)

se mi zdi da bi blo to za tiste k bomo prišli iz smeri LJ mal bolj, da namo hodil pru gor do maribora, pa pol spet nazaj ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da bi blo to za tiste k bomo prišli iz smeri LJ mal bolj, da namo hodil pru gor do maribora, pa pol spet nazaj ... :)

mislim na one iz zahoda ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da bi blo to za tiste k bomo prišli iz smeri LJ mal bolj, da namo hodil pru gor do maribora, pa pol spet nazaj ... :)

od bisterce do mb je cca 15-20 min umirjene vožnje, tak da komot pridete do mb, al pa vas mi počakamo v bisterci pa remo malo se še pelat po mariboru, pol pa tja... neke daljše furce pa ni smisla delat ker eni bote itak že od zelo daleč prišli, tak da do mb bi lahko prišli pa remo na eno pijačko za otvoritev, pol pa dalje čagat :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od bisterce do mb je cca 15-20 min umirjene vožnje, tak da komot pridete do mb, al pa vas mi počakamo v bisterci pa remo malo se še pelat po mariboru, pol pa tja... neke daljše furce pa ni smisla delat ker eni bote itak že od zelo daleč prišli, tak da do mb bi lahko prišli pa remo na eno pijačko za otvoritev, pol pa dalje čagat :D :D

na nekaj takega sem tud jaz racunal ja...

kaj zdaj fakeri, ste dobli kake picke za zraven :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nekaj takega sem tud jaz racunal ja...

kaj zdaj fakeri, ste dobli kake picke za zraven :D :P

uredu, jest ne mislm nč komplicirat preveč an... :D kamr se bo šlo se bo pa šlo :yea1: važn da ga gremo ČAGAT :OK: :OK: :kva2:

glede babpa... se še dela na tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nekaj takega sem tud jaz racunal ja...

kaj zdaj fakeri, ste dobli kake picke za zraven :D :P

ti pa tiho, ker maš resno punco :D :D ... ko se bomo mi meli fajn, boš ti lepo gledal lahko samo zraun :D :D :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...js mislm že enkrat dopoldne odrint iz nm...kolk cajta naj bi se furov do gor :hmm: ene dve do MAX tri urce :? :unsure:

sej lahko grema skup,bom pac 1x za spremembo mel turisticno voznjo,...ni takiga blema da neb mogo :D

Hmmm s kot se pelješ??

ma a ni ob 12-1 mal hitro da bi začeli??

lej v nedeljo ko gremo mi do farovca plačat pa to se bomo lepo vse zmenli kak pa kaj...

lahk pa se dobimo tut v bistrci tisti ko pridete iz celjske strani...pa gremo prvo skup v mb pa se pol tam vsi zberemo pa počasi proti farovcu...

komaj čakam u pm :D

ob 1 ni nic prepozno,ce je piknik,ce je pa samo pijanica pol je pa definitivno kako uro al pa 2 prepozno :P

a nebi rad vido maribora :P

jaz ga vidim skoraj cisto vsak dan pa se ga se nisn navelical :P

od bisterce do mb je cca 15-20 min umirjene vožnje, tak da komot pridete do mb, al pa vas mi počakamo v bisterci pa remo malo se še pelat po mariboru, pol pa tja... neke daljše furce pa ni smisla delat ker eni bote itak že od zelo daleč prišli, tak da do mb bi lahko prišli pa remo na eno pijačko za otvoritev, pol pa dalje čagat :D :D

20 min je ce se v cisto vsaki gostilni na pivi vstavis :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ql...do celja mi je še najlažje prit tko d...

glede punc :naughty: ...z mano se bojijo vozit :blush: bom pa kateri omenu...nikol ne veš :rolleyes: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej lahko grema skup,bom pac 1x za spremembo mel turisticno voznjo,...ni takiga blema da neb mogo :D

ob 1 ni nic prepozno,ce je piknik,ce je pa samo pijanica pol je pa definitivno kako uro al pa 2 prepozno :P

jaz ga vidim skoraj cisto vsak dan pa se ga se nisn navelical :P

20 min je ce se v cisto vsaki gostilni na pivi vstavis :D :P

ja čuj, če mi daš ninjo jaz tud v 5 min prijem iz bisterce v mb... ampak govorim o tem da se peljemo v skupini, pa verjetno ne bomo neke divjali ker eni mamo max speed cca 110-115 kmh, pa po stari cesti je to nekje okol 15 min... :D

no ql...do celja mi je še najlažje prit tko d...

glede punc :naughty: ...z mano se bojijo vozit :blush: bom pa kateri omenu...nikol ne veš :rolleyes: hehe

aja, nitro dela svoje ne :? :? :D :D :D :lol1:

hec, hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa tiho, ker maš resno punco :D :D ... ko se bomo mi meli fajn, boš ti lepo gledal lahko samo zraun :D :D :D :lol1: :lol1:

jaz niti nisem mel namena, ampak sem samo vprasal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah daj no...saj pa ves kak mam jaz...in pocutim se odlicno :D tak da niti ne sanjam o drugi :D

... i još muzika da ti svira :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!