Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Tut jaz bom mel kombinezon pa nahrbtnik pa se pol tam preoblečem :) V kavbojkah se vozim samo po mestu, kam dalje mi v njih sploh ni fajn...

jaz bi se tui že 1x rad v kobinezonu vozo, samo če louis neke jebe pa čakam zai že 4 tedne na hlače :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahk še enkat da nekdo link tuki od tam ko so slike placa da si še enkrat pogledam.....ne najdem linka :blush:

http://www.som.si/lov.module.php?id=39

zaj nevem kaj bo naše...al tista vlka stvar...al to sred vode :D vglavnem v obojnem je ql :D

aja še to...tam dela tut celo noč bar...tak da če nam sfali pijače bomo meli dost za pit :D

okrog petih bo treba najbol pozno it spat...ker dlje nimajo dovoljenja

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v gostilni sredi ribnika se napijejo...

tko da pomoje bomo meli uno velko, ampak tudi če bi dobli gostilno nebi blo švoh :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.som.si/lov.module.php?id=39

zaj nevem kaj bo naše...al tista vlka stvar...al to sred vode :D vglavnem v obojnem je ql :D

aja še to...tam dela tut celo noč bar...tak da če nam sfali pijače bomo meli dost za pit :D

okrog petih bo treba najbol pozno it spat...ker dlje nimajo dovoljenja

mislim, da če bomo mi že popoldan začeli s pijanščino, bomo do petih že krepko pocepali al v šotore, al pod kakšen kostanj, al pa pod milim nebom :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog petih bo treba najbol pozno it spat...ker dlje nimajo dovoljenja

človk če mislš da bomo do5ih zdržal se motš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človk če mislš da bomo do5ih zdržal se motš .)

zate tak vemo da niti 00.00 neoš dočakal na nogah :D :devil: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zate tak vemo da niti 00.00 neoš dočakal na nogah :D :devil: :evilgrin:

haha :lol1:

ma sam bom res mrtev...sam nism v formi...nism biu pijan že 3 tedne :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobimo tisto vlko kočo... tisto sredi ribnika je gostilna.... nazadnje ko sem bil tam so meli borovničke po 150 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S seboj prinesite kopalke in zvrhan koš dobre volje. Za hrano in pijačo je poskrbljeno.

ne tak gre to: s seboj prnesite pohodne palice in obilo dobre volje, hrana in pijača iz nahrbtnika, v primeru dežja odpade :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda če bo lep vreme, bo to ena huda čaga :OK: :kva2: :grim :P

To bo pa zato, ker smo si mi zadali cilj še fante iz ostalih koncev slovenije naučit čagat :D

ne tak gre to: s seboj prnesite pohodne palice in obilo dobre volje, hrana in pijača iz nahrbtnika, v primeru dežja odpade :D :D :D

vem vem jaz sem prilagodil glede na naše razmere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S seboj prinesite kopalke in zvrhan koš dobre volje. Za hrano in pijačo je poskrbljeno.

pa kondome da naute pozabil k tok poudarjate da bojo babe zraun :D :evilgrin: da se naute čez 9 mescou pol po glau toukl :headbang: :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kondome da naute pozabil k tok poudarjate da bojo babe zraun :D :evilgrin: da se naute čez 9 mescou pol po glau toukl :headbang: :grim :D

hahaha, bojo ja, tiste s priveski med nogami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kondome da naute pozabil k tok poudarjate da bojo babe zraun :D :evilgrin: da se naute čez 9 mescou pol po glau toukl :headbang: :grim :D

Sej če ne si pa boš selotejp na kurca nalepil pa bo tudi ok ;)

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kondome da naute pozabil k tok poudarjate da bojo babe zraun :D :evilgrin: da se naute čez 9 mescou pol po glau toukl :headbang: :grim :D

pomoje bol več koristnega naredo če boš vazelin prinesel namesto kondomov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, karbon ščitnike pa v gate dat :P da ne bo pršl do kkšnih neprijetnih situacij :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: riskotov pohod okol :P

joke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao jao jao :wacko:

sm rek uda ni več gej for...vi pa še kr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne ga zabavat baje je bolj občutljive sorte da se mu neomo zamerli... Naj pride dobre volje čagat :OK:

Mormo pazit, da nas mamici ne pove :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!